Udruženje DEČKI U PLAVOM

UNUSUAL MARATHON – ŠTAFETNI MARATON 3x14K

15.01.2023. 09:00 15.01.2023. 15:00
42,195 km

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku

Rezultati - svi

Poredak po neto (čip) vremenu Poredak po bruto (gun) vremenu

 St. br.Naziv timaStatusProlazVrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak
1 231TOP GUN TEAM
1 Aldin Rizvic, Muški
2 Renato Šabanović, Muški
3 Emir Hadzic, Muški
FIN
Cilj
15.01.2023. 11:46:152:47:08
(2:46:50 čip)
3:58 15,15bruto (gun) 1
neto (čip) 1
2 201AK Bosna - Islam Đugum
1 Džemal Jašarević, Muški
2 Kosta Šumar, Muški
3 Berin Mušanović, Muški
FIN
Cilj
15.01.2023. 11:46:542:47:473:59 15,09bruto (gun) 2
neto (čip) 2
3 228Sara 5k Kiseljak
1 Marko Buljan, Muški
2 Erdin Hastor, Muški
3 Miran Stambol, Muški
FIN
Cilj
15.01.2023. 11:59:133:00:064:16 14,06bruto (gun) 3
neto (čip) 3
4 210Kilometar života-Zvijezde i padalica
1 Hadis Kozlo, Muški
2 Belma Baralija, Ženski
3 Esmin Brodlija, Muški
FIN
Cilj
15.01.2023. 12:00:263:01:194:18 13,96bruto (gun) 4
neto (čip) 4
5 229SD "Ultra" Bihać & BURT
1 Amar Ćehajić, Muški
2 Emina Ćehajić Gradinović, Ženski
3 Enes Ibrahimagić, Muški
FIN
Cilj
15.01.2023. 12:04:373:05:304:24 13,65bruto (gun) 5
neto (čip) 5
6 211Moje Trčanje i To
1 Ersan Bijedić, Muški
2 Miralem Rešidović, Muški
3 Jasmin Harbinja, Muški
FIN
Cilj
15.01.2023. 12:08:413:09:344:30 13,36bruto (gun) 6
neto (čip) 6
7 232Tri budalaša
1 Mirza Kazić, Muški
2 Kenan Halvadžija, Muški
3 Hana Jusić, Ženski
FIN
Cilj
15.01.2023. 12:10:013:10:544:31 13,26bruto (gun) 7
neto (čip) 7
8 206Diverzanti
1 Zufer Garaplija, Muški
2 Nedim Efendić, Muški
3 Jasko Aličehajić, Muški
FIN
Cilj
15.01.2023. 12:10:233:11:164:32 13,24bruto (gun) 8
neto (čip) 8
9 207F.E.R.
1 Ermin Mujkić, Muški
2 Reuf Husejnović, Muški
3 Ferid Ekinović, Muški
FIN
Cilj
15.01.2023. 12:17:323:18:25
(3:18:25 čip)
4:42 12,76bruto (gun) 9
neto (čip) 9
10 234SNOWMAN3PCS
1 Tarik Maslo, Muški
2 Samir Buturević, Muški
3 Senad Čerkez, Muški
FIN
Cilj
15.01.2023. 12:18:233:19:164:43 12,71bruto (gun) 10
neto (čip) 10
11 227Raketni Puž
1 Adnan Šabić, Muški
2 Afan Alic, Muški
3 Anis Salković, Muški
FIN
Cilj
15.01.2023. 12:20:303:21:234:46 12,57bruto (gun) 11
neto (čip) 11
12 239Vogošća 5K C
1 Semir Heljdov, Muški
2 Mujo Mehmedović, Muški
3 Edin Pašić, Muški
FIN
Cilj
15.01.2023. 12:29:023:29:554:58 12,06bruto (gun) 12
neto (čip) 12
13 209Kilometar života - M2XČ
1 Emir Čaluk, Muški
2 Aid Muflizović, Muški
3 Admir Čaluk, Muški
FIN
Cilj
15.01.2023. 12:31:573:32:505:03 11,90bruto (gun) 13
neto (čip) 13
14 203BodyTune Group
1 Mihajlo Samardžija, Muški
2 Ognjen Nunić, Muški
3 Slaviša Šervel, Muški
FIN
Cilj
15.01.2023. 12:35:393:36:325:08 11,69bruto (gun) 14
neto (čip) 14
15 230ŠHS Čobanovi pastiri
1 Đani Šehu, Muški
2 Dragan Žabić, Muški
3 Saša Vanovac, Muški
FIN
Cilj
15.01.2023. 12:37:253:38:185:10 11,60bruto (gun) 15
neto (čip) 15
16 235Unusual runners
1 Vahid Delić, Muški
2 Eldar Hrustemović, Muški
3 Jasmin Nukić, Muški
FIN
Cilj
15.01.2023. 12:38:073:39:00
(3:39:00 čip)
5:11 11,56bruto (gun) 16
neto (čip) 16
17 237Vogošća 5K B
1 Emil Selimović, Muški
2 Adis Bradić, Muški
3 Vedad Hasanović, Muški
FIN
Cilj
15.01.2023. 12:39:473:40:40
(3:40:40 čip)
5:14 11,47bruto (gun) 17
neto (čip) 17
18 238Vogošća 5K A
1 Almir Sivoc Softić, Muški
2 Haris Fazlić, Muški
3 Selmin Pamuk, Muški
FIN
Cilj
15.01.2023. 12:39:473:40:405:14 11,47bruto (gun) 18
neto (čip) 18
19 223Police team 1 DKPT
1 Zoran Kovačević, Muški
2 Mirsad Vilić, Muški
3 Elvir Kazazović, Muški
FIN
Cilj
15.01.2023. 12:41:373:42:30
(3:41:22 čip)
5:16 11,38bruto (gun) 20
neto (čip) 19
20 200#TiTo Beauties and the Beasts
1 Edina Harbinja, Ženski
2 Lana Latada, Ženski
3 Nermina Kraljić, Ženski
FIN
Cilj
15.01.2023. 12:40:593:41:525:15 11,41bruto (gun) 19
neto (čip) 20
21 214Nikad nije kasno
1 Amela Barlov, Ženski
2 Marjana Tolic, Ženski
3 Meliha Eminic, Ženski
FIN
Cilj
15.01.2023. 12:43:243:44:175:19 11,29bruto (gun) 21
neto (čip) 21
22 205DAF Team
1 Fahrudin Ejubović, Muški
2 Nedim Kurtović, Muški
3 Dika Hodžić, Ženski
FIN
Cilj
15.01.2023. 12:46:023:46:555:23 11,16bruto (gun) 22
neto (čip) 22
23 236Visoko
1 Amer Kahvedzic, Muški
2 Dino Kamaric, Muški
3 Asmir Merdic, Muški
FIN
Cilj
15.01.2023. 12:48:463:49:395:27 11,02bruto (gun) 23
neto (čip) 23
24 225Preprelepotice
1 Danijela Jurosevic, Ženski
2 Snezana Tadic, Ženski
3 Katarina Kuzman, Ženski
FIN
Cilj
15.01.2023. 13:05:114:06:04
(4:05:32 čip)
5:50 10,29bruto (gun) 24
neto (čip) 24
25 217Otpisani
1 Mirza Delagić, Muški
2 Amel Deljković, Muški
3 Aldim Ikanović, Muški
FIN
Cilj
15.01.2023. 13:06:144:07:075:51 10,24bruto (gun) 25
neto (čip) 25
26 224Police team 2 DKPT
1 Edin Ranica, Muški
2 Aleksandar Ružičić, Muški
3 Mijo Perica, Muški
FIN
Cilj
15.01.2023. 13:10:454:11:38
(4:10:27 čip)
5:58 10,06bruto (gun) 26
neto (čip) 26
27 233Triple Jack
1 Nurudin Galijasevic, Muški
2 Arijan Ivankovic, Muški
3 Muhamed Dedeic, Muški
FIN
Cilj
15.01.2023. 13:14:144:15:076:03 9,92bruto (gun) 27
neto (čip) 27
28 220PERLICE
1 Vesna Lazić, Ženski
2 Issa Tucović, Ženski
3 Azra Muminović, Ženski
FIN
Cilj
15.01.2023. 13:20:144:21:07
(4:19:59 čip)
6:11 9,70bruto (gun) 28
neto (čip) 28
29 221KDZ1
1 Mirza Jusić, Muški
2 Predrag Vejić, Muški
3 Samir Lukšić, Muški
FIN
Cilj
15.01.2023. 13:20:274:21:206:12 9,69bruto (gun) 29
neto (čip) 29
30 222KDZ2
1 Ernad Musić, Muški
2 Jadranko Babajić, Muški
3 Samir Babajić, Muški
FIN
Cilj
15.01.2023. 13:22:534:23:466:15 9,60bruto (gun) 30
neto (čip) 30
31 226Radiosarajevo.ba
1 Nermin Grebović, Muški
2 Ermina Gakić-Kulenović, Ženski
3 Vesna Andree Zaimović, Ženski
FIN
Cilj
15.01.2023. 13:22:594:23:526:15 9,59bruto (gun) 31
neto (čip) 31
32 219Pepa Janje
1 Mirza Babić, Muški
2 Samir Selimi, Muški
3 Zdenko Vekić, Muški
FIN
Cilj
15.01.2023. 13:25:294:26:226:19 9,50bruto (gun) 32
neto (čip) 32
33 215Not Fast, Just Furious
1 Nermana Arnautović, Ženski
2 Fatima Đozo, Ženski
3 Nedimka Bećirović, Ženski
FIN
Cilj
15.01.2023. 13:30:344:31:276:26 9,33bruto (gun) 33
neto (čip) 33
34 216Freedom Running Team
1 Srećko Petković, Muški
2 Marinko Pavić, Muški
3 Domagoj Antolić, Muški
FIN
Cilj
15.01.2023. 13:34:524:35:456:32 9,18bruto (gun) 34
neto (čip) 34
35 213Neobične Ice Ladies
1 Azra Zec, Ženski
2 Šuhreta Hasanković, Ženski
3 Sanela Tufo-Sijarić, Ženski
FIN
Cilj
15.01.2023. 13:47:304:48:236:50 8,78bruto (gun) 35
neto (čip) 35
36 212Možel' gratis
1 Branko Božić, Muški
2 Branko Krunić, Muški
3 Enver Bijedić, Muški
FIN
Cilj
15.01.2023. 13:58:234:59:167:06 8,46bruto (gun) 36
neto (čip) 36
37 208FARE&MIRE&SIRE
1 Faris Idrizović, Muški
2 Miroslav Kalendić, Muški
3 Mahir Sirbubalo, Muški
FIN
Cilj
15.01.2023. 14:10:375:11:307:23 8,13bruto (gun) 37
neto (čip) 37
202AK Gorazde
1 Emir Hastor, Muški
2 Zaim Suman, Muški
3 Anes Popovic, Muški
STA
Start
15.01.2023. 08:59:07 
204BURT , AK BIHAC, AK Velika Kladusa
1 Sanel Kurtagic, Muški
2 Sanel Kasic, Muški
3 Hasan Karajic, Muški
STA
Start
15.01.2023. 08:59:07 
218PD Cincar
1 Toni Jazvo, Muški
2 Marko Hrga, Muški
3 Jelena Bobetić, Ženski
STA
Start
15.01.2023. 08:59:07