Udruženje DEČKI U PLAVOM

UNUSUAL MARATHON – ŠTAFETNI MARATON 3x14K 15.01.2023. 09:00 15.01.2023. 15:00 42,195 km Više...

Završena :: 40 prijavljeno, 38 plaćeno, 40 s brojem,

Prijavljeni natjecatelji :: UNUSUAL MARATHON – ŠTAFETNI MARATON 3x14K

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati

Kraj prijava: 05.01.2023. 23:59

Start: 15.01.2023. 09:00

Broj prijavljenih natjecatelja: 40
Broj uplaćenih startnina: 38
Broj natjecatelja s brojem: 40
Prijave na utrku su zatvorene.

St. br.Naziv timaStartninaStatus
200#TiTo Beauties and the Beasts
1 Edina Harbinja, Ženski
2 Lana Latada, Ženski
3 Nermina Kraljić, Ženski
DaFIN završio/la utrku
201AK Bosna - Islam Đugum
1 Džemal Jašarević, Muški
2 Kosta Šumar, Muški
3 Berin Mušanović, Muški
DaFIN završio/la utrku
202AK Gorazde
1 Emir Hastor, Muški
2 Zaim Suman, Muški
3 Anes Popovic, Muški
DaSTA startao/la utrku
203BodyTune Group
1 Mihajlo Samardžija, Muški
2 Ognjen Nunić, Muški
3 Slaviša Šervel, Muški
DaFIN završio/la utrku
204BURT , AK BIHAC, AK Velika Kladusa
1 Sanel Kurtagic, Muški
2 Sanel Kasic, Muški
3 Hasan Karajic, Muški
STA startao/la utrku
205DAF Team
1 Fahrudin Ejubović, Muški
2 Nedim Kurtović, Muški
3 Dika Hodžić, Ženski
DaFIN završio/la utrku
206Diverzanti
1 Zufer Garaplija, Muški
2 Nedim Efendić, Muški
3 Jasko Aličehajić, Muški
DaFIN završio/la utrku
207F.E.R.
1 Ermin Mujkić, Muški
2 Reuf Husejnović, Muški
3 Ferid Ekinović, Muški
DaFIN završio/la utrku
208FARE&MIRE&SIRE
1 Faris Idrizović, Muški
2 Miroslav Kalendić, Muški
3 Mahir Sirbubalo, Muški
DaFIN završio/la utrku
216Freedom Running Team
1 Srećko Petković, Muški
2 Marinko Pavić, Muški
3 Domagoj Antolić, Muški
DaFIN završio/la utrku
221KDZ1
1 Mirza Jusić, Muški
2 Predrag Vejić, Muški
3 Samir Lukšić, Muški
DaFIN završio/la utrku
222KDZ2
1 Ernad Musić, Muški
2 Jadranko Babajić, Muški
3 Samir Babajić, Muški
DaFIN završio/la utrku
209Kilometar života - M2XČ
1 Emir Čaluk, Muški
2 Aid Muflizović, Muški
3 Admir Čaluk, Muški
DaFIN završio/la utrku
210Kilometar života-Zvijezde i padalica
1 Hadis Kozlo, Muški
2 Belma Baralija, Ženski
3 Esmin Brodlija, Muški
DaFIN završio/la utrku
211Moje Trčanje i To
1 Ersan Bijedić, Muški
2 Miralem Rešidović, Muški
3 Jasmin Harbinja, Muški
DaFIN završio/la utrku
212Možel' gratis
1 Branko Božić, Muški
2 Branko Krunić, Muški
3 Enver Bijedić, Muški
DaFIN završio/la utrku
213Neobične Ice Ladies
1 Azra Zec, Ženski
2 Šuhreta Hasanković, Ženski
3 Sanela Tufo-Sijarić, Ženski
DaFIN završio/la utrku
214Nikad nije kasno
1 Amela Barlov, Ženski
2 Marjana Tolic, Ženski
3 Meliha Eminic, Ženski
DaFIN završio/la utrku
215Not Fast, Just Furious
1 Nermana Arnautović, Ženski
2 Fatima Đozo, Ženski
3 Nedimka Bećirović, Ženski
DaFIN završio/la utrku
217Otpisani
1 Mirza Delagić, Muški
2 Amel Deljković, Muški
3 Aldim Ikanović, Muški
DaFIN završio/la utrku
218PD Cincar
1 Toni Jazvo, Muški
2 Marko Hrga, Muški
3 Jelena Bobetić, Ženski
STA startao/la utrku
219Pepa Janje
1 Mirza Babić, Muški
2 Samir Selimi, Muški
3 Zdenko Vekić, Muški
DaFIN završio/la utrku
220PERLICE
1 Vesna Lazić, Ženski
2 Issa Tucović, Ženski
3 Azra Muminović, Ženski
DaFIN završio/la utrku
223Police team 1 DKPT
1 Mirsad Vilić, Muški
2 Zoran Kovačević, Muški
3 Elvir Kazazović, Muški
DaFIN završio/la utrku
224Police team 2 DKPT
1 Edin Ranica, Muški
2 Aleksandar Ružičić, Muški
3 Mijo Perica, Muški
DaFIN završio/la utrku