AK Koprivnica

2. Koprivnički polumaraton - Utrka građana 5 km

15.05.2021. 16:30 15.05.2021. 17:30
5 km

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati

Rezultati - svi

 St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazVrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak
300Mateja MarićŽ BIB
 
301Tomislav JakupićM INDBIB
 
302Adam MartinekM CarlsbergBIB
 
303Ana TrnskiŽ CarlsbergBIB
 
304Ana-Marija BrodarićŽ CarlsbergBIB
 
305Dario BodulicaM CarlsbergBIB
 
306Darko PetrovićM CarlsbergBIB
 
307Dejan HavaićM CarlsbergBIB
 
308Dejan RadmilovićM CarlsbergBIB
 
309Dijana HorvatŽ CarlsbergBIB
 
310Ivan MesićM CarlsbergBIB
 
311Ivana Momčilović-ZelenikaŽ CarlsbergBIB
 
312Josip BičanićM CarlsbergBIB
 
313Kristina JurjevićŽ CarlsbergBIB
 
314Lana Habek-TerekŽ CarlsbergBIB
 
315Lucija KurteŽ CarlsbergBIB
 
316Luka CestarM CarlsbergBIB
 
317Marcin BurdachM CarlsbergBIB
 
318Margareta PremecŽ CarlsbergBIB
 
319Marija ZovkoŽ CarlsbergBIB
 
320Mirjana ZlatecŽ CarlsbergBIB
 
321Petra BaničekŽ CarlsbergBIB
 
322Silvija BermanecŽ CarlsbergBIB
 
323Siniša PetrovićM CarlsbergBIB
 
324Zoran KociperM CarlsbergBIB
 
325Tamara PetrovićŽ INDBIB
 
326Nikolina GrgacŽ IndBIB
 
327Tea RadošŽ BIB
 
328Nikolina KarlovčanŽ BIB
 
329Ino ŠepecM Ak KoprivnicaBIB
 
330MATEJA PETERŽ INDBIB
 
331Đenis SambolŽ IndividualnoBIB
 
332Nataša NovakŽ BIB
 
333Dino NovakM BIB
 
334Petra BijačŽ INDBIB
 
335Maja StilinŽ INDBIB
 
336Marina HorvatŽ INDBIB
 
337Ester MercŽ INDBIB
 
338Iris MercŽ INDBIB
 
339Antonija RačanŽ -BIB
 
340Irena NevjestićŽ BIB
 
341Pavlica LaneŽ BIB
 
342Janko SutonM AK KoprivnicaBIB
 
343Dunja RavlićŽ INDBIB
 
344Biljana KukavicaŽ BIB
 
345Nina BojanovićŽ SERVIS KOŠIĆBIB
 
346Ivan DokićM SERVIS KOŠIĆBIB
 
347Roberto KlimešM SERVIS KOŠIĆBIB
 
348Tomislav KošićM SERVIS KOŠIĆBIB
 
349Nikolina KovačevićŽ SERVIS KOŠIĆBIB
 
350Ida Trninić RužićŽ AK KriževciBIB
 
351Saša BrumenM AK KriževciBIB
 
352Ivana BrumenŽ AK KriževciBIB
 
353Snježana BrumenŽ AK KriževciBIB
 
354Goran LjaljićM Škola trčanja KriževciBIB
 
355Martina LjaljićŽ Škola trčanja AK KriževciBIB
 
356Ana-Marija PetakŽ INDBIB
 
357Eva ŠanjićŽ OŠ Braća Radić KoprivnicaBIB
 
358Antonia MeđimorecŽ SERVIS KOŠIĆBIB
 
359Kristijan SlunjskiM SERVIS KOŠIĆBIB
 
360Elena ŠobotaŽ SERVIS KOŠIĆBIB
 
361Zoran VlahM SERVIS KOŠIĆBIB
 
362Ivan LokotarM IndividualacBIB
 
363Antonia ČorcŽ BIB
 
364Marina GolubŽ VellFitBIB
 
365Velimir GolubM VellFitBIB
 
366Marijo PintarićM BIB
 
367Ivana VladušićŽ BIB
 
368Sonja ŽepinaŽ BIB
 
369Tara RušakŽ AK KoprivnicaBIB
 
370Albert RušakM AK KoprivnicaBIB
 
371Mia FurdiŽ AK VaraždinBIB
 
372Ana GoričanecŽ Ak VaraždinBIB
 
373Marina MatotaŽ Ak Koprivnica-hitre drapeBIB
 
374Domagoj LjubićM indBIB
 
375Davor SalajecM BIB
 
376Marijeta VidovićŽ BIB
 
377Alen FodorM BIB
 
378Robert FodorM BIB
 
379Nenad SinjerecM BIB
 
380Filip TomićM BIB
 
381Lana BermanecŽ BIB
 
382Vladimir SabolićM IndBIB
 
383Mia VukŽ INDBIB
 
384Rebeka VukŽ SrčekaBIB
 
385Danijel KesteliM BIB
 
386Igor MikulecM MOTRONBIB
 
387Jadranka SvenšekŽ Lacijeva škola trčanja, AK VaraždinBIB
 
388Mirjana ČilašŽ Lacijeva škola trčanjaBIB
 
389Ivana ŠtrigaŽ Lacijeva Škola TrčanjaBIB
 
390Duška ŠtefanecŽ AK Koprivnica - Škola trčanjaBIB
 
391Valentina PlešeŽ BIB
 
392Dora KovačićŽ INDBIB
 
393Marin KovačićM INDBIB
 
394Ivan MandićM INDBIB
 
395Dragana PandžaŽ BIB
 
396Ljiljana ŠipušŽ USR Sport za sve Mala SuboticaBIB
 
397Zoran BorojevicM BIB
 
398Filip TurkM BIB
 
399Maja RadmilovicŽ Pilates MayaBIB
 
400Petra KičinbaćiŽ Pilates MayaBIB