PD Promina Drniš

ProminaTrail 2019 - Mali Točak

23.03.2019. 10:00 23.03.2019. 16:30
20 km 1211 m 663 m

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati
Dalmatinska Trail Liga 2019 poredak

Rezultati - svi

 St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazStartKT1 SiverićKT3 Kod domaKT4 RudnikCiljBr. KT (3)VrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak
1 142Emanuel BakovićM IND CROFIN
Cilj
23.03.2019. 12:38:05Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 1
43:20
 
23.03.2019. 10:43:29
KT3 Kod doma
M 1
59:29
(1:42:48)
23.03.2019. 11:42:58
KT4 Rudnik
M 1
36:15
(2:19:03)
23.03.2019. 12:19:12
Cilj
M 1
18:54
(2:37:56)
23.03.2019. 12:38:05
32:37:567:54 7,60
0,71
M 1
2 164Ivo ČupićM HPD Mosor - Sikire CROFIN
Cilj
23.03.2019. 12:42:43Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 2
43:25
 
23.03.2019. 10:43:34
KT3 Kod doma
M 2
59:32
(1:42:57)
23.03.2019. 11:43:06
KT4 Rudnik
M 2
40:11
(2:23:07)
23.03.2019. 12:23:17
Cilj
M 2
19:27
(2:42:34)
23.03.2019. 12:42:43
32:42:348:08 7,38
0,69
M 2
3 195Nenad KečM Hpd Mosor Sikire CROFIN
Cilj
23.03.2019. 12:52:14Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 3
43:59
 
23.03.2019. 10:44:08
KT3 Kod doma
M 3
1:05:42
(1:49:40)
23.03.2019. 11:49:50
KT4 Rudnik
M 3
41:39
(2:31:19)
23.03.2019. 12:31:29
Cilj
M 3
20:46
(2:52:05)
23.03.2019. 12:52:14
32:52:058:36 6,97
0,65
M 3
4 152Josip JakelićM SLK Hvar CROFIN
Cilj
23.03.2019. 12:53:18Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 9
47:56
 
23.03.2019. 10:48:05
KT3 Kod doma
M 5
1:04:14
(1:52:09)
23.03.2019. 11:52:18
KT4 Rudnik
M 4
40:55
(2:33:04)
23.03.2019. 12:33:13
Cilj
M 4
20:05
(2:53:08)
23.03.2019. 12:53:18
32:53:088:39 6,93
0,65
M 4
5 169Ivan DugandžićM Trail sekcija HPD Prenj 1933 / ČVRSNICA ULTRA TRAIL BIHFIN
Cilj
23.03.2019. 12:55:14Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 7
47:25
 
23.03.2019. 10:47:34
KT3 Kod doma
M 6
1:04:53
(1:52:17)
23.03.2019. 11:52:26
KT4 Rudnik
M 6
41:57
(2:34:14)
23.03.2019. 12:34:23
Cilj
M 5
20:52
(2:55:05)
23.03.2019. 12:55:14
32:55:058:45 6,85
0,64
M 5
6 132Ante GelineoM TK Šibenik CROFIN
Cilj
23.03.2019. 12:55:37Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 4
46:34
 
23.03.2019. 10:46:43
KT3 Kod doma
M 4
1:05:12
(1:51:46)
23.03.2019. 11:51:55
KT4 Rudnik
M 5
41:29
(2:33:14)
23.03.2019. 12:33:23
Cilj
M 6
22:14
(2:55:27)
23.03.2019. 12:55:37
32:55:278:46 6,84
0,64
M 6
7 154Stjepan KrešićM SPK Marulianus-Šurikeni CROFIN
Cilj
23.03.2019. 12:55:58Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 12
48:37
 
23.03.2019. 10:48:46
KT3 Kod doma
M 8
1:07:09
(1:55:46)
23.03.2019. 11:55:55
KT4 Rudnik
M 7
40:05
(2:35:50)
23.03.2019. 12:35:59
Cilj
M 7
19:59
(2:55:48)
23.03.2019. 12:55:58
32:55:488:47 6,83
0,64
M 7
8 156Jure BešlićM HPD Mosor - Sikire CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:01:29Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 11
48:12
 
23.03.2019. 10:48:21
KT3 Kod doma
M 10
1:08:47
(1:56:58)
23.03.2019. 11:57:07
KT4 Rudnik
M 9
44:30
(2:41:28)
23.03.2019. 12:41:37
Cilj
M 8
19:53
(3:01:20)
23.03.2019. 13:01:29
33:01:209:04 6,62
0,62
M 8
9 113Toni BakovićM IND CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:06:40Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 5
46:53
 
23.03.2019. 10:47:02
KT3 Kod doma
M 7
1:08:50
(1:55:42)
23.03.2019. 11:55:51
KT4 Rudnik
M 10
46:35
(2:42:16)
23.03.2019. 12:42:26
Cilj
M 9
24:15
(3:06:31)
23.03.2019. 13:06:40
33:06:319:20 6,43
0,60
M 9
10 127Josip MilinkovićM AK Velebit 2001 CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:07:37Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 10
47:59
 
23.03.2019. 10:48:08
KT3 Kod doma
M 9
1:07:51
(1:55:50)
23.03.2019. 11:55:59
KT4 Rudnik
M 8
44:54
(2:40:43)
23.03.2019. 12:40:52
Cilj
M 10
26:45
(3:07:27)
23.03.2019. 13:07:37
33:07:279:22 6,40
0,60
M 10
11 202Angela SmilovićŽ Jesenice GERFIN
Cilj
23.03.2019. 13:08:20Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
Ž 4
51:23
 
23.03.2019. 10:51:32
KT3 Kod doma
Ž 3
1:10:53
(2:02:16)
23.03.2019. 12:02:25
KT4 Rudnik
Ž 2
45:53
(2:48:08)
23.03.2019. 12:48:18
Cilj
Ž 1
20:03
(3:08:11)
23.03.2019. 13:08:20
33:08:119:25 6,38
0,60
Ž 1
12 149Ante JurićM Cetina adventure CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:08:22Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 19
50:37
 
23.03.2019. 10:50:46
KT3 Kod doma
M 16
1:10:59
(2:01:35)
23.03.2019. 12:01:45
KT4 Rudnik
M 13
47:11
(2:48:46)
23.03.2019. 12:48:56
Cilj
M 11
19:26
(3:08:12)
23.03.2019. 13:08:22
33:08:129:25 6,38
0,60
M 11
13 173Hrvoje KedžoM TTK Strka CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:09:55Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 13
49:05
 
23.03.2019. 10:49:14
KT3 Kod doma
M 13
1:11:17
(2:00:22)
23.03.2019. 12:00:31
KT4 Rudnik
M 14
48:34
(2:48:55)
23.03.2019. 12:49:05
Cilj
M 12
20:51
(3:09:45)
23.03.2019. 13:09:55
33:09:459:29 6,32
0,59
M 12
14 190Lana OstojićŽ Ak Jastreb99 CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:10:15Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
Ž 1
49:54
 
23.03.2019. 10:50:03
KT3 Kod doma
Ž 1
1:10:00
(1:59:54)
23.03.2019. 12:00:03
KT4 Rudnik
Ž 1
44:27
(2:44:20)
23.03.2019. 12:44:30
Cilj
Ž 2
25:46
(3:10:06)
23.03.2019. 13:10:15
33:10:069:30 6,31
0,59
Ž 2
15 143Dobrila DujišinŽ TTK Strka CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:10:34Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
Ž 2
50:16
 
23.03.2019. 10:50:25
KT3 Kod doma
Ž 2
1:11:17
(2:01:32)
23.03.2019. 12:01:41
KT4 Rudnik
Ž 3
47:03
(2:48:34)
23.03.2019. 12:48:44
Cilj
Ž 3
21:51
(3:10:25)
23.03.2019. 13:10:34
33:10:259:31 6,30
0,59
Ž 3
16 123Igor ŠikićM AK VELEBIT 2001 GOSPIĆ CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:10:48Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 8
47:47
 
23.03.2019. 10:47:56
KT3 Kod doma
M 12
1:12:03
(1:59:49)
23.03.2019. 11:59:58
KT4 Rudnik
M 16
52:21
(2:52:10)
23.03.2019. 12:52:19
Cilj
M 13
18:30
(3:10:39)
23.03.2019. 13:10:48
33:10:399:32 6,29
0,59
M 13
17 177Robert Budimir BekanM IND CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:15:00Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 24
52:37
 
23.03.2019. 10:52:46
KT3 Kod doma
M 23
1:14:22
(2:06:59)
23.03.2019. 12:07:08
KT4 Rudnik
M 17
46:17
(2:53:15)
23.03.2019. 12:53:24
Cilj
M 14
21:36
(3:14:51)
23.03.2019. 13:15:00
33:14:519:45 6,16
0,58
M 14
18 136Toni Jurić ŠoltoM NOPD Koćari Sinj CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:15:22Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 15
49:20
 
23.03.2019. 10:49:29
KT3 Kod doma
M 15
1:12:09
(2:01:29)
23.03.2019. 12:01:38
KT4 Rudnik
M 15
49:58
(2:51:26)
23.03.2019. 12:51:36
Cilj
M 15
23:47
(3:15:12)
23.03.2019. 13:15:22
33:15:129:46 6,15
0,58
M 15
19 121Jelena Gugić BokoŽ Aerobic studio Sinj CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:16:54Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
Ž 5
51:48
 
23.03.2019. 10:51:57
KT3 Kod doma
Ž 4
1:12:24
(2:04:11)
23.03.2019. 12:04:20
KT4 Rudnik
Ž 4
48:21
(2:52:32)
23.03.2019. 12:52:41
Cilj
Ž 4
24:13
(3:16:44)
23.03.2019. 13:16:54
33:16:449:50 6,10
0,57
Ž 4
20 205Duje DžinM PD Imber CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:21:21Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 6
47:20
 
23.03.2019. 10:47:30
KT3 Kod doma
M 14
1:13:06
(2:00:26)
23.03.2019. 12:00:35
KT4 Rudnik
M 18
53:33
(2:53:58)
23.03.2019. 12:54:07
Cilj
M 16
27:14
(3:21:12)
23.03.2019. 13:21:21
33:21:1210:04 5,96
0,56
M 16
21 148Ivica JadrijevićM Cetina adventure CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:21:28Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 20
50:53
 
23.03.2019. 10:51:03
KT3 Kod doma
M 20
1:15:02
(2:05:55)
23.03.2019. 12:06:04
KT4 Rudnik
M 22
51:09
(2:57:03)
23.03.2019. 12:57:12
Cilj
M 17
24:16
(3:21:19)
23.03.2019. 13:21:28
33:21:1910:04 5,96
0,56
M 17
22 186Jakša BegoM IND CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:21:55Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 22
51:51
 
23.03.2019. 10:52:00
KT3 Kod doma
M 19
1:13:51
(2:05:41)
23.03.2019. 12:05:50
KT4 Rudnik
M 19
50:28
(2:56:09)
23.03.2019. 12:56:18
Cilj
M 18
25:38
(3:21:46)
23.03.2019. 13:21:55
33:21:4610:05 5,95
0,56
M 18
23 146Duje ŠarićM Locastic CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:23:28Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 18
50:18
 
23.03.2019. 10:50:27
KT3 Kod doma
M 17
1:13:36
(2:03:54)
23.03.2019. 12:04:03
KT4 Rudnik
M 21
53:04
(2:56:57)
23.03.2019. 12:57:07
Cilj
M 19
26:22
(3:23:19)
23.03.2019. 13:23:28
33:23:1910:10 5,90
0,55
M 19
24 145Kristian RadićM Locastic CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:23:29Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 23
51:54
 
23.03.2019. 10:52:03
KT3 Kod doma
M 18
1:12:05
(2:03:59)
23.03.2019. 12:04:08
KT4 Rudnik
M 20
52:53
(2:56:51)
23.03.2019. 12:57:00
Cilj
M 20
26:29
(3:23:20)
23.03.2019. 13:23:29
33:23:2010:10 5,90
0,55
M 20
25 157Lucija KrižanacŽ Aerobic Studio Sinj CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:23:46Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
Ž 3
51:00
 
23.03.2019. 10:51:09
KT3 Kod doma
Ž 5
1:15:42
(2:06:41)
23.03.2019. 12:06:50
KT4 Rudnik
Ž 5
51:38
(2:58:19)
23.03.2019. 12:58:28
Cilj
Ž 5
25:19
(3:23:37)
23.03.2019. 13:23:46
33:23:3710:11 5,89
0,55
Ž 5
26 194Ivan LolićM HPD Mosor - Sikire CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:25:10Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 16
50:08
 
23.03.2019. 10:50:17
KT3 Kod doma
M 21
1:16:14
(2:06:21)
23.03.2019. 12:06:31
KT4 Rudnik
M 23
52:05
(2:58:26)
23.03.2019. 12:58:35
Cilj
M 21
26:35
(3:25:01)
23.03.2019. 13:25:10
33:25:0110:15 5,85
0,55
M 21
27 118Tomislav-Tosha BatariloM AK Puls Tomislavgrad BIHFIN
Cilj
23.03.2019. 13:26:22Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 28
53:17
 
23.03.2019. 10:53:26
KT3 Kod doma
M 28
1:21:27
(2:14:43)
23.03.2019. 12:14:53
KT4 Rudnik
M 26
49:26
(3:04:09)
23.03.2019. 13:04:18
Cilj
M 22
22:04
(3:26:12)
23.03.2019. 13:26:22
33:26:1210:19 5,82
0,55
M 22
28 106Vedran VrebacM TK Šibenik CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:27:01Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 26
52:59
 
23.03.2019. 10:53:08
KT3 Kod doma
M 22
1:13:55
(2:06:54)
23.03.2019. 12:07:03
KT4 Rudnik
M 24
52:46
(2:59:39)
23.03.2019. 12:59:49
Cilj
M 23
27:13
(3:26:52)
23.03.2019. 13:27:01
33:26:5210:21 5,80
0,54
M 23
29 191Ante KlarićM AK Okit CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:27:07Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 25
52:44
 
23.03.2019. 10:52:53
KT3 Kod doma
M 24
1:16:32
(2:09:15)
23.03.2019. 12:09:25
KT4 Rudnik
M 27
55:07
(3:04:22)
23.03.2019. 13:04:31
Cilj
M 24
22:37
(3:26:58)
23.03.2019. 13:27:07
33:26:5810:21 5,80
0,54
M 24
30 105Nives ŠarićŽ Triatlon klub Zadar CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:28:14Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
Ž 8
55:56
 
23.03.2019. 10:56:05
KT3 Kod doma
Ž 7
1:16:31
(2:12:26)
23.03.2019. 12:12:36
KT4 Rudnik
Ž 7
51:48
(3:04:14)
23.03.2019. 13:04:23
Cilj
Ž 6
23:51
(3:28:04)
23.03.2019. 13:28:14
33:28:0410:24 5,77
0,54
Ž 6
31 188Vera MekinićŽ Pd Imber CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:28:40Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
Ž 6
54:14
 
23.03.2019. 10:54:23
KT3 Kod doma
Ž 6
1:17:17
(2:11:30)
23.03.2019. 12:11:39
KT4 Rudnik
Ž 6
52:03
(3:03:32)
23.03.2019. 13:03:42
Cilj
Ž 7
24:59
(3:28:30)
23.03.2019. 13:28:40
33:28:3010:26 5,76
0,54
Ž 7
32 112Mate BarešićM IND CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:29:02Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 32
55:52
 
23.03.2019. 10:56:01
KT3 Kod doma
M 25
1:15:49
(2:11:40)
23.03.2019. 12:11:50
KT4 Rudnik
M 25
48:23
(3:00:03)
23.03.2019. 13:00:12
Cilj
M 25
28:50
(3:28:53)
23.03.2019. 13:29:02
33:28:5310:27 5,75
0,54
M 25
33 196Petra BaletaŽ HPD Mosor Sikire CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:30:37Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
Ž 10
57:26
 
23.03.2019. 10:57:36
KT3 Kod doma
Ž 8
1:16:59
(2:14:24)
23.03.2019. 12:14:34
KT4 Rudnik
Ž 8
50:57
(3:05:20)
23.03.2019. 13:05:30
Cilj
Ž 8
25:08
(3:30:28)
23.03.2019. 13:30:37
33:30:2810:31 5,70
0,53
Ž 8
34 183Marin FurčićM Fortuna/Okit CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:30:38Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 31
55:41
 
23.03.2019. 10:55:50
KT3 Kod doma
M 31
1:20:36
(2:16:17)
23.03.2019. 12:16:26
KT4 Rudnik
M 28
48:48
(3:05:04)
23.03.2019. 13:05:13
Cilj
M 26
25:26
(3:30:29)
23.03.2019. 13:30:38
33:30:2910:31 5,70
0,53
M 26
35 192Roko BašićM PD Imber CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:33:59Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 33
56:13
 
23.03.2019. 10:56:23
KT3 Kod doma
M 33
1:22:44
(2:18:57)
23.03.2019. 12:19:06
KT4 Rudnik
M 30
52:35
(3:11:32)
23.03.2019. 13:11:41
Cilj
M 27
22:18
(3:33:49)
23.03.2019. 13:33:59
33:33:4910:41 5,61
0,53
M 27
36 203Radmila MaksimovićŽ AK Šibenik CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:38:08Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
Ž 7
55:00
 
23.03.2019. 10:55:09
KT3 Kod doma
Ž 9
1:23:15
(2:18:14)
23.03.2019. 12:18:24
KT4 Rudnik
Ž 9
53:24
(3:11:38)
23.03.2019. 13:11:47
Cilj
Ž 9
26:22
(3:37:59)
23.03.2019. 13:38:08
33:37:5910:54 5,51
0,52
Ž 9
37 147Marko Bujas BožajićM IND CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:39:19Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 36
56:37
 
23.03.2019. 10:56:46
KT3 Kod doma
M 30
1:19:22
(2:15:58)
23.03.2019. 12:16:07
KT4 Rudnik
M 32
57:04
(3:13:01)
23.03.2019. 13:13:11
Cilj
M 28
26:09
(3:39:10)
23.03.2019. 13:39:19
33:39:1010:57 5,48
0,51
M 28
38 209Nenad BogunovićM IND CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:40:32Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 27
53:06
 
23.03.2019. 10:53:15
KT3 Kod doma
M 27
1:19:14
(2:12:20)
23.03.2019. 12:12:29
KT4 Rudnik
M 31
59:22
(3:11:42)
23.03.2019. 13:11:51
Cilj
M 29
28:41
(3:40:22)
23.03.2019. 13:40:32
33:40:2211:01 5,45
0,51
M 29
39 107Frederik LevardaM PD Promina CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:41:17Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 30
55:11
 
23.03.2019. 10:55:21
KT3 Kod doma
M 29
1:20:02
(2:15:13)
23.03.2019. 12:15:23
KT4 Rudnik
M 29
56:12
(3:11:25)
23.03.2019. 13:11:34
Cilj
M 30
29:44
(3:41:08)
23.03.2019. 13:41:17
33:41:0811:03 5,43
0,51
M 30
40 163Dražena BerovićŽ AK Okit CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:42:44Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
Ž 12
1:00:40
 
23.03.2019. 11:00:49
KT3 Kod doma
Ž 12
1:25:47
(2:26:26)
23.03.2019. 12:26:35
KT4 Rudnik
Ž 11
54:21
(3:20:47)
23.03.2019. 13:20:56
Cilj
Ž 10
21:49
(3:42:35)
23.03.2019. 13:42:44
33:42:3511:08 5,39
0,51
Ž 10
41 131Damir BilandžićM MK Marjan CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:42:57Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 37
56:43
 
23.03.2019. 10:56:52
KT3 Kod doma
M 32
1:22:05
(2:18:47)
23.03.2019. 12:18:56
KT4 Rudnik
M 33
59:03
(3:17:50)
23.03.2019. 13:17:59
Cilj
M 31
24:59
(3:42:48)
23.03.2019. 13:42:57
33:42:4811:08 5,39
0,50
M 31
42 210Milivoj BeračM TK Šibenik CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:43:19Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 29
53:54
 
23.03.2019. 10:54:04
KT3 Kod doma
M 34
1:27:15
(2:21:09)
23.03.2019. 12:21:18
KT4 Rudnik
M 35
57:03
(3:18:11)
23.03.2019. 13:18:20
Cilj
M 32
24:59
(3:43:10)
23.03.2019. 13:43:19
33:43:1011:09 5,38
0,50
M 32
43 197Ivan DžojaM HPD Mosor CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:44:34Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 38
57:09
 
23.03.2019. 10:57:18
KT3 Kod doma
M 35
1:24:30
(2:21:38)
23.03.2019. 12:21:48
KT4 Rudnik
M 34
56:16
(3:17:54)
23.03.2019. 13:18:04
Cilj
M 33
26:31
(3:44:25)
23.03.2019. 13:44:34
33:44:2511:13 5,35
0,50
M 33
44 108Dragan SaračM PDTreksyDR CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:46:03Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 39
57:24
 
23.03.2019. 10:57:34
KT3 Kod doma
M 40
1:26:23
(2:23:47)
23.03.2019. 12:23:56
KT4 Rudnik
M 36
54:34
(3:18:20)
23.03.2019. 13:18:29
Cilj
M 34
27:34
(3:45:54)
23.03.2019. 13:46:03
33:45:5411:18 5,31
0,50
M 34
45 185Ante IljadicaM IND CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:46:14Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 42
57:36
 
23.03.2019. 10:57:45
KT3 Kod doma
M 36
1:24:43
(2:22:19)
23.03.2019. 12:22:28
KT4 Rudnik
M 37
56:47
(3:19:06)
23.03.2019. 13:19:15
Cilj
M 35
26:59
(3:46:04)
23.03.2019. 13:46:14
33:46:0411:18 5,31
0,50
M 35
46 189Martina BraovićŽ HPD "Mosor" - Sikire CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:48:10Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
Ž 11
57:32
 
23.03.2019. 10:57:41
KT3 Kod doma
Ž 10
1:24:11
(2:21:43)
23.03.2019. 12:21:52
KT4 Rudnik
Ž 10
58:22
(3:20:04)
23.03.2019. 13:20:13
Cilj
Ž 11
27:57
(3:48:01)
23.03.2019. 13:48:10
33:48:0111:24 5,26
0,49
Ž 11
47 135Ivica RomacM NOPD Koćari Sinj CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:48:11Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 41
57:35
 
23.03.2019. 10:57:44
KT3 Kod doma
M 39
1:25:32
(2:23:06)
23.03.2019. 12:23:15
KT4 Rudnik
M 38
56:09
(3:19:14)
23.03.2019. 13:19:24
Cilj
M 36
28:48
(3:48:02)
23.03.2019. 13:48:11
33:48:0211:24 5,26
0,49
M 36
48 129Mario PijukM SŠ Ivana Meštrovića Drniš CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:50:32Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 34
56:25
 
23.03.2019. 10:56:34
KT3 Kod doma
M 38
1:26:25
(2:22:50)
23.03.2019. 12:22:59
KT4 Rudnik
M 40
58:36
(3:21:25)
23.03.2019. 13:21:34
Cilj
M 37
28:58
(3:50:23)
23.03.2019. 13:50:32
33:50:2311:31 5,21
0,49
M 37
49 119Ivan ĆevidM Srednja škola Ivana Meštrovića Drniš CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:50:41Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 35
56:32
 
23.03.2019. 10:56:41
KT3 Kod doma
M 37
1:25:57
(2:22:29)
23.03.2019. 12:22:38
KT4 Rudnik
M 39
58:51
(3:21:20)
23.03.2019. 13:21:29
Cilj
M 38
29:12
(3:50:32)
23.03.2019. 13:50:41
33:50:3211:32 5,21
0,49
M 38
50 159Dijana ČularŽ AK Šibenik CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:55:08Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
Ž 9
56:02
 
23.03.2019. 10:56:11
KT3 Kod doma
Ž 11
1:27:26
(2:23:27)
23.03.2019. 12:23:36
KT4 Rudnik
Ž 12
58:54
(3:22:20)
23.03.2019. 13:22:29
Cilj
Ž 12
32:39
(3:54:58)
23.03.2019. 13:55:08
33:54:5811:45 5,11
0,48
Ž 12
51 212Mario ViškovićM IND CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:59:15Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 47
59:48
 
23.03.2019. 10:59:57
KT3 Kod doma
M 44
1:31:39
(2:31:27)
23.03.2019. 12:31:36
KT4 Rudnik
M 41
56:40
(3:28:06)
23.03.2019. 13:28:15
Cilj
M 39
31:00
(3:59:06)
23.03.2019. 13:59:15
33:59:0611:57 5,02
0,47
M 39
52 167Daria ForlićŽ IND CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:59:29Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
Ž 14
1:04:38
 
23.03.2019. 11:04:47
KT3 Kod doma
Ž 13
1:28:25
(2:33:02)
23.03.2019. 12:33:11
KT4 Rudnik
Ž 13
58:59
(3:32:00)
23.03.2019. 13:32:09
Cilj
Ž 13
27:21
(3:59:20)
23.03.2019. 13:59:29
33:59:2011:58 5,01
0,47
Ž 13
53 138Saša PivčevićM Mungos TIM CROFIN
Cilj
23.03.2019. 14:01:05Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 45
59:01
 
23.03.2019. 10:59:10
KT3 Kod doma
M 42
1:31:15
(2:30:15)
23.03.2019. 12:30:24
KT4 Rudnik
M 42
1:01:40
(3:31:55)
23.03.2019. 13:32:04
Cilj
M 40
29:02
(4:00:56)
23.03.2019. 14:01:05
34:00:5612:03 4,98
0,47
M 40
54 120Zoran SikavicaM IND CROFIN
Cilj
23.03.2019. 14:01:56Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 43
57:57
 
23.03.2019. 10:58:06
KT3 Kod doma
M 48
1:35:21
(2:33:18)
23.03.2019. 12:33:27
KT4 Rudnik
M 43
58:49
(3:32:06)
23.03.2019. 13:32:15
Cilj
M 41
29:41
(4:01:47)
23.03.2019. 14:01:56
34:01:4712:05 4,96
0,47
M 41
55 103Tamara BirkićŽ IND CROFIN
Cilj
23.03.2019. 14:01:57Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
Ž 13
1:02:36
 
23.03.2019. 11:02:45
KT3 Kod doma
Ž 14
1:30:59
(2:33:34)
23.03.2019. 12:33:43
KT4 Rudnik
Ž 14
58:45
(3:32:19)
23.03.2019. 13:32:28
Cilj
Ž 14
29:30
(4:01:48)
23.03.2019. 14:01:57
34:01:4812:05 4,96
0,47
Ž 14
56 200Zlatan KurtoM Vučko Trail Team BIHFIN
Cilj
23.03.2019. 14:02:43Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 48
1:00:46
 
23.03.2019. 11:00:55
KT3 Kod doma
M 46
1:31:10
(2:31:55)
23.03.2019. 12:32:05
KT4 Rudnik
M 44
1:01:14
(3:33:09)
23.03.2019. 13:33:18
Cilj
M 42
29:26
(4:02:34)
23.03.2019. 14:02:43
34:02:3412:08 4,95
0,46
M 42
57 114Dren FranićM Igračka vjetrova CROFIN
Cilj
23.03.2019. 14:03:27Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 57
1:05:47
 
23.03.2019. 11:05:57
KT3 Kod doma
M 49
1:30:37
(2:36:24)
23.03.2019. 12:36:33
KT4 Rudnik
M 45
58:28
(3:34:51)
23.03.2019. 13:35:01
Cilj
M 43
28:27
(4:03:18)
23.03.2019. 14:03:27
34:03:1812:10 4,93
0,46
M 43
58 150Karlo KovačićM PD Imber Omiš CROFIN
Cilj
23.03.2019. 14:05:42Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 51
1:02:19
 
23.03.2019. 11:02:28
KT3 Kod doma
M 41
1:27:51
(2:30:09)
23.03.2019. 12:30:19
KT4 Rudnik
M 48
1:06:58
(3:37:07)
23.03.2019. 13:37:16
Cilj
M 44
28:27
(4:05:33)
23.03.2019. 14:05:42
34:05:3312:17 4,89
0,46
M 44
59 213Krunoslav LokasM Ex Tichurine CROFIN
Cilj
23.03.2019. 14:06:16Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 49
1:01:30
 
23.03.2019. 11:01:39
KT3 Kod doma
M 43
1:29:42
(2:31:12)
23.03.2019. 12:31:21
KT4 Rudnik
M 46
1:05:18
(3:36:29)
23.03.2019. 13:36:39
Cilj
M 45
29:38
(4:06:06)
23.03.2019. 14:06:16
34:06:0612:18 4,88
0,46
M 45
60 193Petra Paula KovačićŽ PD Imber CROFIN
Cilj
23.03.2019. 14:06:35Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
Ž 17
1:07:43
 
23.03.2019. 11:07:53
KT3 Kod doma
Ž 15
1:28:30
(2:36:13)
23.03.2019. 12:36:22
KT4 Rudnik
Ž 15
1:01:21
(3:37:34)
23.03.2019. 13:37:43
Cilj
Ž 15
28:52
(4:06:26)
23.03.2019. 14:06:35
34:06:2612:19 4,87
0,46
Ž 15
61 141Siniša DumanićM IND CROFIN
Cilj
23.03.2019. 14:07:18Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 44
58:49
 
23.03.2019. 10:58:58
KT3 Kod doma
M 47
1:33:55
(2:32:43)
23.03.2019. 12:32:52
KT4 Rudnik
M 47
1:04:16
(3:36:58)
23.03.2019. 13:37:07
Cilj
M 46
30:11
(4:07:09)
23.03.2019. 14:07:18
34:07:0912:21 4,86
0,45
M 46
62 139Jure NovakovićM Pd Imber CROFIN
Cilj
23.03.2019. 14:07:19Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 59
1:06:59
 
23.03.2019. 11:07:09
KT3 Kod doma
M 51
1:31:44
(2:38:42)
23.03.2019. 12:38:52
KT4 Rudnik
M 49
1:00:18
(3:39:00)
23.03.2019. 13:39:09
Cilj
M 47
28:11
(4:07:10)
23.03.2019. 14:07:19
34:07:1012:21 4,86
0,45
M 47
63 153Siniša ParovićM IND CROFIN
Cilj
23.03.2019. 14:12:23Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 46
59:18
 
23.03.2019. 10:59:27
KT3 Kod doma
M 50
1:39:15
(2:38:32)
23.03.2019. 12:38:41
KT4 Rudnik
M 51
1:01:45
(3:40:17)
23.03.2019. 13:40:26
Cilj
M 48
31:57
(4:12:13)
23.03.2019. 14:12:23
34:12:1312:37 4,76
0,45
M 48
64 155Tino MaračaM HPD Mosor CROFIN
Cilj
23.03.2019. 14:13:08Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 50
1:02:10
 
23.03.2019. 11:02:20
KT3 Kod doma
M 45
1:29:24
(2:31:34)
23.03.2019. 12:31:44
KT4 Rudnik
M 50
1:08:14
(3:39:48)
23.03.2019. 13:39:57
Cilj
M 49
33:12
(4:12:59)
23.03.2019. 14:13:08
34:12:5912:39 4,74
0,44
M 49
65 140Boris ErcegM Cetina Adventure CROFIN
Cilj
23.03.2019. 14:14:15Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 54
1:05:15
 
23.03.2019. 11:05:24
KT3 Kod doma
M 54
1:38:01
(2:43:15)
23.03.2019. 12:43:24
KT4 Rudnik
M 52
1:02:44
(3:45:59)
23.03.2019. 13:46:08
Cilj
M 50
28:08
(4:14:06)
23.03.2019. 14:14:15
34:14:0612:42 4,72
0,44
M 50
66 180Anita OfnerŽ AK Okit CROFIN
Cilj
23.03.2019. 14:14:38Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
Ž 15
1:05:44
 
23.03.2019. 11:05:53
KT3 Kod doma
Ž 16
1:34:55
(2:40:38)
23.03.2019. 12:40:47
KT4 Rudnik
Ž 16
1:05:27
(3:46:04)
23.03.2019. 13:46:13
Cilj
Ž 16
28:25
(4:14:29)
23.03.2019. 14:14:38
34:14:2912:43 4,72
0,44
Ž 16
67 137Linda NovakovićŽ PD Imber CROFIN
Cilj
23.03.2019. 14:16:17Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
Ž 18
1:07:52
 
23.03.2019. 11:08:01
KT3 Kod doma
Ž 17
1:37:23
(2:45:15)
23.03.2019. 12:45:24
KT4 Rudnik
Ž 17
1:03:10
(3:48:24)
23.03.2019. 13:48:33
Cilj
Ž 17
27:44
(4:16:08)
23.03.2019. 14:16:17
34:16:0812:48 4,69
0,44
Ž 17
68 172Neno PrančevićM IND CROFIN
Cilj
23.03.2019. 14:16:54Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 55
1:05:25
 
23.03.2019. 11:05:34
KT3 Kod doma
M 52
1:34:53
(2:40:18)
23.03.2019. 12:40:27
KT4 Rudnik
M 53
1:07:40
(3:47:57)
23.03.2019. 13:48:06
Cilj
M 51
28:49
(4:16:45)
23.03.2019. 14:16:54
34:16:4512:50 4,67
0,44
M 51
69 158Jakša RošinM TTK Strka CROFIN
Cilj
23.03.2019. 14:23:18Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 53
1:03:49
 
23.03.2019. 11:03:58
KT3 Kod doma
M 55
1:39:39
(2:43:27)
23.03.2019. 12:43:36
KT4 Rudnik
M 54
1:05:51
(3:49:18)
23.03.2019. 13:49:27
Cilj
M 52
33:51
(4:23:08)
23.03.2019. 14:23:18
34:23:0813:09 4,56
0,43
M 52
70 166Mirela DujmićŽ IND CROFIN
Cilj
23.03.2019. 14:24:57Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
Ž 22
1:12:29
 
23.03.2019. 11:12:39
KT3 Kod doma
Ž 19
1:37:59
(2:50:28)
23.03.2019. 12:50:37
KT4 Rudnik
Ž 18
1:04:24
(3:54:51)
23.03.2019. 13:55:00
Cilj
Ž 18
29:57
(4:24:47)
23.03.2019. 14:24:57
34:24:4713:14 4,53
0,42
Ž 18
71 211Draško VujovićM MK Marjan CROFIN
Cilj
23.03.2019. 14:26:19Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 61
1:12:40
 
23.03.2019. 11:12:49
KT3 Kod doma
M 56
1:35:31
(2:48:11)
23.03.2019. 12:48:20
KT4 Rudnik
M 56
1:06:34
(3:54:44)
23.03.2019. 13:54:54
Cilj
M 53
31:26
(4:26:10)
23.03.2019. 14:26:19
34:26:1013:18 4,51
0,42
M 53
72 151Nađa RamićŽ TTK Strka CROFIN
Cilj
23.03.2019. 14:27:25Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
Ž 19
1:08:46
 
23.03.2019. 11:08:56
KT3 Kod doma
Ž 20
1:42:11
(2:50:56)
23.03.2019. 12:51:06
KT4 Rudnik
Ž 20
1:07:34
(3:58:30)
23.03.2019. 13:58:39
Cilj
Ž 19
28:46
(4:27:16)
23.03.2019. 14:27:25
34:27:1613:22 4,49
0,42
Ž 19
73 170Ivana MrvaŽ IND CROFIN
Cilj
23.03.2019. 14:27:27Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
Ž 16
1:05:51
 
23.03.2019. 11:06:00
KT3 Kod doma
Ž 18
1:42:30
(2:48:20)
23.03.2019. 12:48:29
KT4 Rudnik
Ž 19
1:06:58
(3:55:17)
23.03.2019. 13:55:27
Cilj
Ž 20
32:01
(4:27:17)
23.03.2019. 14:27:27
34:27:1713:22 4,49
0,42
Ž 20
74 122Srđan FranchiniM IND CROFIN
Cilj
23.03.2019. 14:30:11Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 62
1:12:50
 
23.03.2019. 11:13:00
KT3 Kod doma
M 58
1:42:04
(2:54:54)
23.03.2019. 12:55:03
KT4 Rudnik
M 58
1:04:56
(3:59:50)
23.03.2019. 13:59:59
Cilj
M 54
30:13
(4:30:02)
23.03.2019. 14:30:11
34:30:0213:30 4,44
0,42
M 54
75 187Marko FuštinM 99489150036 CROFIN
Cilj
23.03.2019. 14:32:38Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 58
1:05:57
 
23.03.2019. 11:06:07
KT3 Kod doma
M 57
1:43:30
(2:49:27)
23.03.2019. 12:49:36
KT4 Rudnik
M 57
1:08:35
(3:58:01)
23.03.2019. 13:58:11
Cilj
M 55
34:28
(4:32:29)
23.03.2019. 14:32:38
34:32:2913:37 4,40
0,41
M 55
76 178Mario BarićM Fortuna/Okit CROFIN
Cilj
23.03.2019. 14:35:42Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
M 56
1:05:35
 
23.03.2019. 11:05:44
KT3 Kod doma
M 53
1:35:31
(2:41:05)
23.03.2019. 12:41:15
KT4 Rudnik
M 55
1:11:45
(3:52:50)
23.03.2019. 13:52:59
Cilj
M 56
42:43
(4:35:33)
23.03.2019. 14:35:42
34:35:3313:47 4,36
0,41
M 56
77 201Anka DujićŽ HPK Sv. Mihovil CROFIN
Cilj
23.03.2019. 14:43:08Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
Ž 26
1:13:51
 
23.03.2019. 11:14:00
KT3 Kod doma
Ž 22
1:42:31
(2:56:21)
23.03.2019. 12:56:30
KT4 Rudnik
Ž 21
1:09:57
(4:06:17)
23.03.2019. 14:06:27
Cilj
Ž 21
36:42
(4:42:59)
23.03.2019. 14:43:08
34:42:5914:09 4,24
0,40
Ž 21
78 102Ivana TošićŽ IND CROFIN
Cilj
23.03.2019. 14:43:45Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
Ž 24
1:13:01
 
23.03.2019. 11:13:10
KT3 Kod doma
Ž 23
1:45:10
(2:58:10)
23.03.2019. 12:58:20
KT4 Rudnik
Ž 23
1:11:30
(4:09:40)
23.03.2019. 14:09:49
Cilj
Ž 22
33:57
(4:43:36)
23.03.2019. 14:43:45
34:43:3614:11 4,23
0,40
Ž 22
79 204Kata ČarićŽ IND CROFIN
Cilj
23.03.2019. 14:48:11Start
23.03.2019. 10:00:10
KT1 Siverić
Ž 20
1:09:29
 
23.03.2019. 11:09:39
KT3 Kod doma
Ž 21
1:45:41
(2:55:10)
23.03.2019. 12:55:19
KT4 Rudnik
Ž 22
1:14:05
(4:09:14)
23.03.2019. 14:09:23
Cilj
Ž 23
38:48
(4:48:02)
23.03.2019. 14:48:11
34:48:0214:24 4,17
0,39
Ž 23
117Mladen FrankićM Road to.. CROBIB
StartKT1 Siverić

 
 
                    
KT3 Kod doma

 
 
                    
KT4 Rudnik

 
 
                    
Cilj

 
 
                    
0 
124Denis ŠuprahaM Uvik kontra CROBIB
StartKT1 Siverić

 
 
                    
KT3 Kod doma

 
 
                    
KT4 Rudnik

 
 
                    
Cilj

 
 
                    
0 
134Andrija Viktor KarlovićM Team Drage CROBIB
StartKT1 Siverić

 
 
                    
KT3 Kod doma

 
 
                    
KT4 Rudnik

 
 
                    
Cilj

 
 
                    
0 
144Mateo DžinM PD Imber CROBIB
StartKT1 Siverić

 
 
                    
KT3 Kod doma

 
 
                    
KT4 Rudnik

 
 
                    
Cilj

 
 
                    
0 
160Ivica ŽupićM Cetina adventure CROBIB
StartKT1 Siverić

 
 
                    
KT3 Kod doma

 
 
                    
KT4 Rudnik

 
 
                    
Cilj

 
 
                    
0 
162Nina KaštelanŽ PD Imber CROBIB
StartKT1 Siverić

 
 
                    
KT3 Kod doma

 
 
                    
KT4 Rudnik

 
 
                    
Cilj

 
 
                    
0 
165Tomislav TravčićM DSR Sport za sve 08 Forca Šibenik CROBIB
StartKT1 Siverić

 
 
                    
KT3 Kod doma

 
 
                    
KT4 Rudnik

 
 
                    
Cilj

 
 
                    
0 
176Damir IvaniševićM ZTR CROBIB
StartKT1 Siverić

 
 
                    
KT3 Kod doma

 
 
                    
KT4 Rudnik

 
 
                    
Cilj

 
 
                    
0 
184Petar ĐapićM IND CROBIB
StartKT1 Siverić

 
 
                    
KT3 Kod doma

 
 
                    
KT4 Rudnik

 
 
                    
Cilj

 
 
                    
0