PD Promina Drniš

ProminaTrail 2019 - Mali Točak 23.03.2019. 10:00 23.03.2019. 16:30 20 km 1211 m 663 m Više...

Završena :: 127 prijavljeno, 110 s brojem,

Prijavljeni natjecatelji :: ProminaTrail 2019 - Mali Točak

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati

Kraj prijava: 21.03.2019. 23:59

Start: 23.03.2019. 10:00

BIH 3 Bosnia and Herzegovina
CRO 122 Croatia
GER 1 Germany
JPN 1 Japan

BIH 3 Bosnia and Herzegovina
CRO 106 Croatia
GER 1 Germany

Prijave na utrku su zatvorene.

St. br.PrezimeImeSpolGrad/mjestoDržavaKlub/Škola/TimStatus
142BakovićEmanuelMuški Parčić CRO - CroatiaINDFIN završio/la utrku
113BakovićToniMuški Parčić CRO - CroatiaINDFIN završio/la utrku
109BakulaJosipMuški Šibenik CRO - CroatiaHPK Sv. Mihovil ŠibenikTLE prekoračen vremenski limit
196BaletaPetraŽenski Split CRO - CroatiaHPD Mosor SikireFIN završio/la utrku
174BanovacAntonelaŽenski Split CRO - CroatiaINDTLE prekoračen vremenski limit
112BarešićMateMuški Drage CRO - CroatiaINDFIN završio/la utrku
BarešićVedranMuški Drage CRO - CroatiaAK PakoštaneREG prijavljen/a
178BarićMarioMuški Zloselo CRO - CroatiaFortuna/OkitFIN završio/la utrku
BašićNikolaMuški Sinj CRO - CroatiaOS RHREG prijavljen/a
192BašićRokoMuški Omiš CRO - CroatiaPD ImberFIN završio/la utrku
BatareloŽeljanaŽenski Omiš CRO - CroatiaINDREG prijavljen/a
118BatariloTomislav-ToshaMuški Tomislavgrad BIH - Bosnia and HerzegovinaAK Puls TomislavgradFIN završio/la utrku
186BegoJakšaMuški Šibenik CRO - CroatiaINDFIN završio/la utrku
210BeračMilivojMuški Šibenik CRO - CroatiaTK ŠibenikFIN završio/la utrku
163BerovićDraženaŽenski Šibenik CRO - CroatiaAK OkitFIN završio/la utrku
156BešlićJureMuški Split CRO - CroatiaHPD Mosor - SikireFIN završio/la utrku
131BilandžićDamirMuški Split CRO - CroatiaMK MarjanFIN završio/la utrku
BilićSenkaŽenski Split CRO - CroatiaCheerLidliceREG prijavljen/a
103BirkićTamaraŽenski Rijeka CRO - CroatiaINDFIN završio/la utrku
209BogunovićNenadMuški Split CRO - CroatiaINDFIN završio/la utrku
189BraovićMartinaŽenski Split CRO - CroatiaHPD "Mosor" - SikireFIN završio/la utrku
177Budimir BekanRobertMuški Split CRO - CroatiaINDFIN završio/la utrku
147Bujas BožajićMarkoMuški Šibenik CRO - CroatiaINDFIN završio/la utrku
204ČarićKataŽenski Sinj CRO - CroatiaINDFIN završio/la utrku
159ČularDijanaŽenski Šibenik CRO - CroatiaAK ŠibenikFIN završio/la utrku