12.10.2019. 10:00 12.10.2019. 12:00
4.85 km
Il Numero di Gara | Full Name | Sex | Club/Team | Country | Status | Passed | Net Time | Pace min/km | Speed km/h | Rank |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Josip Lacković | M | AK Varaždin | CRO | DNS |   | ||||
4 | Anica Lacković | F | AK Varaždin | CRO | DNS |   | ||||
10 | Neven Lončarek | M | AK Perpetuum mobile | CRO | DNS |   | ||||
11 | Lea Štefanić | F | IND | CRO | DNS |   | ||||
13 | Dijana Novak | F | IND | CRO | DNS |   | ||||
18 | Mateja Golubić | F | IND | CRO | DNS |   | ||||
19 | Suzana Gumbas | F | IND | CRO | DNS |   | ||||
20 | Jasna Žibreg | F | IND | CRO | DNS |   | ||||
21 | Robert Žibreg | M | IND | CRO | DNS |   | ||||
37 | Ruža Brčić | F | IND | CRO | DNS |   | ||||
38 | Sandra Čolja | F | Škola trčanja Happy Fi:t | CRO | DNS |   | ||||
42 | Ivan Martinez | M | IND | CRO | DNS |   | ||||
57 | Alenka Horvat | F | AK Varaždin | CRO | DNS |   | ||||
61 | Martina Novak | F | IND | CRO | DNS |   | ||||
63 | Sandra Skok | F | CF Varazdin | CRO | DNS |   | ||||
73 | Zlatko Dombaj | M | AK Varaždin | CRO | DNS |   | ||||
78 | Dalibor Horvat | M | AK Varaždin | CRO | DNS |   | ||||
79 | Dinko Solić | M | AK Varaždin | CRO | DNS |   | ||||
82 | Lidija Benjak Gotić | F | IND | CRO | DNS |   | ||||
84 | Dražen Kvakan | M | Ak Varaždin | CRO | DNS |   | ||||
86 | Mirta Kujundžić | F | TTS | CRO | DNS |   | ||||
89 | Simona Jambrošić | F | AK Varaždin | CRO | DNS |   | ||||
116 | Višnja Čonkaš | F | AK Varaždin | CRO | DNS |   | ||||
118 | Andrija Potočnjak | M | Sport & Zdrav Život Čakovec | CRO | DNS |   | ||||
119 | Snježana Posavec | F | IND | CRO | DNS |   | ||||
136 | Mario Gotal | M | IND | CRO | DNS |   | ||||
142 | Ksenija Uroić | F | IND | CRO | DNS |   | ||||
149 | Zdenko Obelić | M | IND | CRO | DNS |   | ||||
158 | Velimir Sanjković | M | AK Međimurje | CRO | DNS |   | ||||
178 | Kresimir Rušec | M | IND | CRO | DNS |   | ||||
187 | Ivan Trokter | M | Ak Međimurje | CRO | DNS |   | ||||
213 | Ivana Baranašić | F | Ak Varaždin | CRO | DNS |   | ||||
214 | Robert Cafuk | M | Free lancer | CRO | DNS |   | ||||
220 | Tihomir Dedić | M | N/a | CRO | DNS |   | ||||
229 | Nera Kuzminski | F | IND | CRO | DNS |   | ||||
230 | Maja Kuzminski | F | IND | CRO | DNS |   | ||||
233 | Kristijan Sokolić | M | TK Marathon 95 | CRO | DNS |   | ||||
234 | Ivan Kujundžić | M | IND | CRO | DNS |   | ||||
238 | Ana Plantak | F | IND | CRO | DNS |   | ||||
242 | Mateja Sobota Praštalo | F | IND | CRO | DNS |   | ||||
245 | Vladimir Kirchbaum | M | AK Varaždin | CRO | DNS |   | ||||
246 | Zvonimir Svalina | M | CrossFit Varaždin | CRO | DNS |   | ||||
252 | Vladimir Slunjski | M | AK Varaždin | CRO | DNS |   | ||||
260 | Miroslav Zebec | M | IND | CRO | DNS |   | ||||
261 | Igor Goričanec | M | AK Varaždin | CRO | DNS |   | ||||
265 | Sanja Podobnik | F | IND | CRO | DNS |   | ||||
266 | Đurđa Androlić | F | Udruga Drava | CRO | DNS |   | ||||
284 | Ivica Agatić | M | IND | CRO | DNS |   | ||||
285 | Ljiljana Detić | F | IND | CRO | DNS |   | ||||
286 | Andreja Trojanović | F | IND | CRO | DNS |   | ||||
305 | Helena Posavec | F | AK Sloboda | CRO | DNS |   | ||||
341 | Klara Križanec | F | IND | CRO | DNS |   | ||||
342 | Robert Briški | M | IND | CRO | DNS |   | ||||
343 | Lucija Briški | F | IND | CRO | DNS |   | ||||
351 | Patrik Koščak | M | IND | CRO | DNS |   | ||||
352 | Lea Mrak | F | TK Marathon 95 | CRO | DNS |   | ||||
359 | Saša Pikija | M | AK Varaždin | CRO | DNS |   | ||||
360 | Ivica Čepin | M | SSŠ | CRO | DNS |   | ||||
361 | Andrea Čepin | F | Dječji vrtić Varaždin | CRO | DNS |   | ||||
367 | Nikolina Kelemenić | F | --- | CRO | DNS |   | ||||
375 | Manuela Sever | F | Fight Club Kovačić Varaždin | CRO | DNS |   | ||||
377 | Ivica Čanić | M | IND | CRO | DNS |   | ||||
402 | Luka Mesarić | M | IND | CRO | DNS |   | ||||
403 | Valentina Tucelj | F | IND | CRO | DNS |   | ||||
404 | Brankica Tucelj | F | IND | CRO | DNS |   | ||||
405 | Karolina Rumenović | F | IND | CRO | DNS |   | ||||
407 | Leon Kukec | M | IND | CRO | DNS |   | ||||
411 | Darko Martinčević | M | NK Varteks | CRO | DNS |   | ||||
412 | Nino Benko | M | IND | CRO | DNS |   | ||||
415 | Bruno Mlakar | M | Druga gimnazija Varaždin | CRO | DNS |   | ||||
416 | Izabela Jakić | F | IND | CRO | DNS |   | ||||
422 | Nikolina Tustić | F | AK Oroslavje | CRO | DNS |   | ||||
424 | Emil Milihram | M | Cro | CRO | DNS |   | ||||
425 | Ljubica Šimegi | F | Klub nordijskog hodanja Drava | CRO | DNS |   | ||||
426 | Manuela Kovjanić | F | AK Zabok | CRO | DNS |   | ||||
428 | Lucija Kaniški | F | IND | CRO | DNS |   | ||||
429 | Robert Briški | M | IND | CRO | DNS |   | ||||
430 | Tanja Draždek | F | IND | CRO | DNS |   | ||||
431 | Darinka Rajh | F | Udruga nordijskog hodanja i pješačenja Drava | CRO | DNS |   | ||||
434 | Damir Lacko | M | IND | CRO | DNS |   | ||||
437 | Marsela Nemec | F | KOKA | CRO | DNS |   | ||||
438 | Siniša Fučkar | M | NK Varteks | CRO | DNS |   | ||||
439 | Maja Fučkar | F | NK Varteks | CRO | DNS |   | ||||
442 | Želimir Kocijan | M | NK Varteks | CRO | DNS |   | ||||
445 | Anita Car | F | IND | CRO | DNS |   | ||||
450 | Sven Stjepan Bunta | M | IND | CRO | DNS |   | ||||
452 | Jasminka Bunta | F | IND | CRO | DNS |   |