Prijave otvorene Prijave od 20.12.2023. 00:00 do 11.05.2024. 05:45 :: Limit natjecatelja: 45 :: 42 prijavljeno, 23 plaćeno,
Kraj prijava: 11.05.2024. 05:45
(2 dana, 23 sati, 29 minuta)
Start: 11.05.2024. 06:30
(3 dana, 0 sati, 14 minuta)
St. br. | Prezime | Ime | Spol | Grad/mjesto | Država | Klub/Škola/Tim | Startnina | Status |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bajec | Klara | Ženski | Ljubljana | SLO - Slovenia | Amfibija | REG prijavljen/a | ||
Baltić | Brano | Muški | Mojkovac | MNE - Montenegro | Da | REG prijavljen/a | ||
bilić | dejan | Muški | Split | CRO - Croatia | Hpd Mosor Sikire | REG prijavljen/a | ||
Bostjančić | Darija | Ženski | Viškovo | CRO - Croatia | Ad Natura | Da | REG prijavljen/a | |
Bostjančić | Iris | Ženski | Zagreb | CRO - Croatia | Ad Natura | Da | REG prijavljen/a | |
Bošnjak | Srboljub | Muški | Mali Bikovec | CRO - Croatia | BuBe | REG prijavljen/a | ||
Budinski | Milan | Muški | Poreč | CRO - Croatia | SRK Running Fox | REG prijavljen/a | ||
Butorac | Marijan | Muški | GOSPIĆ | CRO - Croatia | Oštra skyrunning klub | Da | REG prijavljen/a | |
Cirstinoiu | Cristina | Ženski | Bucharest | ROU - Romania | Akademija Trčanja Slavko Petrović | Da | REG prijavljen/a | |
CRNIĆ | DAVORIN | Muški | DESINIĆ | CRO - Croatia | ZBNB/KASK KRAPINA | REG prijavljen/a | ||
Čuić | Nikola | Muški | Vitez | BIH - Bosnia and Herzegovina | BK Tempo | Da | REG prijavljen/a | |
Dobrenko | Edyta | Ženski | Rybnik | POL - Poland | Da | REG prijavljen/a | ||
Dzin | Duje | Muški | Omiš | CRO - Croatia | Pd imber | REG prijavljen/a | ||
Fuchshuber | Andreas | Muški | Grünwald | GER - Germany | Team Fuxx | Da | REG prijavljen/a | |
Gangloff | Philippe | Muški | Sarajevo | FRA - France | CR 387 | REG prijavljen/a | ||
Glavina | Stipe | Muški | Makarska | CRO - Croatia | HPD Biokovo | Da | REG prijavljen/a | |
Grbić | Bojan | Muški | Zagreb | CRO - Croatia | AK Susedi | REG prijavljen/a | ||
Herhenreder | Roberta | Ženski | Stari Grad | CRO - Croatia | REG prijavljen/a | |||
Ivanac | Teo | Muški | Brela | CRO - Croatia | IND | REG prijavljen/a | ||
Ivančić | Matej | Muški | Zagreb | CRO - Croatia | Da | REG prijavljen/a | ||
Krklješ | Slaven | Muški | Rijeka | CRO - Croatia | AK Sljeme/Grobnik Backyard Ultra/P.D.Obruč | REG prijavljen/a | ||
Malenica | Nikola | Muški | Split | CRO - Croatia | Ttk Strka | REG prijavljen/a | ||
Maligoj | Tadej | Muški | Ljubljana | SLO - Slovenia | Amfibija | Da | REG prijavljen/a | |
Mandekić | Marin | Muški | Kastav | CRO - Croatia | Ak Rika | REG prijavljen/a | ||
Mandić | Danijel | Muški | Subotica | SRB - Serbia | TK Sprint | Da | REG prijavljen/a |