Općina Veliki Bukovec

1. utrka "CENER TRI RIJEKE" - Glavna utrka 10 km

02.10.2022. 10:00 02.10.2022. 11:00
10 km

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati

Rezultati - svi

 St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazVrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak
1 116Dragana OsmanŽ Vujec running team CROFIN
Cilj
02.10.2022. 10:37:5435:513:35 16,74Ž 1
2 8Bruno HlebarM TK PPSJ CROFIN
Cilj
02.10.2022. 10:40:4138:383:52 15,53M 1
3 5Matija KušićM KCIPT Samobor CROFIN
Cilj
02.10.2022. 10:42:0139:584:00 15,01M 2
4 117Darko BalićM AK Međimurje CROFIN
Cilj
02.10.2022. 10:42:1340:104:01 14,94M 3
5 78Mario MartinčićM IND CROFIN
Cilj
02.10.2022. 10:43:1241:104:07 14,58M 4
6 48Alen MaltarM Tk Kotoripski Begaci CROFIN
Cilj
02.10.2022. 10:43:2241:204:08 14,52M 5
7 47Siniša ŠkvorcM AK Međimurje CROFIN
Cilj
02.10.2022. 10:43:4941:464:11 14,37M 6
8 1Alen ČićM TK PPSJ SLOFIN
Cilj
02.10.2022. 10:44:0642:044:12 14,27M 7
9 35Dražen OrehovecM TK Kotoripski begači CROFIN
Cilj
02.10.2022. 10:46:3444:324:27 13,48M 8
10 18Dalibor VišnjićM * CROFIN
Cilj
02.10.2022. 10:46:5944:564:30 13,35M 9
11 59Tomislav ZmukM Ind CROFIN
Cilj
02.10.2022. 10:47:0445:014:30 13,33M 10
12 49Goran KočišM Ind. CROFIN
Cilj
02.10.2022. 10:47:1045:084:31 13,30M 11
13 41Zoran KociperM Dabreki CROFIN
Cilj
02.10.2022. 10:47:2345:214:32 13,24M 12
23Ines BalogŽ Bsv Ludbreg/ Srd 315 Sjeverozapad CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
55Valentina BarićŽ TK Kotoripski begači CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
42Srećko BiharM AK Varaždin CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
11Petra BijačŽ IND CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
70Zoran BogdanovićM Ako Varaždin CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
13Elizabeta BožićŽ / CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
33Leščak BrankoM INDSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
24Dubravko BusijaM BSV Ludbregu CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
91Marko CiglarM INDSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
34Davor CvetnićM Dabreki CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
60Damir DeteljM BSV Ludbreg CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
62Zrinka DeteljŽ BSV Ludbreg CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
102Marcel DimačM Jotočki poži CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
56Jelena DolenecŽ IND CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
54Marina DolenecŽ TK Kotoripski begači CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
28Ivana DubravecŽ ŠT KriževciSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
83Matija EvačićM Ind CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
72Nikola FijokM ind CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
120Mario FilipecM BKK Krpelj CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
108Vedran FlanjakM / CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
66Stjepan FurdiM IND CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
45Dragutin GašparićM Tk kotoripski begači CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
87Igor GolecM BSV Ludbreg CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
89Nikolina GolecŽ Ind CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
84Danijel GolenjaM IND SLOSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
38Mario HavaićM IND CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
20Robert HercegM Bsv/Srd315 CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
110Denis HorvatM INDSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
65Edita HorvatŽ ŠRD BSV LUDBREG CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
105Ivan HorvatM Jotočki poži CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
30Ivica HorvatM Ind CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
10Marina HorvatŽ Ind CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
63Mario HorvatM ŠRD BSV LUDBREG CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
86Viktorija HorvatŽ Dabreki CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
50Valentina HrmanŽ Orijentacijski klub Varaždin CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
14Luka IvančićM - CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
74Iva JŽ IND CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
111Krunoslav JankulijaM Mugači CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
112Martina JankulijaŽ Mugači CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
113Mišel JanušićM Mugači CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
92Mihael KatanaM TK Bukovečki begači CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
36Josip KefeljaM Dabreki CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
4Renata KendaŽ KCIPT Samobor CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
21Saša KišićM BSV Ludbreg CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
114Viktor KozjakM IND CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
25Ana KresojevićŽ AK Maksimir CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
26Franjo KresojevićM AK Maksimir CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
43Darko KutnjakM AK Varaždin CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
80Renata LedinkoŽ IND CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
81Sanja LedinkoŽ IND CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
29Alen LukinovićM AK Križevci CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
37Ivan Krešimir LukićM IND CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
53JASENKA MARTINEZŽ TK Marathon 95 Varaždin CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
71Jelena Makar ŠagiŽ BSV Ludbreg CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
104Tatjana MatićŽ Jotočki poži CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
100Marina MatotaŽ Hitre drape CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
97Branko MatuzaM AK Varaždin CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
107Darko MikacM Ind CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
115Sanja ModrićŽ BSV Ludbreg CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
7Deni ObradovićM INDSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
6Mario ObradovićM INDSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
44Martina PahekŽ AK Varaždin CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
68Elvin PetrošanecM IND CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
90Ivan PetrušićM IND CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
88Marijana PetrušićŽ IND CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
109Monika PečenecŽ Ind CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
79Drago PintarićM Tk Kotoripski begači CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
75Paulina PlackoŽ Kotoribski begaci CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
106Nikola PofukM SRD 315 Sjeverozapad/Press glass Trči i podrži CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
22Bojana PozgajŽ BSV Ludbreg CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
98IVICA RUSM IND CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
76Denis RužmanM IND CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
12MAJA STILINŽ Ind CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
3Vladimir SabolM AK Varaždin--AK Kvarner Rijeka CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
57Filip SlunjskiM IND CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
52Dino SmontaraM Ind CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
51Tihomir SmontaraM IND CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
31Tatjana SokačŽ AK Križevci - škola trčanja CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
118Mario SrnecM AK MeđimurjeSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
77Leon StrbadM IND CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
17Kristijan TenčićM IND CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
40Josip TetecM IND CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
39Tamara TetecŽ IND CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
9Ana TopolovecŽ Škola trčanja Križevci CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
32SLOBODAN VUJATM bez kluba BIHSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
121Igor VargaM INDSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
101Denis VažanićM PRESS GLASS Trči i podrži CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
64Svjetlana VidovicŽ BSV Ludbreg CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
96Petra Vidović ZemberŽ IND CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
27Petra VrhovecŽ Škola trčanja AK Križevci CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
95Dino ZemberM Ind CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
99Marko ĆulumovićM Črleni lajbeki CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
82Ines ČićŽ IND CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
61RENATA ŠUMIGAŽ BSV Ludbreg CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
85Vladimir ŠadekM EL-V.ABAD CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
73Dražen ŠagiM BSV Ludbreg CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
94Krešimir ŠaligM INDSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
103Dino ŠartajM - CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
69Marko ŠestakM IND AUTSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
67Mateja ŠestakŽ IND AUTSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
46Ivica ŠkvorcM IND CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
93Alen ŠpoljarićM IND CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
2Ivan ŠtefanecM IND CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
19Marina Švegović ŽnidarićŽ BSV Ludbreg CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
15Dijana ŽagarŽ IND CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
16Predrag ŽagarM indSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03 
58Marko ŽmukM IND CROSTA
Start
02.10.2022. 10:02:03