ARK BANOVICI

BANOVIĆKA PETICA

20.08.2022. 18:00 20.08.2022. 19:00
5 km

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati

Rezultati - svi

Poredak po bruto (gun) vremenu Poredak po neto (čip) vremenu

 St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazVrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak
114Davor TopicM BIHRDY
 
200Gabriel KesićM RK KISELJAK BIHRDY
 
201Nermin JusićM BIHRDY
 
202Eldar HalilovićM AK Vogošća BIHRDY
 
203Elvir HalilovićM Kriza srednjih godina BIHRDY
 
204Tomislav IvanovicM BIHRDY
 
205Azem HadžićM BIHRDY
 
206Marko BuljanM Udruga Sportkis BIHRDY
 
207Mensur BrkicevicM BIHRDY
 
208Amela LisicicŽ BIHRDY
 
209Harun ŠabanovićM ARK Banovići BIHRDY
 
210Edis BrkićM BIHRDY
 
211Nike HodžićM BIHRDY
 
213Elmin ŠehićM Ka plus BIHRDY
 
214Nemanja ĐurićM Ulična Trka Ečka SRBRDY
 
215Josip BosnjakM Sportkis Kiseljak BIHRDY
 
216Tomislav BoroM Sportkis Kiseljak BIHRDY
 
217Anđela TalićŽ APK Zrinjski BIHRDY
 
218Marin TalićM IND BIHRDY
 
219Faruk ČalukM Kilometar Života BIHRDY
 
220Rifet ĆehićM AK Maratonac Cazin BIHRDY
 
221Mirza DelagicM ARK Banovući BIHRDY
 
222Emir DelagićM ARK Banovići BIHRDY
 
223Lejla DelagićŽ Ark Banovici BIHRDY
 
224Nermina DelagićŽ Ark Banovici BIHRDY
 
225Damir KadricM ARK Banovici BIHRDY
 
226Muamera KadricŽ ARK Banovici BIHRDY
 
227Amor MahmutbegovićM Ark Banovići BIHRDY
 
228Emina MrahorovicŽ Atletsko rekreativni klub Banovici BIHRDY
 
229Armen SuljićM BIHRDY
 
230Asja SuljićŽ Ark Banovići BIHRDY
 
231Lejla ŠabanovićŽ Atletsko rekreativni klub Banovići BIHRDY
 
232Sedin ŠehićM ARK Banovići BIHRDY
 
233Nedžla VehabovićŽ ARK Banovići BIHRDY
 
234Semina MujanovicŽ Arkbanovici BIHRDY
 
235Šejla ŠabanovićŽ ARK Banović BIHRDY
 
236Danira DobrnjicŽ Ark BIHRDY
 
237Vehid HusarkicM BIHRDY
 
238Mirnesa HuskićŽ ARK Banovići BIHRDY
 
239Asmir BrigicM BIHRDY
 
240Amira RahmanovicŽ Ark- Banovići BIHRDY
 
241Uroš GutićM AK Borac BIHRDY
 
242Sreto KrstićM AK Crvena Zvezda BIHRDY
 
243Kerim SaračevićM AK Vlasenica "Vlasenica" BIHRDY
 
244Slađana StamenkovićŽ SRBRDY
 
245Ljilja LukićŽ BIHRDY
 
246Anastasija DrincicŽ AK Vlasenica BIHRDY
 
247Eduard BrandalikM RSD Maratonac Tuzla BIHRDY
 
248Bedrana KaletovićŽ RSD Maratonac Tuzla BIHRDY
 
249Meliha HasićŽ RSD Maratonac Tuzla BIHRDY
 
250Damir KapidžićM RSD Maratonac Tuzla BIHRDY
 
251Elmir MedanhodžićM RSD Maratonac Tuzla BIHRDY
 
252Mirsada Jahic - ZenuniŽ Maratonac Tuzla BIHRDY
 
253Mujo TrakoM Vitez BIHRDY
 
254Alma HrnjićŽ Capital Runners 387 BIHRDY
 
256Vidosav SekulicM Maratonac BIHRDY
 
257Aldin RizvićM Ark Banovici BIHRDY
 
258Miralem RešidovićM A.K. Vlasenica BIHRDY
 
259Zijada RizvićŽ ARK Banovići BIHRDY
 
260Senad HadziomeragićM RSD Maratonac BIHRDY
 
261Berin MušanovićM AK Bosna BIHRDY