PD Perun

Perun Adventure Race 4 Pustolovna utrka 01.10.2022. 08:00 01.10.2022. 19:00 60 km 2000 m 2000 m Više...

Prijave otvorene Prijave od 01.06.2022. 20:00 do 28.09.2022. 20:00 :: Limit natjecatelja: 30 :: 37 prijavljeno, 31 plaćeno, 30 s brojem,

Prijavljeni natjecatelji :: Perun Adventure Race 4 Pustolovna utrka

Događaj - Javno Utrka Prijava na utrku Prijavljeni natjecatelji Rezultati

Kraj prijava: 28.09.2022. 20:00
(92 dana, 12 sati, 41 minuta)

Start: 01.10.2022. 08:00
(95 dana, 0 sati, 41 minuta)

Broj prijavljenih natjecatelja: 37
Broj uplaćenih startnina: 31
Broj natjecatelja s brojem: 30

St. br.Naziv timaStartninaStatus
6 BIB 99% Da, 100% Ne
1 Ante Bubić, Muški, 1982, Solin, CRO - Croatia, HPD Kozjak - Dračari
2 Jadranka Žilić, Ženski, 1978, Orij, CRO - Croatia, HPD Kozjak - Dračari
DaBIB dodijeljen startni broj
30 BIB BMK
1 Mario Krešević, Muški, 1978, Zagreb, CRO - Croatia, Tim Bondi
2 Renata Batur, Ženski, 1981, Zagreb, CRO - Croatia, Tim Hugo
DaBIB dodijeljen startni broj
Bugi vugi
1 Denis Šupraha, Muški, 1973, SPLIT, CRO - Croatia, Samo jako...ravno je lako
2 Iskra Jurić, Ženski, 1987, Split, CRO - Croatia, Samo jako...ravno je lako
REG prijavljen/a
5 BIB CFHC
1 Ante Tepić, Muški, 1993, Split, CRO - Croatia, Ind
2 Petar Sučić, Muški, 1991, Solit, CRO - Croatia, Inf
DaBIB dodijeljen startni broj
11 BIB Čunbinjosi
1 Jurica Marinović, Muški, 1974, Split, CRO - Croatia, Dračari
2 Bartul Marinović, Muški, 2006, Split, CRO - Croatia, Ind
DaBIB dodijeljen startni broj
19 BIB Dar Mar
1 Ivana Jergović Šindler, Ženski, 1981, Zagreb, CRO - Croatia, Ak Sljeme
2 Davorin Šindler, Muški, 1980, Zagreb, CRO - Croatia, IND
DaBIB dodijeljen startni broj
27 BIB Daždevnjaci
1 Ivan Šarić, Muški, 1979, Split, CRO - Croatia, S.R.K. Daždevnjak
2 Darijo Božinović, Muški, 1979, Split, CRO - Croatia, S.R.K. Daždevnjak
DaBIB dodijeljen startni broj
28 BIB Drž' nedaj
1 Martin Ivanković, Muški, 1992, Međugorje, BIH - Bosnia and Herzegovina, HPD BROTNJO
2 Bojan Rašković, Muški, 1997, Novi Sad, SRB - Serbia, DiF Novi Sad
DaBIB dodijeljen startni broj
9 BIB Dva Marinka
1 Marinko Čubrilo, Muški, 1983, Kaštel novi, CRO - Croatia, Ttk Strka
2 Marinko Kurilj, Muški, 1989, Podstrana, CRO - Croatia, Ttk Strka
DaBIB dodijeljen startni broj
26 BIB Everything is Brelative
1 Tonko Tomaš, Muški, 1985, Split, CRO - Croatia, HPD Mosor Sikire
2 Marko Šošić, Muški, 1985, Brela, CRO - Croatia, IND
DaBIB dodijeljen startni broj
festina lente
1 Anemarija Rajčić, Ženski, 1993, Split, CRO - Croatia, Ind
2 Jure Ugrin, Muški, 1993, Split, CRO - Croatia, Ind
REG prijavljen/a
18 BIB Gaddafi
1 Lucija Mihaljević, Ženski, 1983, Sinj, CRO - Croatia, Aerobic studio Sinj
2 Boris Erceg, Muški, 1988, Sinj, CRO - Croatia, Cetina Adventure
DaBIB dodijeljen startni broj
1 BIB Garibaldi
1 Lino Legac, Muški, 1978, Zagreb, CRO - Croatia, OK Japetić
2 Šime Sušić, Muški, 1985, Zagreb, CRO - Croatia, AK Sljeme
DaBIB dodijeljen startni broj
Gotovani Zen Coaching Team
1 Mario Matulovic, Muški, 1983, Split, CRO - Croatia, BBK Faros
2 Vjekoslav Šarić, Muški, 1978, Split, CRO - Croatia, BBK Faros
REG prijavljen/a
20 BIB GT TEAM
1 Tomislav Sladić, Muški, 1982, Zagreb, CRO - Croatia, GT TEAM
2 Ivan Gverić, Muški, 1979, Zagreb, CRO - Croatia, GT TEAM
DaBIB dodijeljen startni broj
10 BIB HPD Prenj 1933 Mostar
1 Dario Jovanović, Muški, 1991, Čapljina, BIH - Bosnia and Herzegovina, HPD Prenj 1933 Mostar
2 Mario Stojčić, Muški, 1990, Mostar, BIH - Bosnia and Herzegovina, HPD Prenj 1933 Mostar
DaBIB dodijeljen startni broj
4 BIB IŠ I OLABAVI
1 Marina Rogina, Ženski, 1980, Varaždin, CRO - Croatia, IND
2 Matija Pecotić, Muški, 1987, Zagreb, CRO - Croatia, IND
DaBIB dodijeljen startni broj
K***** u čelo
1 Siniša Miočić, Muški, 1979, Pirovac, CRO - Croatia, DSR Fortuna
2 Nenad Keč, Muški, 1973, Split, CRO - Croatia, HPD Mosor Sikire
DaREG prijavljen/a
22 BIB LA VITA E BELLA
1 Zdravko Draženović, Muški, 1975, Zagreb, CRO - Croatia, IND
2 Renata Hršak, Ženski, 1972, Zagreb, CRO - Croatia, IND
DaBIB dodijeljen startni broj
21 BIB LJOF
1 Vjekoslav Gašpar, Muški, 1982, Ljubuški, BIH - Bosnia and Herzegovina, BK Ljubuški/HPD Prenj
2 Jelena Bobetić, Ženski, 1988, Livno, BIH - Bosnia and Herzegovina, PD Cincar Livno
DaBIB dodijeljen startni broj
8 BIB Mama i Sin
1 Ana Pavicic-Kaselj, Ženski, 1979, Zagreb, CRO - Croatia, IND
2 Lovro Kaselj, Muški, 2007, Zagreb, CRO - Croatia, IND
DaBIB dodijeljen startni broj
14 BIB Mladići
1 Marko Gudelj, Muški, 1982, Split, CRO - Croatia, IND
2 Ante Botić, Muški, 1982, Podstrana, CRO - Croatia, IND
DaBIB dodijeljen startni broj
23 BIB Newera
1 Vicko Ozretić, Muški, 1975, Split, CRO - Croatia, TTK Strka
2 Mila Ozretić, Ženski, 1979, Split, CRO - Croatia, TTK Strka
DaBIB dodijeljen startni broj
17 BIB Only fools and horses-UKG
1 Dejan Bilić, Muški, 1977, Split, CRO - Croatia, Hpd Mosor Sikire
2 Ivan Lolić, Muški, 1985, Split, CRO - Croatia, Hpd Mosor Sikire
DaBIB dodijeljen startni broj
7 BIB Opet nas Drago nije spremio
1 Ivan Radan, Muški, 1982, Sinj, CRO - Croatia, Cetina Adventure
2 Dino Boskovic, Muški, 1978, Sinj, CRO - Croatia, Etina adventure
DaBIB dodijeljen startni broj