AK Varaždin

"Mali rudar" (2,8 km)

04.12.2021. 10:00 04.12.2021. 13:00
2,8 km 35 m 44 m

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati MUŠKARCI - kategorije ŽENE - kategorije

Rezultati - svi

 St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazVrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak :: Kat.
1Jasenka ŠimunčićŽ AK Varaždin CROBIB
 
2Neven ŠimunčićM AK Varaždin CROBIB
 
3Anita BreškiŽ AK Varaždin CROBIB
 
4Jadranka SvenšekŽ Lacijeva škola trčanja AK Varaždin CROBIB
 
5Mirjana ČilašŽ Lacijeva škola trčanja CROBIB
 
6Damir ČilašM AK Varaždin CROBIB
 
7Martina PahekŽ AK Varaždin (školica trčanja) CROBIB
 
8Tin ŠtrigaM Lacijeva škola trčanja CROBIB
 
9Željko MustačM Ak Varaždin CROBIB
 
10NEDELJKA HAJDUKŽ Lacijeva škola trčanja CROBIB
 
11Vladimir KirchbaumM AK Varaždin CROBIB
 
12Štefica BubnjarićŽ AK Varaždin CROBIB
 
13Davor BalažinecM Kipčoge CROBIB
 
14Željka BalažinecŽ Kipčoge CROBIB
 
15Kruno ĐorđevićM Kipčoge CROBIB
 
16Karolina ĐorđevićŽ Kipčoge CROBIB
 
17Viktor SaboM Dabreki CROBIB
 
18Darko MikacM IND CROBIB
 
19Danijela PozderŽ IND CROBIB
 
20Danijel BajsićM AK Borik Bjelovar CROBIB
 
21Martina PiskačŽ IND CROBIB
 
22Damir DeteljM BSV Ludbreg CROBIB
 
23Nikola PofukM SRD 315 Sjeverozapad CROBIB
 
24Tamara MatijašićŽ Matijašić CROBIB
 
25Ivica MatijašićM Ind CROBIB
 
26Sunčana Kapitarić- TežakŽ IND CROBIB
 
27Nikolina HrgarŽ IND CROBIB
 
28Nikolina VugrinecŽ Ind CROBIB
 
29Marko HorvatM AK Križevci CROBIB
 
30Luka DelibašićM Ind CROBIB
 
31Dragan StrahijaM Ind CROBIB
 
32Vito StrahijaM Judo klub Zrinski CROBIB
 
33Renata SeverŽ Ind CROBIB
 
34Mateja TomićŽ Allegra Team CROBIB
 
35Branimir BelM PRLJAVI d.d. CROBIB
 
36Benedikt SalajM Team Titans CROBIB
 
37Mak Indra SeverM Team Titans CROBIB
 
38Ranka GodecŽ IND CROBIB
 
39DRAŽEN PONGRACM IND CROBIB
 
40Damir MartinčevićM IND CROBIB
 
41LUCIJA SAČERŽ IND CROBIB
 
42Maja MatijašićŽ Taekwondo klub Ozalj CROBIB
 
43Ivan MatijašićM Taekwondo klub Ozalj CROBIB
 
44Ivan JakopM AK Dinamo - Zrinjevac CROBIB
 
45Morano VlahM IND CROBIB
 
46Siniša AntončićM IND CROBIB
 
47ĐURĐICA FOŠNJARŽ Ind CROBIB
 
48Natalija GolubićŽ Kipčoge CROBIB
 
49Karlo HunjetM UKS Bedenec CROBIB
 
50Luka PetakM UKS Bedenec CROBIB
 
51Ena RažovŽ ATSP CROBIB
 
52Josip RažovM ATSP CROBIB
 
53Nikola StrugarM IND CROBIB