AK Varaždin

Rudarski cener (10 km)

04.12.2021. 10:00 04.12.2021. 13:00
10 km 300 m 273 m

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati MUŠKARCI - kategorije ŽENE - kategorije

Rezultati - svi

 St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazVrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak :: Kat.
100Zoran KrižanićM AK Varaždin CROBIB
 
101Goran ŠimunčićM AK Varaždin CROBIB
 
102Tomislav ŠtrigaM Ak Varaždin CROBIB
 
103Ivana BunićŽ AK Varaždin CROBIB
 
104Dubravko HorvatM AK Varaždin CROBIB
 
105Martina HorvatŽ AK Varaždin CROBIB
 
106Darko KutnjakM AK Varaždin CROBIB
 
107Damir KuzminskiM AK Varaždin CROBIB
 
108Džeraldina KuzminskiŽ AK Varaždin CROBIB
 
109Ana-Marie PintarićŽ Lacijeva škola trčanja CROBIB
 
110Hrvoje RupčićM AK Varaždin CROBIB
 
111Tomislav SabolićM AK Varaždin CROBIB
 
112Vladimir SabolićM Ak varazdin lacijeva skola trcanja CROBIB
 
113Mario SakačM Ak Varaždin CROBIB
 
114Petra SakačŽ Lacijeva škola trčanja CROBIB
 
115Ivana SirovecŽ Ak Varaždin CROBIB
 
116Marina SmrečkiŽ Lacijeva škola trčanja CROBIB
 
117David StepanM AK Varaždin CROBIB
 
118Nikola StepanM AK Varaždin CROBIB
 
119Marta ŠimunićŽ AK Varaždin CROBIB
 
120Sonja T. PodobnikŽ Lacijeva škola trčanja CROBIB
 
121Dijana TerzićŽ Ak Varaždin CROBIB
 
122Martin BrezovecM SRD 315 Sjeverozapad CROBIB
 
123Tomica GečekM SRD 315 Sjeverozapad CROBIB
 
124Ivica PlantakM TK Ivančica CROBIB
 
125Rahman RedžićM IND CROBIB
 
126Saša GolubićM Kipčoge CROBIB
 
127Mario SurjakM TK Ivančica Ivanec CROBIB
 
128Valentino ŽupanićM Ind CROBIB
 
129Danijela MarijanovićŽ Ak Martin Dugo Selo CROBIB
 
130Darko PiskačM IND CROBIB
 
131Davor KuzmićM Ind CROBIB
 
132Dino MatišićM SRD 315 Sjeverozapad CROBIB
 
133Vanja RupčićŽ AK Koprivnica CROBIB
 
134Marko KuzmićM PLK Nabildani Mozak CROBIB
 
135Zoran KociperM Dabreki CROBIB
 
136Karlo PudinaM TAK CROBIB
 
137Marko StaničM GMT-BUBKA BAR SLOBIB
 
138Ivana DubravecŽ AK Križevci CROBIB
 
139Željko DubravecM Tiger Running Team Križevci CROBIB
 
140Tomislav VertušM Šd Remetinec CROBIB
 
141Vladimir MarićM IND CROBIB
 
142Đino PospišilM Individualac CROBIB
 
143Vlatka SegečićŽ AK Martin CROBIB
 
144Karlo BeljakM Solo CROBIB
 
145Martin DubovečakM TK Marathon 95 Varaždin CROBIB
 
146Teodor PichlerM HSV Klagenfurt CROBIB
 
147Krešo LangM BBB CROBIB
 
148Zrinkica DETELJŽ IND CROBIB
 
149Mislav BanekM Ind CROBIB
 
150Branko GajzlerM IND SLOBIB
 
151Svjetlana VidovićŽ BSV Ludbreg CROBIB
 
152Nikola LesičarM IND CROBIB
 
153MLADEN STECEVIĆM TK Marathon95 Varaždin CROBIB
 
154Josip KefeljaM Dabreki CROBIB
 
155Željka PintarićŽ TK RUDAR MURSKO SREDIŠĆE CROBIB
 
156GORDANA VRČEKŽ SRD 315 Sjeverozapad CROBIB
 
157Tihomir BulfM BSV Ludbreg CROBIB
 
158Igor PavelićM Drumski ratnici CROBIB
 
159Tomislav MeglaM PRLJAVI d.d. CROBIB
 
160Stjepan HanžekM Lastavica CROBIB
 
161Valent DubovečakM Lepoglava CROBIB
 
162JOSIP PINTARIĆM INDIVIDUALAC CROBIB
 
163Vjekoslav VorihM TK Ivančica Ivanec CROBIB
 
164Mario SeverM AK Međimurje CROBIB
 
165Božidar ŽeljezićM TK Ivancica CROBIB
 
166Branko KraševacM Ind CROBIB
 
167Andrija PotočnjakM SRD 315 Sjeverozapad CROBIB
 
168Thomas BlumM IND CROBIB
 
169Bruno HlebarM IND CROBIB
 
170Branko DušakM Tk Ivančica Ivanec CROBIB
 
171Alan LevanićM IND CROBIB
 
172Viktorija HorvatŽ Dabreki/SRD Sjeverozapad CROBIB
 
173Alenka BađunŽ TK MARATHON 95 CROBIB
 
174Ivica BađunM TK MARATHON 95 CROBIB
 
175Enes GaribovićM IND CROBIB
 
176Josip HorvatM IND CROBIB
 
177Dina HusanovićŽ ATSP CROBIB
 
178Eugen KanjirM IND CROBIB
 
179Denis KasunićM Taekwondo klub Ozalj CROBIB
 
180Martina KocijanŽ Individual CROBIB
 
181Darko PetakM UKS Bedenec CROBIB
 
182Stjepan PetakM UKS Bedenec CROBIB
 
183Željko ŠešetM Vrtićanci CROBIB
 
184Jelena Taradi MihalovićŽ IND CROBIB
 
185Dari ŽuvelaM VK Trešnjevka CROBIB
 
186Ivan GolubM AK Zabok CROBIB
 
187Marina BačaŽ AK Varaždin CROBIB
 
188Igor NogaljM IND CROBIB