Pokret odmora

Cres Trail 2021 BLUE 15 km

31.10.2021. 10:30 31.10.2021. 17:00
15,2 km 430 m 430 m

Događaj - Javno Utrka Prijava na utrku Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati

Rezultati - svi

 St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazVrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak
501Roberto BaričevićM IND CROBIB
 
502Zoran BaričevićM IND CROBIB
 
503Dubravka DružetaŽ Malomačasti Brk CROBIB
 
504Tomislav GregurićM - CROBIB
 
505Danijela GumhalterŽ CROBIB
 
506Sascha GumhalterM CROBIB
 
507Martina HorvatŽ CROBIB
 
508Monika HorvatŽ CROBIB
 
509Robert JedrejčićM AlfaRomeo156 CROBIB
 
510Dolores KajfešŽ CROBIB
 
511Robert KršćanskiM ind CROBIB
 
512Karin KučićŽ SRK Samo pozitiva CROBIB
 
513Dinka MarkulinŽ CROBIB
 
514Ivana MuhvićŽ Ind CROBIB
 
515Tomislav MuhvićM Ind CROBIB
 
516Mihaela PerkovićŽ AR CROBIB
 
517Andrej SmilovicM underdog CROBIB
 
518Dorian StipetićM CROBIB
 
519Nikola VelčićM RB Tartaruga CROBIB
 
520Ana ViskovićŽ CROBIB
 
521Vesna Vlakančić-SurdićŽ Srk Samopozitiva Cres CROBIB
 
553Nino BelacM CROBIB
 
554Gerhard BergerM SV Penk AUTBIB
 
559Donald De GravisiM DSR Run&Fun Pula CROBIB
 
565Markus HöringM SV Penk AUTBIB
 
567Marko JakšićM AK Sljeme CROBIB
 
568Maša JerinŽ DSR Run&Fun Pula CROBIB
 
572Anita KatinićŽ Trčaona CROBIB
 
574Gregor KoširM SLOBIB
 
582Mario MatuškoM CROBIB
 
585Wolfgang PacherM SV Penk AUTBIB
 
588Bernard PerkovićM DSR Run&Fun Pula CROBIB
 
593Leo RadolovićM DSR Run&Fun Pula CROBIB
 
614Raul VozilaM CROBIB
 
616Gabi ŽarkovićŽ DSR Run&Fun Pula CROBIB
 
622Loredana BaracicM JoLo CROBIB
 
623Josipa BešlićŽ JoLo CROBIB
 
624Amalija BilušićŽ CROBIB
 
625Matija BilušićM CROBIB
 
626Marin BodrušićM IND CROBIB
 
627Jelena BoškovićŽ AK Forca CROBIB
 
628Martina BukmirŽ CROBIB
 
629Maja BušljetaŽ IND CROBIB
 
630Irma CausevicŽ Fit zona CROBIB
 
633Stefano Del ZottoM Gruppo Sportivo Natisone ITABIB
 
634Tamara DespotovićŽ Torpedo runners CROBIB
 
636Ante DropuljicM CROBIB
 
637Marija DropuljicŽ CROBIB
 
639Nikolina FioreniniŽ AK Forca CROBIB
 
640Vanessa GlavinaŽ Torpedo runners CROBIB
 
641STEFANIA GORGONEŽ Gruppo Sportivo Natisone ITABIB
 
648dijana janžekŽ Tk Maraton Krapina CROBIB
 
651Tatjana KalođeraŽ AK Sljeme CROBIB
 
654Alenka KosmačŽ z Brega SLOBIB
 
655Primož KosmačM z Brega SLOBIB
 
657Stojan KostanjevecM Faculty of Education Ljubljana SLOBIB
 
658Ana KovačićŽ ZTŠ/ OK Vihor CROBIB
 
661INGRID KUKULJANŽ ind CROBIB
 
662Milan KukuljanM ind CROBIB
 
670Domagoj LovrečićM CROBIB
 
671Vanja LovrićŽ IND CROBIB
 
679Petra MihaljŽ Zagrebačka treking škola CROBIB
 
680Giovanna MulloniŽ Gruppo Sportivo Natisone ITABIB
 
681Marina MusighŽ Gruppo Sportivo Natisone ITABIB
 
682Branimir NadihM 3°/.. i Muskulfiber CROBIB
 
683Margareta NovakŽ CROBIB
 
685IVANA PAŠALIĆ PUĆOŽ CROBIB
 
689Marin ProdanM Srk Alba CROBIB
 
690JURE PUĆOM CROBIB
 
691Danijel RegvarM IND CROBIB
 
692Saša SekulićM IND CROBIB
 
693Stefano SerafiniM Gruppo Sportivo Natisone ITABIB
 
694Nina Spicijarić PaškvanŽ Ski guru CROBIB
 
695SOFIJA SREBAČIĆŽ IND CROBIB
 
696Ivan TadejM KEA Ušanićev progon CROBIB
 
697Andrija TrinajstićM Crossfit Maksimir CROBIB
 
701Danijela ŽagarŽ IND CROBIB
 
702Antonija ZaninovićŽ Fit zona CROBIB
 
703Aljoša ŽnidaršičM ML Team SLOBIB
 
737Elena GržinićŽ ŞRK Alba CROBIB
 
738Domagoj HrnjkašM IND CROBIB
 
741Daria Koceic TrinajsticŽ Crossfit Maksimir CROBIB
 
742Katarina Kralj KrekovićŽ IND CROBIB
 
753Jelena MoškateloŽ Kornjača CROBIB
 
758Tihomir PaukovićM ind CROBIB
 
767Denis RadićM IND CROBIB
 
772Tomislav sabljićM ŽMOK CROBIB