AK Goražde

MEĐUNARODNA TRKA PRIJATELJSTVA ,,GORAŽDE 2021“ 5 KM

20.06.2021. 11:00 20.06.2021. 12:00
5 km

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati

Rezultati - svi

Poredak po neto (čip) vremenu Poredak po bruto (gun) vremenu

 St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazVrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak
1Suljo MašalaM Škola trčanja Goražde BIHBIB
 
2Emir HastorM AK Gorazde BIHBIB
 
3Zaim ŠumanM Ak Goražde BIHBIB
 
4Alija ImamovićM CAPITAL RUNNERS 387 BIHBIB
 
5Sreto KrstićM AK Crvena Zvezda SRBBIB
 
6Kerim SaračevićM AK Vlasenica BIHBIB
 
7Mihret DelićM BIHBIB
 
8Mirnes DelićM BIHBIB
 
9Amela TrožićŽ AK Sana BIHBIB
 
10Adela ČomorŽ Capital runners 387 BIHBIB
 
11Almir AdilovicM AK Goražde BIHBIB
 
12Emir AdzovicM BIHBIB
 
13Ernad AganovicM 5E2031 CR387 BIHBIB
 
14selmir agicM BIHBIB
 
15Anesa AgovicŽ 5ELEMENT2031 BIHBIB
 
16Abdulah AhmetagicM Škola trčanja Goražde BIHBIB
 
17Mediha AhmetspahićŽ BIHBIB
 
18Mujo AhmetspahićM BIHBIB
 
19Jasmin AlicehajicM Teslic BIHBIB
 
20Vesna Andree ZaimovićŽ NGO Marathon BIHBIB
 
21Armin ArslanM SKAKAVAC TRAIL BIHBIB
 
22Sanela AvdibegovićŽ Škola trčanja Goražde BIHBIB
 
23Ajda BajricŽ KA plus BIHBIB
 
24Edita BajricŽ KA plus BIHBIB
 
25Lajla BajricŽ KA plus BIHBIB
 
26Senad BajricM KA plus BIHBIB
 
27Azra BajrovićŽ Škola trčanja Goražde BIHBIB
 
28Amela BarlovŽ CR387 BIHBIB
 
29Tarik BašićM BIHBIB
 
30Ahmo BavčićM Skola trcanja gorazde BIHBIB
 
31Sanjin BecirbegovicM 5Element2031 BIHBIB
 
32Fuad BegicM Vogošća 5k BIHBIB
 
33Alem BegićM ARK BANOVICI BIHBIB
 
34Azra BegićŽ ARK BANOVICI BIHBIB
 
35Tarik BeglukM BIHBIB
 
36Arman BešlijaM RK Radnički BIHBIB
 
37Dragan BjelogrlicM Vucevica Cajnice BIHBIB
 
38Admir HadžićM Goražde u srcu BIHBIB
 
39Nemanja BjelogrlicM Vucevica Cajnice BIHBIB
 
40Alis BolobanM BIHBIB
 
41Edin BorovacM BIHBIB
 
42Dino BorovinaM CR387 BIHBIB
 
43Denisa Deni BravoŽ Pleme BIHBIB
 
44Belma BrigićŽ ARK Banovići BIHBIB
 
45Esmin BrodlijaM Kilometar života BIHBIB
 
46Rijad BrodlijaM Kilometar života BIHBIB
 
47Marko BuljanM Sportkis BIHBIB
 
48Elsa CaticŽ 5ELEMENT2031 BIHBIB
 
49Tarik ĆenanovićM BIHBIB
 
50Dalila CuprijaŽ 5element2031 BIHBIB
 
51Slađana CvjetkovićŽ Capital Runners 387 BIHBIB
 
52Ćamil CvrkM BIHBIB
 
53Jasmin ČavčićM Škola trčanja Goražde BIHBIB
 
54Dzenan ČengićM Trcim samostalno BIHBIB
 
55Emina ČizmićŽ Ka+ BIHBIB
 
56Amina ČoboŽ Kilometar života BIHBIB
 
57Delila ČoboŽ Kilometar života BIHBIB
 
58Senad ČoboM Kilometar života BIHBIB
 
59Edin ĆeskoM Škola trčanja Goražde BIHBIB
 
60Ramiz ĆeskoM BIHBIB
 
61Mihovil ĆorićM Zmajeva eskadrila Mostar Half BIHBIB
 
62Džafer ĆosićM BIHBIB
 
63Aldijana ĆurdoŽ Ssš Dzemal Bjedić BIHBIB
 
64Mirza DelagicM ARK Banovići BIHBIB
 
65Emir DelagićM ARK Banovići BIHBIB
 
66Nermina DelagićŽ ARK Banovici BIHBIB
 
67Amel DeljkovicM ARK BIHBIB
 
68Amra DeljkovićŽ 5ELEMENT2131 BIHBIB
 
69Mirza DerviševićM Vogošća 5K BIHBIB
 
70Amela DžambegovićŽ BIHBIB
 
71Danira DobrnjicŽ ARK Banovici BIHBIB
 
72Senad DorićM BIHBIB
 
73Edin GadžoM Capital runners 387 BIHBIB
 
74Jasmina DostovićŽ Atletsko rekreativni klub Banovići BIHBIB
 
75Nihad DrakovacM Škola trčanja Goražde BIHBIB
 
76Adna ĐogoŽ Atletski klub Gorazde BIHBIB
 
77Adem ĐonkoM 5ELEMENT2031 BIHBIB
 
78Ajla ĐonkoŽ 5ELEMENT2031 BIHBIB
 
79Naida ĐugumŽ A.K.Bosna BIHBIB
 
80Aida ĐulićŽ 5ELEMENT2031 BIHBIB
 
81Amer ĐulićM Rekreativno trčanje BIHBIB
 
82Belma BaralijaŽ BIHBIB
 
83Amra FajkovićŽ Girice BIHBIB
 
84Indira FakovićŽ BIHBIB
 
85Aldin FazlibasicM BIHBIB
 
86Amer FazlicM Capital runners 387 BIHBIB
 
87Haris FazlićM Vogošća 5K BIHBIB
 
88Adnan FejzicM BIHBIB
 
89Lejla FerhatovićŽ BIHBIB
 
90Nihad FerhatovićM Galebovi zDrine BIHBIB
 
91Edina FilipovićŽ Pleme BIHBIB
 
92Mustafa FišićM AK Pace Konjic BIHBIB
 
93Zufer (Zuca) GaraplijaM Capital Runners 387 BIHBIB
 
94Velimir GavranM Police team DKPT BIHBIB
 
95Elmir GorakM BIHBIB
 
96Edin GrčoM SKOLA TRCANJA GORAZDE BIHBIB
 
97Nermin GrebovićM ekipa "Dje ste raja" BIHBIB
 
98Adis GusoM Skola trcanja Gorazde BIHBIB
 
99Lejla GušoŽ Škola trčanja Goražde BIHBIB
 
100Adnan HadžiahmetovićM Police team DKPT BIHBIB
 
101Aida HadzicŽ 5E2031 CR387 BIHBIB
 
102Adis HadžićM MRK Goražde BIHBIB
 
103Dženan HadžićM KA+ BIHBIB
 
104Emela HadžićŽ BIHBIB
 
105Emina HadžićŽ Škola trčanja Goražde BIHBIB
 
106Naida HadžićŽ Škola trčanja Goražde BIHBIB
 
107Nasiha HadžijahićŽ BIHBIB
 
108Almin HalilovicM BIHBIB
 
109Demir HalilovićM 5element2031 BIHBIB
 
110Eldar HalilovićM Atletski klub Vogošća BIHBIB
 
111Elvir HalilovićM Atletski klub Vogošća BIHBIB
 
112Haris TopalovićM BIHBIB
 
113Zerina HalilovićŽ 5element2031 BIHBIB
 
114Kenan HalvadžijaM AK Pace Konjic BIHBIB
 
115Nedim HanjalićM Ali pasino Polje BIHBIB
 
116Edin HasanovićM 5ELEMENT2031 BIHBIB
 
117Elvedin HasanovićM 5ELEMENT2031 BIHBIB
 
118Emir HasanovićM 5ELEMENT2031 BIHBIB
 
119Jasmina HasanovićŽ 5ELEMENT2031 BIHBIB
 
120Merisa HasicŽ Ark Banovici BIHBIB
 
121Zorka HasićŽ Ark Banovici BIHBIB
 
122Aida HastorŽ Škola trčanja Goražde BIHBIB
 
123Armin ŠkandrićM SIPA BIHBIB
 
124Amer HerakM ŠT Goražde BIHBIB
 
125Kemal HerakM ŠT Goražde BIHBIB
 
126Amer HindijaM CROBIB
 
127Bekir HodoM BIHBIB
 
128Muris HodzicM BIHBIB
 
129Dika HodžićŽ Capital runners 387 BIHBIB
 
130Elmedina HodžićŽ Trčanje i to BIHBIB
 
131Velma HošoŽ Škola trčanja Goražde BIHBIB
 
132Izudin HrustoM Ka plus BIHBIB
 
133Melita HusagicŽ Capital Runners 387 BIHBIB
 
134Adnan KozloM Kilometar života BIHBIB
 
135Aldin IkanovicM ARK Banovici BIHBIB
 
136Ernest ImamovicM Skola trcanja Gorazde BIHBIB
 
137Faruk ImamovicM Skola trcanja Gorazde BIHBIB
 
138Amina ImamovićŽ Škola trčanja Goražde BIHBIB
 
139Damir KadricM ARK Banovici BIHBIB
 
140Elvir KadricM BIHBIB
 
141Muamera KadricŽ ARK BANOVICI BIHBIB
 
142Azra KafedzicŽ BIHBIB
 
143Samir KafedzicŽ BIHBIB
 
144Adla KahrićŽ 5ELEMENT2031 BIHBIB
 
145Srđan KajevićM Vucevica s.g Cajnice BIHBIB
 
146Nedžad KamenicaM Galebovi zDrine BIHBIB
 
147Ajdin KanlićM FK Goražde BIHBIB
 
148Elma KanlićŽ Škola trčanja Goražde BIHBIB
 
149Merima KanlićŽ BIHBIB
 
150Boris KatalinicM Capital Runners 387 BIHBIB
 
151Samir KavazovićM Police team DKPT BiH BIHBIB
 
152Tibor KerekešM STG Prešov SVKBIB
 
153Aleksandra KnezevicŽ Girice BIHBIB
 
154Kenan KonjićM Sanus Motus Mostar BIHBIB
 
155Emel KoračM Skola trcanja Gorazde BIHBIB
 
156Selma KordicŽ 5ELEMENT2031 BIHBIB
 
157Nina KormanŽ Capital Runners 387 BIHBIB
 
158Emir KovačevićM Paradžemat BIHBIB
 
159Zoran KovačevićM Police team DKPT BIHBIB
 
160Almira KrajišnikŽ BIHBIB
 
161Almina KrakonjaŽ Škola trčanja Goražde BIHBIB
 
162Edin KrakonjaM Skola trcanja Gorazde BIHBIB
 
163Bojan KrejovićM CR387 BIHBIB
 
164Ivana KrezićŽ BIHBIB
 
165Eldar KudoM Capital Runners 387 BIHBIB
 
166Selma KukicŽ NGO Marathon Sarajevo BIHBIB
 
167Dzejlana KusićŽ Kilometar života BIHBIB
 
168Mirela LakovićŽ BIHBIB
 
169Abdulah LjevakovićM Trčanje i to / Skakavac trail BIHBIB
 
170Darko LončarM CR387 - DEČKI U PLAVOM BIHBIB
 
171Amor MahmutbegovićM Ark Banovići BIHBIB
 
172Senad MahmutbegovićM Ark Banovići BIHBIB
 
173Alen RaonićM BIHBIB
 
174Anel MasloM Skola trcanja Gorazde BIHBIB
 
175Kenan MašićM ŠT Goražde BIHBIB
 
176Thomas McMillanM USABIB
 
177Mujo MehmedovicM BIHBIB
 
178Jasmina MehmedovićŽ BIHBIB
 
179Alen MemićM BIHBIB
 
180Samir MirvićM Police Team DKPT BIHBIB
 
181Zoran MitrovicM BIHBIB
 
182Azra MufticŽ KA plus BIHBIB
 
183Zahra MufticŽ KA plus BIHBIB
 
184Mensur MuftićM KA plus BIHBIB
 
185Ajla MujkićŽ Capital Runners 387 BIHBIB
 
186Nadir MujkovićM BIHBIB
 
187Dženita MulahmetovićŽ BIHBIB
 
188Aldin MuminovićM AK Pace BIHBIB
 
189Damir MuminovićM ARK Banovići BIHBIB
 
190Emina MurtićŽ Skakavac Trail BIHBIB
 
191Ivan MustapićM Zmajeva eskadrila-Mostarhalf BIHBIB
 
192Berin MušanovićM AK Bosna BIHBIB
 
193Adnan MutapčićM 5ELEMENT2031 BIHBIB
 
194Almira MutapčićŽ 5ELEMENT2031 BIHBIB
 
195Nermin MuzurM BIHBIB
 
196Mirsad OkanovicM BIHBIB
 
197Muris OkovićM Škola trčanja Goražde BIHBIB
 
198Emir OsmanspahićM BIHBIB
 
199Nedžad PaldumM Škola trčanja Goražde BIHBIB
 
200Semir PaldumM BIHBIB
 
201Selmin PamukM Capital runners 387 BIHBIB
 
202Alma PasicŽ Sweden Runners SWEBIB
 
203Lukaš PastyrnakM SVKBIB
 
204Miloš PejovićM BIHBIB
 
205Hatidza PerendaŽ Zenica Trci BIHBIB
 
206Mijo PericaM Police team DKPT BIHBIB
 
207Almedin PerjanM BIHBIB
 
208Ahmed SuljićM BIHBIB
 
209Ivana Perlain-UzunovićŽ Capital Runners 387 BIHBIB
 
210Fadil PeštekM BIHBIB
 
211Thomas PiednoirM FRABIB
 
212Kerim PopovićM BIHBIB
 
213aleksandar racaM ark gradiska BIHBIB
 
214Adla RadzoŽ BIHBIB
 
215Kerim RadzoM Parazemat BIHBIB
 
216Amira RahmanovicŽ ARK BANOVICI BIHBIB
 
217Ibrahim RamićM BIHBIB
 
218Edin RanicaM Police team DKPT BIHBIB
 
219Ajla Rascic RatkovicŽ Skola trcanja Gorazde BIHBIB
 
220Miralem RešidovićM A.K. Vlasenica BIHBIB
 
221Alma RibićŽ BIHBIB
 
222Aldin RizvicM ARK Banovici BIHBIB
 
223Alma RizvicŽ BIHBIB
 
224Lejla RizvićŽ ARK Banovići BIHBIB
 
225Mirnesa RogoŽ Škola trčanja Goražde BIHBIB
 
226Kemal SahovicM BIHBIB
 
227Mirza SakicM 5ELEMENT2031 BIHBIB
 
228Sediha SaletovicŽ ARK BANOVICI BIHBIB
 
229Samir SalihicM BIHBIB
 
230Armin SalihovićM BIHBIB
 
231Armina SalihovićŽ BIHBIB
 
232Adnan SelimagićM Capital Runners 387 BIHBIB
 
233Irem SilajdžićŽ 5ELEMENT2031 BIHBIB
 
234Mej Sara SilajdžićŽ 5ELEMENT2031 BIHBIB
 
235Lenka TereščikovaŽ SVKBIB
 
236Jasmin SinanovićM Capital runners 387 BIHBIB
 
237Jasmina SinanovićŽ Capital runners 387 BIHBIB
 
238Refija SinanovićŽ Capital runners 387 BIHBIB
 
239Filip SkaljaM Zmajeva eskadrila - Mostar half BIHBIB
 
240Selvedin SmajićM BIHBIB
 
241Amir SmajovićM Škola trčanja Goražde BIHBIB
 
242Zerina SmajovićŽ Škola trčanja Goražde BIHBIB
 
243Isak SoftićM ARK Banovići BIHBIB
 
244Midhat SoftićM ARK BIHBIB
 
245Mirnes SoftićM ARK Banovići BIHBIB
 
246Sajda SoftićŽ ARK Banovići BIHBIB
 
247Amila SpahićŽ Zenica trči BIHBIB
 
248Slađana StamenkovićŽ AK Crvena Zvezda SRBBIB
 
249Mirza StarhonicM Škola trčanja Goražde BIHBIB
 
250Emina SušićŽ Škola trčanja Klix BIHBIB
 
251Michal SzametoM POLBIB
 
252Adisa ŠabanovićŽ Ark Banovići BIHBIB
 
253Denis ŠabanovićM Ark Banovići BIHBIB
 
254Haris ŠabanovićM Police team DKPT BIHBIB
 
255Larisa ŠabanovićŽ ARK Banovići BIHBIB
 
256Renato ŠabanovićM ARK Banovići BIHBIB
 
257Mubera ŠahinagićŽ Girice BIHBIB
 
258Sead ŠahinpašićM 5ELEMENT2031 BIHBIB
 
259Amira ŠahmanŽ Škola trčanja Goražde BIHBIB
 
260Selma ŠakovićŽ CR387 BIHBIB
 
261Haris ŠaloM BIHBIB
 
262Amar ŠapčaninM Škola trčanja Goražde BIHBIB
 
263Enis ŠarićM ARK Banovići BIHBIB
 
264Elmin ŠehićM KA plus BIHBIB
 
265sedin šehićM ARK Banovići BIHBIB
 
266Kerim ŠekoM BIHBIB
 
267Feđa ŠpurenM AK Pace Konjic BIHBIB
 
268Radovan ŠtefančinM SVKBIB
 
269Harun TahirovićM Kilometar Života BIHBIB
 
270Najdan TalamM Trčanje i To BIHBIB
 
271Faris TanjoM BIHBIB
 
272Advija TiroŽ N/A BIHBIB
 
273Marjana TolicŽ CR 387 BIHBIB
 
274Nihada TopalovićŽ Girice BIHBIB
 
275Lejla ToskicŽ CR 387 BIHBIB
 
276Nenad TošovićM Police team DKPT BIHBIB
 
277Slavomír TramitaM STG Prešov SVKBIB
 
278Eldin TravarM BIHBIB
 
279Kenan TurkovicM CR 387 BIHBIB
 
280Amela TuzlakŽ Capital Runners 387 BIHBIB
 
281Senad TuzlakM BIHBIB
 
282Ahmed UzunalićM BIHBIB
 
283Tarik UzunovićM BIHBIB
 
284Tomas VanderwerfM Škola Trčanje Goražde BIHBIB
 
285Haris VarajicM BIHBIB
 
286Edita VelicŽ CR387 BIHBIB
 
287Mirsad VilićM Police team DKPT BIHBIB
 
288Senad ZecM BIHBIB
 
289Ajla ZigaŽ CR387 BIHBIB
 
290Amer ŽilićM CR387 BIHBIB
 
291Haris KurićM BIHBIB
 
292Ibrahim ZubacaM CR 387 BIHBIB
 
293Emina ZukoŽ ŠKOLA TRČANJA - GORAŽDE BIHBIB
 
294Hašim ZukoM Škola trčanja Goražde BIHBIB
 
295Aida ZulicŽ Klix skola BIHBIB
 
296Saban ZunicM AK Gorazde BIHBIB