Run4Fun

Proljetnih 5k - 4. kolo - 8/4/2021

08.04.2021. 18:00 08.04.2021. 19:00
5 km

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati MUŠKARCI - kategorije ŽENE - kategorije

Rezultati - svi

 St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimStatusProlazVrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak :: Kat.
1 61Alen ImširovićM Udruga Zdravo trčanjeFIN
Cilj
08.04.2021. 18:18:2418:273:41 16,26M 1 :: 1 - MS
2 7Danijel DunkovićM Ak Slavonija ŽitoFIN
Cilj
08.04.2021. 18:19:1819:213:52 15,50M 2 :: 2 - MS
3 96Roko HorakM UZTFIN
Cilj
08.04.2021. 18:19:4919:523:58 15,10M 3 :: 3 - MS
4 46Luka GjajićM FIN
Cilj
08.04.2021. 18:19:4919:533:58 15,10M 4 :: 4 - MS
5 88Stanko BrođanacM VUTKFIN
Cilj
08.04.2021. 18:20:1420:174:03 14,79M 5 :: 1 - M45
6 117Tomislav BilandžićM FIN
Cilj
08.04.2021. 18:20:4420:484:09 14,43M 6 :: 2 - M45
7 2Hrvoje BašićM Osijek Wild RunnersFIN
Cilj
08.04.2021. 18:21:0221:054:13 14,23M 7 :: 5 - MS
8 55Igor ŠajberM VUTKFIN
Cilj
08.04.2021. 18:21:0221:064:13 14,23M 8 :: 3 - M45
9 91Saša BajamićM VuTKFIN
Cilj
08.04.2021. 18:21:0221:064:13 14,23M 9 :: 1 - M40
10 3Josip ČesM VuTKFIN
Cilj
08.04.2021. 18:21:0321:074:13 14,22M 10 :: 1 - M35
11 8Vedran JesenovićM AK Požega, Udruga Zdravo Trčanje OsijekFIN
Cilj
08.04.2021. 18:21:0521:084:14 14,20M 11 :: 6 - MS
12 107Hrvoje RadanM Tri timFIN
Cilj
08.04.2021. 18:21:0621:094:14 14,18M 12 :: 2 - M35
13 82Ferdo KraljevicM TkvuFIN
Cilj
08.04.2021. 18:21:0621:094:14 14,18M 13 :: 4 - M45
14 65Lea PerićŽ Atletski klub Slavonija-Žito OsijekFIN
Cilj
08.04.2021. 18:21:3721:414:20 13,85Ž 1 :: 1 - ŽS
15 102Davor MilakovićM FIN
Cilj
08.04.2021. 18:21:4721:514:22 13,74M 14 :: 7 - MS
16 47Ivan PervanM TK Tri-TimFIN
Cilj
08.04.2021. 18:21:5521:594:24 13,66M 15 :: 2 - M40
17 18Dinko MravunacM Udruga Zdravo trčanjeFIN
Cilj
08.04.2021. 18:22:1822:214:28 13,42M 16 :: 3 - M40
18 116Daniel IkicaM UZTFIN
Cilj
08.04.2021. 18:22:1822:224:28 13,42M 17 :: 1 - M55
19 56Zvonimir VakanjacM Run4fun & Tri Tim OsijekFIN
Cilj
08.04.2021. 18:22:4622:494:34 13,15M 18 :: 5 - M45
20 123Stjepan SchönbergerM Mali PrincFIN
Cilj
08.04.2021. 18:22:4922:534:34 13,12M 19 :: 4 - M40
21 44Vlasta ŽivkovićŽ FIN
Cilj
08.04.2021. 18:23:1323:174:39 12,89Ž 2 :: 1 - Ž40
22 68Tomislav ČizmadijaM FIN
Cilj
08.04.2021. 18:23:2923:334:42 12,75M 20 :: 5 - M40
23 43Vinko VračevićM INDFIN
Cilj
08.04.2021. 18:23:3223:354:43 12,72M 21 :: 8 - MS
24 58Blaž VincetićM ŠpEKFIN
Cilj
08.04.2021. 18:23:4323:474:45 12,62M 22 :: 6 - M40
25 79Bernarda VeselovacŽ Atletski klub Slavonija-Žito OsijekFIN
Cilj
08.04.2021. 18:23:5223:554:47 12,54Ž 3 :: 2 - ŽS
26 37Matej MerkašM FIN
Cilj
08.04.2021. 18:23:5623:594:48 12,51M 23 :: 9 - MS
27 147Petar StankovićM FIN
Cilj
08.04.2021. 18:24:0624:094:50 12,42M 24 :: 7 - M40
28 144Borna KovačićM FIN
Cilj
08.04.2021. 18:24:4224:454:57 12,12M 25 :: 1 - M50
29 34Antonija ŠarićŽ INDFIN
Cilj
08.04.2021. 18:24:5625:005:00 12,01Ž 4 :: 2 - Ž40
30 48Goran BelajM ŠpEKFIN
Cilj
08.04.2021. 18:25:2325:265:05 11,80M 26 :: 6 - M45
31 145Maja LovrićŽ Deveta od devetFIN
Cilj
08.04.2021. 18:25:3325:365:07 11,72Ž 5 :: 1 - Ž35
32 100Vanda ZahirovićŽ AK Maraton VukovarFIN
Cilj
08.04.2021. 18:25:3925:435:08 11,67Ž 6 :: 3 - Ž40
33 109Predrag PrekodravacM Udruga Zdravo TrčanjeFIN
Cilj
08.04.2021. 18:25:5025:545:11 11,59M 27 :: 7 - M45
34 53Josip MarijanovićM FIN
Cilj
08.04.2021. 18:26:3126:355:19 11,29M 28 :: 10 - MS
35 146Damir NenadićM SRK BARABERFIN
Cilj
08.04.2021. 18:26:4126:445:21 11,22M 29 :: 2 - M50
36 135Robert HrnjakM FeriviFIN
Cilj
08.04.2021. 18:26:5426:575:23 11,13M 30 :: 8 - M45
37 87Otto GeslerM INDFIN
Cilj
08.04.2021. 18:27:1627:205:28 10,98M 31 :: 11 - MS
38 5BORIS ABIČIĆM UDRUGA ZDRAVO TRČANJE OSIJEKFIN
Cilj
08.04.2021. 18:27:3427:385:31 10,86M 32 :: 9 - M45
39 32Bruno PongračićM FIN
Cilj
08.04.2021. 18:27:5728:005:36 10,71M 33 :: 12 - MS
40 23Antun PongračićM BIZbikeFIN
Cilj
08.04.2021. 18:28:0628:095:38 10,66M 34 :: 10 - M45
41 97Brigita ČepoŽ UZTFIN
Cilj
08.04.2021. 18:28:2428:275:41 10,54Ž 7 :: 1 - Ž50
42 63Sandra IkicaŽ Udruga zdravo trcanje OsijekFIN
Cilj
08.04.2021. 18:28:2428:275:41 10,54Ž 8 :: 2 - Ž50
43 84Dražen ŠimićM FIN
Cilj
08.04.2021. 18:28:3928:425:44 10,45M 35 :: 3 - M50
44 1Antonija Barišić LasovićŽ FIN
Cilj
08.04.2021. 18:28:5028:535:47 10,39Ž 9 :: 1 - Ž45
45 62Hrvoje EhmanM INDFIN
Cilj
08.04.2021. 18:28:5028:535:47 10,39M 36 :: 11 - M45
46 26Dražen NukićM INDFIN
Cilj
08.04.2021. 18:28:5028:535:47 10,39M 37 :: 12 - M45
47 28Vjekoslav KunaM IndFIN
Cilj
08.04.2021. 18:28:5028:545:47 10,39M 38 :: 8 - M40
48 17Kristijan KlarićM INDFIN
Cilj
08.04.2021. 18:28:5729:005:48 10,34M 39 :: 13 - MS
49 20Nives VračićŽ s.OliverFIN
Cilj
08.04.2021. 18:29:0229:055:49 10,32Ž 10 :: 3 - Ž50
50 21Ivica LenardM INDFIN
Cilj
08.04.2021. 18:29:0229:055:49 10,32M 40 :: 1 - M60
51 98IVAN LOVRIĆM UZTFIN
Cilj
08.04.2021. 18:29:0929:125:50 10,27M 41 :: 9 - M40
52 41Zdenko RupčićM Udruga Zdravo TrčanjeFIN
Cilj
08.04.2021. 18:29:1129:155:51 10,26M 42 :: 13 - M45
53 42Zdenko TurniškiM INDFIN
Cilj
08.04.2021. 18:29:5629:596:00 10,01M 43 :: 2 - M55
54 139Ivan BartolovićM Tri Tim OsijekFIN
Cilj
08.04.2021. 18:30:2630:306:06 9,84M 44 :: 10 - M40
55 103Vladimir LalićM INDFIN
Cilj
08.04.2021. 18:30:4430:476:09 9,75M 45 :: 14 - MS
56 104SNJEŽANA PAVLOVIĆŽ INDFIN
Cilj
08.04.2021. 18:31:0431:076:13 9,64Ž 11 :: 4 - Ž50
57 36Niko JurčićM FIN
Cilj
08.04.2021. 18:32:0932:136:26 9,32M 46 :: 1 - D
58 6Dubravka JesenovićŽ Udruga Zdravo Trčanje OsijekFIN
Cilj
08.04.2021. 18:33:1233:166:39 9,02Ž 12 :: 2 - Ž45
59 14Zoran GotićM komPASFIN
Cilj
08.04.2021. 18:34:4734:506:58 8,61M 47 :: 3 - M35
60 29Mirna TurkovićŽ INDFIN
Cilj
08.04.2021. 18:35:0035:037:01 8,56Ž 13 :: 2 - Ž35
61 27Dejan BošnjakM INDFIN
Cilj
08.04.2021. 18:35:0035:047:01 8,56M 48 :: 11 - M40
62 38Renata Periša KečkešŽ IndFIN
Cilj
08.04.2021. 18:35:4835:517:10 8,37Ž 14 :: 4 - Ž40
63 16Vjeko BulatM Runner calendar TeamFIN
Cilj
08.04.2021. 18:35:4835:517:10 8,37M 49 :: 12 - M40
64 33Hrvoje RikertM Srk Žuti ŠeširFIN
Cilj
08.04.2021. 18:35:4835:527:10 8,37M 50 :: 4 - M35
65 12Domagoj RikertM FIN
Cilj
08.04.2021. 18:38:3838:417:44 7,76M 51 :: 2 - D
66 11Marija MišićŽ FIN
Cilj
08.04.2021. 18:38:3938:427:44 7,75Ž 15 :: 3 - Ž35
4Darija KrstićŽ INDBIB
 
9Dragan MaloševacM AK SljemeBIB
 
13Vedran TaslidžićM SRK Žuti šeširBIB
 
15Ivan VolinekM Run4fun & Tri tim OsijekBIB
 
22Anita Plišo VidakovićŽ Maraton klub Hrvatski sokolBIB
 
25Marina MatkovićŽ Žkk Osijek '97BIB
 
31Ana AzenićŽ MK Hrvatski sokolBIB
 
39Žana Petrović ČizmadijaŽ INDBIB
 
45Hrvoje ŽižanovićM INDBIB
 
49Ivana GranošaŽ Triatlon klub Tri Tim OsijekBIB
 
51Katarina ŠuvakŽ Tk Tri-timBIB
 
52Matej JukićM Triatlon klub Tri-timBIB
 
59Lorena BencarićŽ INDBIB
 
60Ena GrahovacŽ MK Hrvatski sokolBIB
 
64Ana Zara PerićŽ Atletski klub Slavonija-Žito OsijekBIB
 
66Gabriela DrenićŽ Atletski klub Slavonija-Žito OsijekBIB
 
67Sunčica VrdoljakŽ Atletski klub Slavonija-Žito OsijekBIB
 
69Tea PajićŽ Atletski klub Slavonija-Žito OsijekBIB
 
70Kristina KrajtnerŽ Atletski klub Slavonija-Žito OsijekBIB
 
71Alan BiroM Run4FunBIB
 
72Mislav ŠkrtićM Atletski klub Slavonija-Žito OsijekBIB
 
73Emanuel PuhanićM Atletski klub Slavonija-Žito OsijekBIB
 
74Boris LasovićM Run4FunBIB
 
75Klara MalčićŽ Atletski klub Slavonija-Žito OsijekBIB
 
76Ena KlescakŽ Atletski klub Slavonija-Žito OsijekBIB
 
77Aleksandra VranićŽ Atletski klub Slavonija-Žito OsijekBIB
 
78Josipa JunačkoŽ Atletski klub Slavonija-Žito OsijekBIB
 
80Lovro NedeljkovićM Atletski klub Slavonija-Žito OsijekBIB
 
81Luka ŠibalićM INDBIB
 
83Domagoj LovoševićM Ak Slavonija ŽitoBIB
 
85Mateja KožićŽ INDBIB
 
86Igor OrbanićM BIB
 
89Slaven BalogM TK Tri-Tim OsijekBIB
 
90Robert VargićM Tri timBIB
 
94Davor HercegM INDBIB
 
95Vili i Dario MajetićM Žuti šeširBIB
 
99Marko JurakM IndividualacBIB
 
101Ivica KraljevićM FeriviBIB
 
105Marin BilandžićM AK Duda&ŠtekaBIB
 
106Paula KrižićŽ BIB
 
108Ivica KotrisM IndividualacBIB
 
111DUBRAVKA MESECŽ Nexe Team/Endurance CoachBIB
 
112Valerija ŠimićŽ Nexe teamBIB
 
113Mila LešnjakovićŽ Atletski klub Slavonija-Žito OsijekBIB
 
114Kristijan BegovićM BIB
 
115Paola RešetarŽ Atletski klub Slavonija-Žito OsijekBIB
 
118Filip PleškovM FeriviBIB
 
119Mario PlešaM FeriviBIB
 
120SINIŠA MILAKOVIĆM INDBIB
 
121Ana ŠošŽ BIB
 
122Dejan VrajićM BIB
 
124Marinko PopovićM Rocky RoadBIB
 
125Irina BrkićŽ BIB
 
126Saša AnđelićM BIB
 
127Krunoslav BencekM SRK BaraberBIB
 
128Lidija BilbijaŽ jBIB
 
129Bernard MajerM Udruga Zdravo trčanje OsijekBIB
 
131Tina KovačevićŽ Atletski klub Slavonija-Žito OsijekBIB
 
132Ivana ŠafarŽ BIB
 
133Hrvoje DundovićM URT NEXE TEAM NašiceBIB
 
134Aleksandra DebeljakŽ BIB
 
136Antonio TačkovićM INDBIB
 
137Leon HorakM UZTBIB
 
138Zlatko HorakM UZTBIB
 
140Ivana DukaŽ FeriviBIB
 
142Petar ŠokčićM SRK Žuti šeširBIB
 
143Vjeran HaščekM INDBIB