AK Koprivnica

2. Koprivnički polumaraton - Polumaraton 21 km

15.05.2021. 16:30 15.05.2021. 19:00
21 km

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati

Rezultati - svi

 St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazVrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak
1Viktor KozjakM BIB
 
2Nikola MaltarićM BIB
 
3Barbara JuratovićŽ BIB
 
4Nikola BerčukM CarlsbergBIB
 
5Radomir RadomirM CarlsbergBIB
 
6Valentino MatotanM CarlsbergBIB
 
7Renato BegovićM ATLETSKI KLUB KOPRIVNICABIB
 
8Antonio CilerM Vujec Running TeamBIB
 
9Dragana OsmanŽ VUJEC RUNNING TEAMBIB
 
10Nina SudarevićŽ Vita OlimpicaBIB
 
11Anita GrunhutŽ Vita OlimpicaBIB
 
12Danijela GibasŽ INDBIB
 
13Kristijan GrgacM KTKBIB
 
14Mario RadošM KTKBIB
 
15Danijel MartinčićM KTKBIB
 
16Karlo ĐukinM BIB
 
17Zlatko EćimovičM INDBIB
 
18Kristijan SminderovacM Vujec Running TeamBIB
 
19Danijel KatalenićM AK KoprivnicaBIB
 
20LJUBOMIR BARIČM INDBIB
 
21Neven RadotovićM -BIB
 
22Ivana ŠimunaciŽ BIB
 
23Ivana MercŽ AK KoprivnicaBIB
 
24Vladimir SabolM AK KoprivnicaBIB
 
25Ana PerišaŽ SoloBIB
 
26Željko SutonM INDBIB
 
27Mišela LokotarŽ AK KoprivnicaBIB
 
28Natalija GulinŽ MK Festina Lente ZadarBIB
 
29Jasna PlemenitiŽ IndBIB
 
30Vesna JankovićŽ Nexe TeamBIB
 
31Mirjana FurdiŽ INDBIB
 
32Stjepan FurdiM INDBIB
 
33Marko PapacM BIB
 
34Gordan PazićM Vujec Running TeamBIB
 
35Ana SajkoŽ Ak VaraždinBIB
 
36Ivana SirovecŽ Ak VaraždinBIB
 
37Nino GerendajM RekreativacBIB
 
38Matej PerkovM HPD KapelaBIB
 
39Željko MustačM Ak VaraždinBIB
 
40Mario GregurekM BIB
 
41Matija AntolašM ak kcBIB
 
42Vinko MatotekM Kotoripski BegačiBIB
 
43Anita IljkićŽ AK KoprivnicaBIB
 
44Tomislav Mihac KovačicM IndBIB
 
45Željko MarovićM INDBIB
 
46Anica SitarŽ SRD 315 SjeverozapadBIB
 
47Matija BanM BIB
 
48Nikola TuckovićM Hiking Team ZlevankaBIB
 
49Dragana VidovićŽ BIB
 
50Krešimir VidovićM BIB
 
51Ivan LaškarinM BIB
 
52Renata LedinkoŽ INDBIB
 
53Sanja LedinkoŽ INDBIB
 
54Estera RacŽ AK KoprivnicaBIB
 
55Marko MartinčićM Vujec Running TeamBIB
 
56MACA MARADONAŽ BIB
 
57Marta ŠimunićŽ Vujec Running TeamBIB
 
58David StepanM INDBIB
 
59Tomislav SabolićM INDBIB
 
60Nikola StepanM AK VaraždinBIB
 
61Vedran KelekM BesiktasBIB
 
62Dejan LovrencicM IndBIB
 
63Krešimir HorvatM IndBIB
 
64Miroslav MagdalenićM BIB
 
65Božo ŠegovićM Tim ŠegovićBIB
 
66Danijela FičkoŽ INDBIB
 
67Hrvoje RupčićM AK VaraždinBIB
 
68Renata VusilovićŽ AK VaraždinBIB
 
69Bojana RadovanŽ Ak MeđimurjeBIB
 
70Dragan NedelkovskiM AK MeđimurjeBIB
 
71David SvenšekM INDIVIDUALACBIB
 
72Nenad PodgorelecM TK Kotoripski begačiBIB
 
73Branko MatuzaM INDBIB
 
74Vanja RupčićŽ AK KoprivnicaBIB
 
75Davor CvetanovićM AK VaraždinBIB
 
76Natalija SlavinićŽ Škola trčanja AK KoprivnicaBIB
 
77Ivana BobovčanŽ BIB
 
78Tihana ŠadekŽ BIB
 
79Sanjin BojićM BIB
 
80Marin KamberM INDBIB
 
81Lana MarkovicŽ BIB
 
82Paula KuharićŽ BIB
 
83Boris KuharićM BIB
 
84Dubravka HorvatŽ INDBIB
 
85Darko HorvatM INDBIB
 
86Valentin ŠipušM USR Sport za sve Mala SuboticaBIB
 
87Mario ZovkoM BIB
 
88Luka MartinčićM Vujec Running TeamBIB
 
89Anđelina SučićŽ Ak BorikBIB
 
90Božidar Stjepan LučićM Ak BorikBIB
 
91Dorian KomljenovićM INDBIB