Pokret odmora

Cres Trail GREEN 8 km

28.02.2021. 10:10 28.02.2021. 17:00
8 km 250 m 250 m

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati

Rezultati - svi

 St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazVrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak
1Zorana AndrićŽ Zagreb runners CROBIB
 
2Maja Bakić KardošŽ CROBIB
 
3Dina BečićŽ IND CROBIB
 
4Sanja BegićŽ SRK Rika CROBIB
 
6Sandra Bergant VidakovićŽ OK Kapela CROBIB
 
13Leni BrečevićM Ind CROBIB
 
14Tamara BrščićŽ DSR RUN & FUN PULA CROBIB
 
18Ema BušljetaŽ IND CROBIB
 
19Ivan BušljetaM CROBIB
 
20Vito BušljetaM IND CROBIB
 
28Petra Čorko LukićŽ Run.hr CROBIB
 
31Monica DerocchiŽ DSR RUN & FUN PULA CROBIB
 
32Paolo DerocchiM DSR RUN & FUN PULA CROBIB
 
33Sanja DerocchiŽ DSR RUN & FUN PULA CROBIB
 
35Andrea DobrovićM SRK Alba CROBIB
 
43Lucija DrobacŽ IND CROBIB
 
45Adriana FerlettaŽ IND CROBIB
 
46Grga FernežirM OK Japetić CROBIB
 
47Marijana FernežirŽ ind CROBIB
 
50Lada Gabela ŠeperićŽ Ak Sljeme CROBIB
 
53Simon GrbacM CROBIB
 
55Goranka Grbić BrečevićŽ Srk Alba CROBIB
 
57Kristina GrgorovićŽ DSR RUN & FUN PULA CROBIB
 
61Maja GverićŽ Ok Kapela CROBIB
 
61Maja GverićŽ Ok Kapela CROBIB
 
70Helena HrvatinŽ SRK Running Fox CROBIB
 
71Veljko JanjićM DSR RUN & FUN PULA CROBIB
 
75Ma. Dessirie KalinskiŽ IND CROBIB
 
76Margaret Louisa KalinskiŽ IND CROBIB
 
77Oliver Gabriel KalinskiM IND CROBIB
 
78Vladimir KalinskiM IND CROBIB
 
79Emanuel KardošM CROBIB
 
80Mate KARDOŠM CROBIB
 
81Viktorija KARDOŠŽ CROBIB
 
84Ivana KinkelaŽ Torpedo runners CROBIB
 
86Boško KneževićM Torpedo runners CROBIB
 
87Monika KovaljeskoŽ Trail Running Croatia CROBIB
 
95Sandra LukićŽ Fasta Pasta CROBIB
 
101Jasmina MandićŽ DSR RUN & FUN PULA CROBIB
 
111Tena MatolicŽ IND CROBIB
 
112Andreas MihaljinecM CROBIB
 
113Branka MihaljinecŽ CROBIB
 
117Anna MrzljakŽ IND CROBIB
 
119Željka NemanićŽ IND CROBIB
 
120Božica Novosel-ŠomođiŽ IND CROBIB
 
122Dean PavlekovicM CROBIB
 
128Tina PerkovicŽ OŠLI CROBIB
 
129Filip PeternelM DSR RUN & FUN PULA CROBIB
 
133Viktor PijerovM OLIMPIK Umag CROBIB
 
140Mirna Puklin VucelićŽ IND CROBIB
 
141Anđelka RamljakŽ SRK Running Fox CROBIB
 
142Bastien RemansM BRT BELBIB
 
144Kristina SablićŽ Ind CROBIB
 
150Zoran SokolM IND CROBIB
 
152Stefani SrebačićM IND CROBIB
 
153Julija SrebačićŽ IND CROBIB
 
154Katja SrebačićŽ IND CROBIB
 
155Sofija SrebačićŽ IND CROBIB
 
156Sonja SrebačićŽ IND CROBIB
 
158Entoni ŠeperićM Ak Sljeme CROBIB
 
162Sidonija ŠkofićŽ Srk Rika CROBIB
 
165Željko ŠomođiM IND CROBIB
 
168Ivan ŠtokovicM Uvik kontra CROBIB
 
171Vesna TriparŽ SRK Running Fox CROBIB
 
179Fabijan VidakovićM OK Kapela CROBIB
 
180Maja VidakovićŽ IND CROBIB
 
181Majda VidakovićŽ OK Kapela CROBIB
 
182Zvonko VidakovićM OK Kapela CROBIB
 
183Jelena VidulinŽ No CROBIB
 
187Nada VujatovićŽ IND CROBIB
 
190Danijela ŽagarŽ IND CROBIB
 
191Alenka Žavbi KunaverŽ SLOBIB
 
196Nada ZubićŽ SRK Running Fox CROBIB
 
197Hrvoje Žugaj-CiferM Ind CROBIB
 
201Silvija AntonovićŽ Ptica trkačica CROBIB
 
202Roberto BačićM DSR RUN & FUN PULA CROBIB
 
204Martina BaltićŽ UMK Mazator CROBIB
 
206Ana Barać DobranŽ DSR Run&Fun CROBIB
 
215Marko BerićM DSR RUN & FUN PULA CROBIB
 
228Stjepan BukalM Dvd Belovar CROBIB
 
234Tin ČotarM CROBIB
 
238Snježana De GravisiŽ DSR RUN & FUN PULA CROBIB
 
241Kristina DevčićŽ CROBIB
 
243Nataša DragašŽ DSR RUN & FUN PULA CROBIB
 
249Martina ĐođoŽ Zagreb Runners CROBIB
 
254Josipa FranićŽ Ind CROBIB
 
257Ante GlavanM AK FIT/Vrtićanci CROBIB
 
260BRANKA IVANKA GROZDANIĆŽ GRO TEAM CROBIB
 
261SRETEN GROZDANIĆM GRO TEAM CROBIB
 
265Nikola HabekM Ind CROBIB
 
269Željko HorvatM Tim ORA CROBIB
 
280Tea Janko BevandićŽ DSR RUN & FUN PULA CROBIB
 
284Saša JuršićM DSR RUN & FUN PULA CROBIB
 
286Ingrid KalčićŽ DSR RUN & FUN PULA CROBIB
 
290Tomislava KatavićŽ UMK Mazator CROBIB
 
294Barbara KešmerŽ DSR RUN & FUN PULA CROBIB
 
304Dino KulundžićM Ptica trkačica CROBIB
 
306MINE KURTOVIĆŽ IND CROBIB
 
310Marko LukićM Run.hr CROBIB
 
312Manuela MarkanjevićŽ Trčaona CROBIB
 
318Kristina MatušićŽ Trčaona klub CROBIB
 
320Ervin MavrinacM SRK Rika CROBIB
 
323Gordana ModrusanŽ Tim ORA CROBIB
 
326Luka MustaćM Ind CROBIB
 
337Boris PlastićM TK Pula CROBIB
 
338Mani PlastićŽ TK Pula CROBIB
 
349Lea Rizner GlavanŽ AK FIT CROBIB
 
355Ana SakomanŽ Trčaona CROBIB
 
362Sanja SokolŽ IND CROBIB
 
372Andrea ŠtefanacŽ DSR Run&Fun CROBIB
 
375Andrej TekovićM UVIK KONTRA CROBIB
 
380Olwyn TrifunacŽ SRK RUNNING FOX CROBIB
 
384Aleksandra UdovicicŽ TK Pula CROBIB
 
385Dean UdovicicM TK Pula CROBIB
 
391Eva VorkapićŽ Zagreb Runners CROBIB
 
395Barbara ZaspanŽ SRU Torpedo runners CROBIB
 
400Bojana Alavuk PustijanacŽ DSR RUN & FUN PULA CROBIB
 
422Nataša DamijanićŽ DSR RUN & FUN PULA CROBIB
 
435Tanja FabrisŽ DSR RUN & FUN PULA CROBIB
 
438Viliam GašpariniM DSR RUN & FUN PULA CROBIB
 
442Elena GržinićŽ SRK Alba CROBIB
 
530Manuela TomljenovićŽ Umk Mazator CROBIB
 
538Nina Velkavrh DamijanićŽ DSR RUN & FUN PULA CROBIB
 
544Robert SudanM CROBIB
 
701Alba BosnićŽ CROBIB
 
702Rubi BosnićŽ CROBIB
 
707Barbara FornarićŽ CROBIB
 
708Ranko GrkovićM Torpedo runners CROBIB
 
710Tamara LetinaŽ CROBIB
 
711Tia PolovinaŽ CROBIB
 
712Ivan ŠčavničarM IND CROBIB
 
713Kristina ŠpajdlŽ ULTRAMARATON KLUB MAZATOR CROBIB
 
714Laura TomljenovićŽ UMK Mazator CROBIB