Pokret odmora

Cres Trail PURPLE 23 km

28.02.2021. 10:00 28.02.2021. 17:00
23 km 500 m 500 m

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati

Rezultati - svi

 St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazVrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak
186Vedran VucelićM CROBIB
 
308Matija LISECM SRK RUNNING FOX CROBIB
 
376Vanja TintorM IND CROBIB
 
401Branko AndrićM CROBIB
 
408Filip BoltuzicM CROBIB
 
410Eduard BrečevićM Srk Alba CROBIB
 
411Matija BrlekM Zagreb Runners CROBIB
 
412Pieter-Jan BruggemanM BRT BELBIB
 
413Dejan BuićM DSR RUN & FUN PULA CROBIB
 
414Mladenka BuićŽ DSR RUN & FUN PULA CROBIB
 
423Gordan DelukaM Torpedo Runners CROBIB
 
426Anže DimecM Športni center NRG SLOBIB
 
430Damir DubrovićM Nu3sport CROBIB
 
431VEDRAN DULJM Ultramaraton klub Mazator CROBIB
 
432Luka DumančićM Triatlon klub Petar Zrinski CROBIB
 
433Alex ĐAKOVIĆM SRK Alba/SRK Rika CROBIB
 
437Marino FranušićM Torpedo Runners CROBIB
 
443Zdenko HorjanM TK Zrinski / OK Vihor CROBIB
 
444Nikola HorvatM Drumski ratnici CROBIB
 
446Renata HršakŽ BBK Krpelj CROBIB
 
449Ana JelićŽ Ultramaraton klub Mazator CROBIB
 
450Josip JelićM Triatlon klub Mazator CROBIB
 
451Sandra JuhazŽ Mogu dugo CROBIB
 
453Nikola JurićM Zagrebačka Treking Škola/B-tim CROBIB
 
458Damir KocijanM IND CROBIB
 
459Igor KolaricM IND CROBIB
 
462Maksimilian KorotajM SRK Running Fox CROBIB
 
464Karmen Kostanić JurićŽ Zagrebačka Treking Škola divizija Tratinčice CROBIB
 
467Mario KreševićM Team Bondi CROBIB
 
470Zoran KurdijaM Mogu dugo CROBIB
 
471Krešimir LežaićM IND CROBIB
 
472Kristina LjevarŽ Srk Alba CROBIB
 
473Sandro LjubičićM SRK Puls CROBIB
 
476marko luksicM Dobra kapljica CROBIB
 
478Nataša MaljkovićŽ Trčaona CROBIB
 
480Ljiljana MamićŽ SRU Torpedo Runners CROBIB
 
481Marin MANDEKIĆM SRK RIKA CROBIB
 
484Marin BabnikM Team Raidlight Cro CROBIB
 
485Nenad OstojićM Ak Okit/B-tim CROBIB
 
486Martina Mičić LušticaŽ AK Kvarner CROBIB
 
487Nataša MihociŽ IND CROBIB
 
490Sanja MiocicŽ Sak fit Zaprešić CROBIB
 
492Predrag NikolicM ALBA CROBIB
 
495Mateja PančelatŽ SRK Running Fox CROBIB
 
498Goran PerićM IND CROBIB
 
504Jakov PlešeM CROBIB
 
508Katja RajačićŽ Torpedo runners CROBIB
 
513Petra RimanićŽ IND CROBIB
 
514Marina RisekŽ Trčaona CROBIB
 
517Nenad SmontaraM AK Sljeme CROBIB
 
520Mauro SurdićM SRK Samopozitiva Cres CROBIB
 
521Tihomir ŠikićM Ultramaraton klub Mazator CROBIB
 
524Mirjana Šimek BilićŽ IND CROBIB
 
531Ana Tukić GrgurićŽ Ak Sljeme CROBIB
 
532Alesandro TusM SRK RIKA CROBIB
 
533Vedran UjčićM Ind CROBIB
 
534Maja UrbanŽ AK Maksimir CROBIB
 
536Tomislav VasariM Drumski ratnici CROBIB
 
537Marino VelčićM CROBIB
 
539Matko VicićM IND CROBIB
 
540Davor VidekM AK Sljeme CROBIB
 
542Josip VučerM ZTŠ CROBIB
 
547Lora ŽuličekŽ CROBIB
 
548Marija ZulićŽ IND CROBIB
 
739Miro BožićM Torpedo Runners CROBIB
 
741Robert FlegarM CROBIB
 
742Denis FonovicM Ind CROBIB
 
743Emil JurjakoM Grupa TNT CROBIB
 
744Darko KajfešM DRK Šijanska CROBIB
 
745Dolores KajfešŽ DRK Šijanska CROBIB
 
746Goran MedarićM F.HR Runners CROBIB
 
748Nikola VelčićM Ribarski brod Tartaruga Cres CROBIB