DSS

Runway Run Dubrovnik

08.03.2020. 17:30 08.03.2020. 18:30
5 km

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati

Rezultati - svi

 St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazVrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak
1 202Ante ŽivkovićM AK DUBROVNIK CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:47:2216:363:19 18,09M 1
2 211Perica VučkovićM AK SPARTA MNEFIN
Cilj
08.03.2020. 17:48:0417:183:27 17,36M 2
3 108Željko CotaM N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:48:5818:123:38 16,50M 3
4 29Luka ĐurovićM TK Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:49:1518:283:42 16,25M 4
5 10Marin DesnicaM N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:49:2618:403:44 16,09M 5
6 216Dragan JovanovićM Triatlon klub Kotor MNEFIN
Cilj
08.03.2020. 17:49:3518:483:46 15,96M 6
7 49Đuro MileusnićM Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:49:4018:533:47 15,89M 7
8 17Goran BoškovićM Triatlon klub Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:50:0119:143:51 15,60M 8
9 70Lukša LukšićM N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:50:3119:443:57 15,20M 9
10 130Matej ErakM Udruga lađara Stablina CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:50:3819:523:58 15,11M 10
11 153Stipe PijevićM Plochallenge Ploče CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:50:4319:563:59 15,05M 11
12 64Ante KovačićM N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:50:5020:044:01 14,96M 12
13 3Dario JerinićM Jere Team Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:50:5320:074:01 14,93M 13
14 136Goran PuligM Triatlon klub Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:50:5320:074:01 14,93M 14
15 89Luka RajčevićM AK Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:50:5620:104:02 14,89M 15
16 103Vuko PerišićM Road Runners MNE MNEFIN
Cilj
08.03.2020. 17:51:1320:264:05 14,68M 16
17 199Ivan BanovićM B.K. KONAVLE CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:51:3020:444:09 14,48M 17
18 177Lovro BorovinaM AK Nimbus CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:51:3020:444:09 14,48M 18
19 168Damir OvčinaM Triatlon Klub Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:51:3520:484:10 14,42M 19
20 144Vedran ĆorakM Triathlon klub Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:51:3520:494:10 14,42M 20
21 102Milan KovačM N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:51:3920:534:10 14,38M 21
22 191Luke TomićM N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:51:4120:544:11 14,35M 22
23 203Helena GleđaŽ AK DUBROVNIK CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:51:4320:574:11 14,33Ž 1
24 206Boris KosovićM N/A MNEFIN
Cilj
08.03.2020. 17:51:5421:084:13 14,21M 23
25 234Dejan BabićM D3 CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:52:0321:174:15 14,11M 24
26 65Niko MadeškoM TK Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:52:1121:254:17 14,02M 25
27 201Kristijan SindikM MK Marjan CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:52:1321:274:17 14,00M 26
28 116Ivan HrnićM AK CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:52:2221:364:19 13,90M 27
29 189Alemka SarićŽ Jere Team Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:52:2521:384:20 13,87Ž 2
30 11Jasmin HusejnovićM Jere Team Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:52:2721:414:20 13,85M 28
31 159Marijo SoldoM vatrogasac BIHFIN
Cilj
08.03.2020. 17:52:3021:434:21 13,81M 29
32 101Ana LučićŽ TK Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:52:3521:484:22 13,76Ž 3
33 160Marin ŽderićM Udruga lađara Stablina CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:52:4021:534:23 13,71M 30
34 142Igor KrmekM N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:52:5522:084:26 13,55M 31
35 12Jeronim PjevićM N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:53:1322:274:29 13,37M 32
36 169Tomislav KuzmićM N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:53:1422:284:29 13,36M 33
37 230Pero ČokljatM N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:53:1722:314:30 13,33M 34
38 152Ivica KulišićM Samotnjak Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:53:2322:364:31 13,27M 35
39 181Ilija MarićM Studij Kineziologije Mostar CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:53:3522:494:34 13,16M 36
40 55Ivan BurinM Beevita Holidays CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:53:4022:534:35 13,11M 37
41 6Roberto MemunićM Boot Camp&Cageball Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:53:4222:564:35 13,09M 38
42 43Demokrat SufajM Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:54:0223:164:39 12,90M 39
43 56Marijana ĐajićŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:54:0723:214:40 12,86Ž 4
44 18Davor ZecM N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:54:2323:364:43 12,71M 40
45 132Marijo AnđelićM Škola trcanja Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:54:3123:454:45 12,64M 41
46 97Pero MojašM Tim Mojaš CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:54:4423:574:47 12,53M 42
47 5Periša ZakarijaM Triatlon klub Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:54:4623:594:48 12,51M 43
48 115Josip BulićM N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:54:5524:084:50 12,43M 44
49 165Marko ĐurićM AMM team CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:54:5724:104:50 12,41M 45
50 66Dominik RadićM Krv, znoj i pivo CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:54:5824:124:50 12,41M 46
51 92Tonči ŠarićM N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:55:0924:224:52 12,31M 47
52 128Antonio MiljakM Slaven Gruda CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:55:1024:244:53 12,30M 48
53 4Hrvoje PuhM HP CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:55:1424:284:53 12,27M 49
54 228Anna TopićŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:55:2024:344:55 12,22Ž 5
55 123Petar ŠimunovićM MNK Riva Slano CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:55:2324:364:55 12,20M 50
56 207Antonio PavlovićM Neretva Run CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:55:2724:414:56 12,16M 51
57 134Ivo CvjetkovicM STOR CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:55:3024:444:57 12,14M 52
58 145Pero SkvrceM Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:55:3024:444:57 12,14M 53
59 63Nela MadeškoŽ TK Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:55:3324:464:57 12,11Ž 6
60 87Vlaho BrajkovićM N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:55:3924:534:58 12,06M 54
61 163Antonello TestaM AMM team CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:55:4024:534:59 12,06M 55
62 140Petar CurićM Mi CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:55:4424:584:59 12,02M 56
63 200Aleksandra TotŽ TK Kotor MNEFIN
Cilj
08.03.2020. 17:55:4524:585:00 12,02Ž 7
64 61Anja ŽbanŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:55:5425:085:01 11,94Ž 8
65 45Ivo RusoM Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:55:5425:085:01 11,94M 57
66 85Ana PusićŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:55:5625:105:02 11,93Ž 9
67 215Josip PaljetakM N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:55:5625:105:02 11,93M 58
68 209Srđan ViolićM N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:55:5725:115:02 11,92M 59
69 198Marija BošnjakŽ TKXHN CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:55:5725:115:02 11,92Ž 10
70 208Denis PavlovićM Neretva Run CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:56:0725:215:04 11,84M 60
71 99Petra MojašŽ Tim Mojaš CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:56:1325:275:05 11,80Ž 11
72 34Ana TrkovićŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:56:1325:275:05 11,80Ž 12
73 162Mihovil MamićM Unidu CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:56:1325:275:05 11,80M 61
74 170Damir BulićM UNIDU CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:56:2025:345:07 11,74M 62
75 16Davor SoltanM Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:56:2425:385:07 11,71M 63
76 167Nikola JakićM Škrapa Momići CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:56:3025:445:09 11,67M 64
77 98Olivia MojašŽ Tim Mojaš CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:56:3025:445:09 11,67Ž 13
78 1Sandra IvankovićŽ Triatlon klub Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:56:3225:465:09 11,65Ž 14
79 150Maroje KurajicaM N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:56:3225:465:09 11,65M 65
80 35Mario ĐevoićM Škola trčanja Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:56:3425:485:09 11,64M 66
81 7Lucija RagužŽ Salsa running team CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:56:3625:505:10 11,62Ž 15
82 176Eneja Berković-BorovinaŽ AK Nimbus CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:56:4625:595:12 11,55Ž 16
83 146Ida SuknoŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:56:5726:105:14 11,46Ž 17
84 149Dorotea BulićŽ MK Marjan CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:56:5726:105:14 11,46Ž 18
85 222Andrea KlečakŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:57:1126:255:17 11,36Ž 19
86 72Dubravka NebergojŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:57:1226:265:17 11,36Ž 20
87 231Ines BagovićŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:57:1326:275:17 11,35Ž 21
88 148Ivana BubićŽ MK Marjan CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:57:1926:335:18 11,31Ž 22
89 143Marija MeštrovićŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:57:2226:365:19 11,29Ž 23
90 111Đeni PaskojevićŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:57:3026:445:21 11,23Ž 24
91 75Nela MiloševićŽ Road Runners MNE MNEFIN
Cilj
08.03.2020. 17:57:3826:515:22 11,17Ž 25
92 54Kim ButiganŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:57:3826:525:22 11,17Ž 26
93 88Anita BrajkovićŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:57:4126:545:23 11,15Ž 27
94 161Karmen ZakarijaŽ Triatlon klub Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:58:0027:145:27 11,02Ž 28
95 135Barbara ŽitekŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:58:0327:175:27 11,00Ž 29
96 184Orsat StražičićM N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:58:0927:235:28 10,96M 67
97 107David ObuljenM Škola trčanja Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:58:1227:265:29 10,94M 68
98 218Ratko ĆukM TK Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:58:1627:295:30 10,92M 69
99 164Matteo TestaM AMM team CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:58:1827:325:30 10,90M 70
100 186Gašper TraunšekM N/A SLOFIN
Cilj
08.03.2020. 17:58:1927:325:30 10,90M 71
101 96Ivana ZgorelecŽ TKD CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:58:2127:355:31 10,88Ž 30
102 95Srđan MatijaševićM TKD CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:58:2227:365:31 10,88M 72
103 80Damjan IlićM N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:58:2527:395:32 10,86M 73
104 138Levente FaddiM PEAC CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:58:2727:415:32 10,84M 74
105 57Alisa Aliti VlašićŽ Škola trčanja Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:58:2927:435:32 10,83Ž 31
106 47Marija KrilanovićŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:58:5228:055:37 10,68Ž 32
107 8Josip MarkušićM Salsa running team CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:58:5228:065:37 10,68M 75
108 60Ivana KatićŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:58:5828:115:38 10,64Ž 33
109 120Maša StojanovićŽ Gamp MNEFIN
Cilj
08.03.2020. 17:59:0828:215:40 10,58Ž 34
110 33Srđana FabrisŽ Škola trčanja Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:59:1328:265:41 10,55Ž 35
111 19Tanja OzanicŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:59:1628:305:42 10,53Ž 36
112 166Maja BatinovićŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:59:1728:305:42 10,53Ž 37
113 127Josipa MiloslavićŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:59:1728:315:42 10,53Ž 38
114 39Ivana MazavacŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:59:1928:335:42 10,51Ž 39
115 114Nikolina BulićŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:59:2028:345:43 10,51Ž 40
116 172Mario RagužM AK Nimbus CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:59:2028:345:43 10,51M 76
117 185Đino KraljM N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:59:2228:365:43 10,50M 77
118 223Mirjana Čorić SmokvinaŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:59:2428:375:43 10,48Ž 41
119 32Karlo ĐurovićM Mnk Square CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:59:2528:395:44 10,48M 78
120 23Patricia KovačevićŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:59:2628:405:44 10,47Ž 42
121 81Stela LipovačaŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:59:3728:505:46 10,40Ž 43
122 48Martina SaulovićŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:59:4629:005:48 10,35Ž 44
123 2Tomo SjekavicaM N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:59:4729:015:48 10,34M 79
124 40Ana BokaricaŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:59:4829:025:48 10,34Ž 45
125 68Ivana PrceŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:59:5229:055:49 10,32Ž 46
126 214Luka BeteM N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:59:5729:105:50 10,29M 80
127 119Slavica MartinovićŽ Gamp MNEFIN
Cilj
08.03.2020. 18:00:0229:165:51 10,26Ž 47
128 117Darija VukasŽ Mokošica CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:00:0629:195:52 10,23Ž 48
129 37Maja ĐivanovićŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:00:1729:315:54 10,17Ž 49
130 204Ružica LesjakŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:00:1829:325:54 10,16Ž 50
131 217Antonia CarevićŽ Mokošica CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:00:2729:405:56 10,11Ž 51
132 124Svjetlana UrošŽ Shumet run CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:00:3329:475:57 10,08Ž 52
133 86Iva DaboŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:00:3429:475:57 10,07Ž 53
134 180Alex MarlaisŽ dt CRO CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:00:4129:555:59 10,03Ž 54
135 121Daniel MastersM N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:00:5130:046:01 9,98M 81
136 25Marijana BauleŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:00:5230:066:01 9,97Ž 55
137 9Gyorgyi AticŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:01:0230:166:03 9,92Ž 56
138 100Martina VlajkiŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:01:1330:266:05 9,86Ž 57
139 94Ivan ŽupanM N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:01:1530:296:06 9,85M 82
140 42Stela SokoŽ Škola trčanja Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:01:3030:436:09 9,77Ž 58
141 232Nataša DrčelićŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:01:4030:536:11 9,71Ž 59
142 50Anja DesnicaŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:01:5131:056:13 9,66Ž 60
143 36Dubravka ĐivanovićŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:02:0131:156:15 9,61Ž 61
144 13Kate Tia DivizićŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:02:0231:156:15 9,60Ž 62
145 41Stanka MiličićŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:02:2631:406:20 9,48Ž 63
146 38Marko KresoM N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:02:3131:456:21 9,45M 83
147 175Dario BorovinaM AK Nimbus CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:02:3431:476:21 9,44M 84
148 192Dejan BožovićM N/A MNEFIN
Cilj
08.03.2020. 18:02:4732:016:24 9,38M 85
149 20Romana ZglavŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:02:5632:096:26 9,33Ž 64
150 21Tea VlahušićŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:03:0132:156:27 9,31Ž 65
151 79Lea PavlovićŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:03:0232:156:27 9,30Ž 66
152 51Ana LojpurŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:03:0432:186:27 9,29Ž 67
153 91Dijana StojanovićŽ Teniski klub Libertas CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:03:0632:196:28 9,28Ž 68
154 131Vesna NjirićŽ Salsa running team CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:03:0632:206:28 9,28Ž 69
155 187Admir DilberovićM Lab CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:03:0932:236:28 9,27M 86
156 109Doris UrlićŽ Škola trčanja Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:03:1532:296:30 9,24Ž 70
157 110Matko PrevišićM Škola trčanja Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:03:1832:326:30 9,23M 87
158 118Svetlana UseinovićŽ Mornar MNEFIN
Cilj
08.03.2020. 18:03:3632:506:34 9,14Ž 71
159 82Maja AntičevićŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:03:4132:556:35 9,12Ž 72
160 52Anita MiljasŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:03:4232:566:35 9,11Ž 73
161 156Antonela AsanovićŽ Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:03:4933:036:36 9,08Ž 74
162 219Karla SkurlaŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:03:5033:046:37 9,08Ž 75
163 188Nikolina ČolanŽ Lab CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:03:5433:086:37 9,06Ž 76
164 104Mirjana ĐugumŽ Škola trčanja Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:03:5533:096:38 9,05Ž 77
165 62Željka MilićŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:03:5933:126:38 9,04Ž 78
166 122Helena DraškovićŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:04:1133:256:41 8,98Ž 79
167 147Goran RadošM N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:04:1333:276:41 8,97M 88
168 190Leona Muratović-LepešŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:04:4033:546:47 8,85Ž 80
169 113Tihana MikšaŽ ATA CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:04:4133:546:47 8,85Ž 81
170 28Lucijana ArkulinŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:04:4533:586:48 8,83Ž 82
171 69Dominik SchkarpaM N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:04:5234:066:49 8,80M 89
172 30Leonarda ZorićŽ Gimnazija dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:04:5834:116:50 8,78Ž 83
173 22Karla PikunićŽ Gimnazija Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:05:0134:156:51 8,76Ž 84
174 112Matej KajinićM TK Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:05:0934:236:52 8,73M 90
175 44Marina Ruso MileusnićŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:05:1134:256:53 8,72Ž 85
176 179Dijana PlešaŽ dt CRO CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:05:2934:426:56 8,65Ž 86
177 224Vesna ČelebićŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:05:5135:057:01 8,56Ž 87
178 67Tea StjepovićŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:05:5835:127:02 8,53Ž 88
179 125Jelena BeželjŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:06:1235:267:05 8,47Ž 89
180 174Jana RagužŽ AK Nimbus CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:06:1535:297:06 8,46Ž 90
181 213Jasmina TomeljakŽ MK Marjan CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:06:1735:307:06 8,45Ž 91
182 126Marela KlepoŽ Jere Team Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:06:1735:317:06 8,45Ž 92
183 46Stijepo RusoM Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:07:0836:227:16 8,25M 91
184 173Petra Nikoleta RagužŽ AK Nimbus CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:07:1836:317:18 8,22Ž 93
185 133Vinka RadonićŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:07:3136:457:21 8,17Ž 94
186 220Kate PavlićŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:07:3236:467:21 8,16Ž 95
187 24Maja PrkočaŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:08:0737:207:28 8,04Ž 96
188 26Rozana DesinŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:08:0737:217:28 8,04Ž 97
189 31Jasmina ĐurovićŽ Škola trčanja Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:08:2237:367:31 7,98Ž 98
190 105Vesna Čule StanojkovićŽ Škola trčanja Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:09:0338:177:39 7,84Ž 99
191 171Ana Buljević-RagužŽ AK Nimbus CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:09:1038:247:41 7,82Ž 100
192 233Karmela Nikolić PrkačinŽ Bošković CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:11:2940:438:08 7,37Ž 101
193 84Tonka BrailoŽ Boot Camp&Cageball Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:11:3040:438:09 7,37Ž 102
74Ivo AlavijaM Škola Trčanja Konavle CROSTA
Start
08.03.2020. 17:30:47 
212Vladimir BarišićM Strabag CROSTA
Start
08.03.2020. 17:30:47 
205Patricija BačićŽ N/A CROSTA
Start
08.03.2020. 17:30:47 
137Vlado BožićM VladoBozicYoga CROSTA
Start
08.03.2020. 17:30:47 
155Azra BudalicaŽ N/A CROSTA
Start
08.03.2020. 17:30:47 
151Ivo DadićM TK DUBROVNIK CROSTA
Start
08.03.2020. 17:30:47 
27Tomislav DesinM Škola Trčanja Konavle CROSTA
Start
08.03.2020. 17:30:47 
139Goran DokoM N/A CROSTA
Start
08.03.2020. 17:30:47 
183Danielle DownsŽ Run Downs USASTA
Start
08.03.2020. 17:30:47 
182Jason DownsM Run Downs USASTA
Start
08.03.2020. 17:30:47 
93Kristina Fabris ButiganŽ Škola Trčanja Konavle CROSTA
Start
08.03.2020. 17:30:47 
195Keti FilippiŽ DuMotion CROSTA
Start
08.03.2020. 17:30:47 
229Nikolina KisićŽ N/A CROSTA
Start
08.03.2020. 17:30:47 
53Mia KrmekŽ N/A CROSTA
Start
08.03.2020. 17:30:47 
210Djordjije KustudićM N/A MNESTA
Start
08.03.2020. 17:30:47 
77Nina LakovićŽ Triatlon Podgorica MNESTA
Start
08.03.2020. 17:30:47 
90Antonija LončarŽ Zracna luka Dubrovnik CROSTA
Start
08.03.2020. 17:30:47 
83Nikša MartićM N/A CROSTA
Start
08.03.2020. 17:30:47 
73Boris MaškarićM Škola Trčanja Konavle CROSTA
Start
08.03.2020. 17:30:47 
129Azra MegićŽ N/A CROSTA
Start
08.03.2020. 17:30:47 
227Nikša MiličićM N/A CROSTA
Start
08.03.2020. 17:30:47 
141Lucija MilovčićŽ Mi CROSTA
Start
08.03.2020. 17:30:47 
14Marija MonkovićŽ Škola Trčanja Konavle CROSTA
Start
08.03.2020. 17:30:47 
158Marija NjirićŽ N/A CROSTA
Start
08.03.2020. 17:30:47 
157Toni NjirićM N/A CROSTA
Start
08.03.2020. 17:30:47 
106Dijana ObuljenŽ Škola trčanja Dubrovnik CROSTA
Start
08.03.2020. 17:30:47 
178Biljana PerakŽ MMA GLADIATOR DUBROVNIK CROSTA
Start
08.03.2020. 17:30:47 
193Božo PerakM MNK Rekreativci CROSTA
Start
08.03.2020. 17:30:47 
196Milijana RašicaŽ N/A CROSTA
Start
08.03.2020. 17:30:47 
59Robert SelecM N/A CROSTA
Start
08.03.2020. 17:30:47 
76Zoja Spahić KustudićŽ Road Runners MNE MNESTA
Start
08.03.2020. 17:30:47 
225Sanja TapuškovićŽ N/A CROSTA
Start
08.03.2020. 17:30:47 
197Anđela TelesmanićŽ N/A CROSTA
Start
08.03.2020. 17:30:47 
221Stana TrninićŽ N/A CROSTA
Start
08.03.2020. 17:30:47 
78Maja VukčevićŽ Marko Grujicic Tim MNESTA
Start
08.03.2020. 17:30:47 
71Mirela ZijadićŽ N/A CROSTA
Start
08.03.2020. 17:30:47 
194Kobus van RensburgM Rensburg RSASTA
Start
08.03.2020. 17:30:47 
154Ana ČeovićŽ N/A CROSTA
Start
08.03.2020. 17:30:47 
15Đurđica ĐurićŽ N/A CROSTA
Start
08.03.2020. 17:30:47 
58Marija Šačić RadeljŽ Škola Trčanja Konavle CROSTA
Start
08.03.2020. 17:30:47 
226Vlaho ŽupanovićM N/A CROSTA
Start
08.03.2020. 17:30:47