SRK Alba

Lov na tartuf 2019 02.11.2019. 09:00 02.11.2019. 17:00 50 km 1800 m 1800 m Više...

Prijave otvorene Prijave od 04.09.2019. 10:00 do 24.10.2019. 12:00 :: Limit natjecatelja: 100 :: 53 prijavljeno, 31 plaćeno, 44 s brojem,

Prijavljeni natjecatelji :: Lov na tartuf 2019

Utrka Prijava na utrku Prijavljeni natjecatelji Rezultati

Kraj prijava: 24.10.2019. 12:00
(1 dana, 21 sati, 44 minuta)

Start: 02.11.2019. 09:00
(10 dana, 19 sati, 44 minuta)

Broj prijavljenih natjecatelja: 53
Broj uplaćenih startnina: 31
Broj natjecatelja s brojem: 44

St. br.Naziv timaStartninaStatus
43 BIB 2DBS i pas Bepi
1 Dean Sošić, Muški, Labin, CRO - Croatia, IND
2 Denis Bajić, Muški, Labin, CRO - Croatia, Ind
DaBIB dodijeljen startni broj
9 BIB A JE TO i pas BENITO
1 Vedran Vitasović, Muški, Svetvinčenat, CRO - Croatia, Bk.Axa
2 Petar Zaninić, Muški, Višnjan, CRO - Croatia, Bk Axa
DaBIB dodijeljen startni broj
39 BIB Amfibija - ŠD Kettlebell i Morfi the pig
1 Blaž Urbanija, Muški, Ljubljana, SLO - Slovenia, Amfibija
2 Primož Verbič, Muški, Ljubljana, SLO - Slovenia, ŠD Kettlebells
BIB dodijeljen startni broj
4 BIB Amfibija- Pustolovec Rajd DM i pas Đuro
1 Davor Loštrek, Muški, Rovte, SLO - Slovenia, Amfibija- Pustolovec Rajd
2 Mitja Kelemen, Muški, Murska Sobota, SLO - Slovenia, Amfibija- Pustolovec Rajd
DaBIB dodijeljen startni broj
11 BIB Apstinenti i pas Mago
1 Marko Lukšić, Muški, Pula, CRO - Croatia, Dobra kapljica
2 Goran Vedernjak, Muški, Pula, CRO - Croatia, Dobra kapljica
DaBIB dodijeljen startni broj
16 BIB Azimut i pas Pingo
1 Peter Tušar, Muški, Cerkno, SLO - Slovenia, OK Azimut
2 Nataša Mlakar, Ženski, Rovte, SLO - Slovenia, OK Azimut
BIB dodijeljen startni broj
8 BIB Baredi i brek Bepo Maratonac
1 Maja Đorđević, Ženski, CRO - Croatia
2 Alen Kocijančić, Muški, CRO - Croatia
DaBIB dodijeljen startni broj
32 BIB Bikovi i pas Fora
1 Karlo Zlatić, Muški, Buzet, CRO - Croatia, Sportbox
2 Luka Bašić, Muški, Buzet, CRO - Croatia, Sportbox
DaBIB dodijeljen startni broj
12 BIB Blatne ribice i svinja Špiro
1 Tajana Spoljarec, Ženski, Zagreb, CRO - Croatia, ZTŠ
2 Zvonimira Milevčić, Ženski, Zagreb, CRO - Croatia, AK Sljeme
DaBIB dodijeljen startni broj
38 BIB Bura i pas Boni
1 Daniel Radetić, Muški, Buzet, CRO - Croatia, IND
2 Samuel Rupena, Muški, Buzet, CRO - Croatia, IND
DaBIB dodijeljen startni broj
22 BIB Buregdžijska radnja "Kod braće" i brek Tilda
1 Marko Mastrović, Muški, Opatija, CRO - Croatia, AK Liburnija
2 Jan Mastrović, Muški, Opatija, CRO - Croatia, AK Liburnija
DaBIB dodijeljen startni broj
36 BIB Chain Reaction i prašćica Truffetta
1 Ana Tomazin, Ženski, Umag, CRO - Croatia, Olimpik Umag
2 Mirjana Berač, Ženski, Umag, CRO - Croatia, Olimpik Umag
DaBIB dodijeljen startni broj
31 BIB Crni tartuf i pas Fista
1 Teo Prodan, Muški, Buzet, CRO - Croatia, SRD UZBRDICA
2 Romano Šćulac, Muški, Buzet, CRO - Croatia, SRD UZBRDICA
DaBIB dodijeljen startni broj
1 BIB Dage gasso i pas Oštar
1 Ana Sandric, Ženski, Pula, CRO - Croatia, SRK PULS
2 Denis Mirkovic, Muški, Pula, CRO - Croatia, SRK PULS
DaBIB dodijeljen startni broj
Degravisi Gral Gral i pas Bolzano
1 Ervin Radulović, Muški, Pula, CRO - Croatia, Nacho Vidal
2 Ivan Kajfeš, Muški, Pula, CRO - Croatia, Valamar
REG prijavljen/a
26 BIB Devastiraj na rate i prasac Roh Bau
1 Borko Zugan, Muški, Rijeka, GRK - Grobnik, Srk Rika
2 Luka Španjol, Muški, Lovran, GRK - Grobnik, KBBXS Adrenalina
DaBIB dodijeljen startni broj
29 BIB Dio kan i brek Baštardin
1 Danijel Moretti, Muški, Pula, CRO - Croatia, SRK PULS
2 Damir Delić, Muški, Pula, CRO - Croatia, SRK PULS
DaBIB dodijeljen startni broj
17 BIB divji prasci
1 Blaz Grgic, Muški, Kranj, SLO - Slovenia, rolanje.eu
2 Blaz Alic, Muški, Loka, SLO - Slovenia
BIB dodijeljen startni broj
Forši ćemo doj i pas Utice
1 Darko Kajfeš, Muški, Pula, CRO - Croatia
2 Robert Flegar, Muški, Fažana, CRO - Croatia
REG prijavljen/a
30 BIB Furešti i Maka pas
1 Jelena Stanić, Ženski, Zagreb, CRO - Croatia, Wheels on the run
2 Igor Dorić, Muški, Zagreb, CRO - Croatia, Wheels on the run
DaBIB dodijeljen startni broj
42 BIB Grizli's minions i pas Grizli
1 Ines Kos, Ženski, Zagreb, CRO - Croatia, OK Kapela
2 Luka Filetin, Muški, Zagreb, CRO - Croatia, OK Kapela
DaBIB dodijeljen startni broj
2 BIB Gustafi i pas Mater
1 Antonio Chiavalon, Muški, Pula, CRO - Croatia, SRK Puls
2 Igor Rudan, Muški, Pula, CRO - Croatia, Tiki Team
DaBIB dodijeljen startni broj
18 BIB Intersport RAJD i pas Piko
1 Tomaž Cankar, Muški, Ljubljana, SLO - Slovenia, Pustolovec Rajd
2 Klemen Udovič, Muški, Prebačevo, SLO - Slovenia, Intersport
BIB dodijeljen startni broj
3 BIB Ivana Goran i pas Kovačić
1 Goran Poljak, Muški, Zagreb, CRO - Croatia, IND
2 Ivana Jonke, Ženski, Zagreb, CRO - Croatia, ZTŠ
DaBIB dodijeljen startni broj
Izgubljene-nađene i pas Zdenko
1 Renata Batur, Ženski, Zagreb, CRO - Croatia, BK Ciklus
2 Dorotea Kutleša, Ženski, Zagreb, CRO - Croatia, AK Maksimir / OK Kapela
REG prijavljen/a