MK Hrvatski sokol

Štafeta (3x7km) 04.04.2020. 10:30 04.04.2020. 15:00 21,1 km Više...

Prijave otvorene Prijave od 01.09.2019. 09:00 do 22.03.2020. 23:59 :: 14 prijavljeno, 10 plaćeno,

Prijavljeni natjecatelji :: Štafeta (3x7km)

Događaj - Javno Utrka Prijava na utrku Prijavljeni natjecatelji Rezultati

Kraj prijava: 22.03.2020. 23:59
(26 dana, 23 sati, 18 minuta)

Start: 04.04.2020. 10:30
(39 dana, 8 sati, 49 minuta)

Broj prijavljenih natjecatelja: 14
Broj uplaćenih startnina: 10

St. br.Naziv timaStartninaStatus
Adidas runners Zagreb
1 Silvijo Bračić, Muški, Zagreb, CRO - Croatia
2 Miroslav Đerić, Muški, Zagreb, CRO - Croatia
3 Vedrana Čorak, Ženski, Zagreb, CRO - Croatia
DaREG prijavljen/a
BRZE I ŽESTOKE
1 Tea Tukara, Ženski, Otok, CRO - Croatia
2 Anđela Vrebac, Ženski, Otok, CRO - Croatia
3 Katarina Vrebac, Ženski, Otok, CRO - Croatia
DaREG prijavljen/a
Diverzantska trojka
1 Ana Marković, Ženski, Osijek, CRO - Croatia
2 Tomislav Vuković, Muški, Osijek, CRO - Croatia
3 Nives Meteš, Ženski, Osijek, CRO - Croatia
DaREG prijavljen/a
FIT FAMILY
1 Dijana Tačković, Ženski, Osijek, CRO - Croatia
2 Mirko Panjković, Muški, Osijek, CRO - Croatia
3 Antonio Tačković, Muški, Osijek, CRO - Croatia
DaREG prijavljen/a
H&M
1 Mihajlo Kosović, Muški, Gradiška, BIH - Bosnia and Herzegovina
2 Zorica Hrvaćanin, Ženski, Gradiška, BIH - Bosnia and Herzegovina
3 Predrag Hrvaćanin, Muški, Gradiška, BIH - Bosnia and Herzegovina
DaREG prijavljen/a
MostarHalf
1 Vanja Kresic, Ženski, Mostar, BIH - Bosnia and Herzegovina
2 Ivan Skaramuca, Muški, Mostar, BIH - Bosnia and Herzegovina
3 Sanja Skaramuca, Ženski, Mostar, BIH - Bosnia and Herzegovina
DaREG prijavljen/a
POPIŠANCI
1 Boris Presečan, Muški, Slatina, CRO - Croatia
2 Igor Pipić, Muški, Slatina, CRO - Croatia
3 Boris Hrala, Muški, Slatina, CRO - Croatia
DaREG prijavljen/a
POWER STRANGERS
1 ALEN MUŠIJA, Muški, SLAVONSKI BROD, CRO - Croatia
2 IVAN PAČIĆ, Muški, SLAVONSKI BROD, CRO - Croatia
3 TIHOMIR KOVAČIĆ, Muški, SLAVONSKI BROD, CRO - Croatia
DaREG prijavljen/a
SAPONIA-pripravnici
1 Lidija Galić-Poljarević, Ženski, Osijek, CRO - Croatia
2 Marieta Rajković, Ženski, Osijek, CRO - Croatia
3 Mirela Ogrizek, Ženski, Osijek, CRO - Croatia
REG prijavljen/a
Sedmica Mralee
1 Tea Pajić, Ženski, Osijek, CRO - Croatia
2 Sunčica Vrdoljak, Ženski, Čepin, CRO - Croatia
3 Mila Lešnjaković, Ženski, Osijek, CRO - Croatia
REG prijavljen/a
Sokol mum and girls
1 Anita Plišo Vidaković, Ženski, Osijek, CRO - Croatia
2 Lucija Biberović, Ženski, Vinkovci, CRO - Croatia
3 Sonia Koprivnjak, Ženski, Osijek, CRO - Croatia
DaREG prijavljen/a
Sokolice
1 Helena Sakoman, Ženski, Osijek, CRO - Croatia
2 Marija Sesar, Ženski, Osijek, CRO - Croatia
3 Ksenija lacković, Ženski, Osijek, CRO - Croatia
DaREG prijavljen/a
šumari i prosvjeta
1 Ivan Ferenčak, Muški, Osijek, CRO - Croatia
2 Zdenko Turniški, Muški, Osijek, CRO - Croatia
3 Krešimir Pauković, Muški, Osijek, CRO - Croatia
REG prijavljen/a
Zg meets Kc
1 Dunja Dujmović, Ženski, Zagreb, CRO - Croatia
2 Dragana Osman, Ženski, Koprivnica, CRO - Croatia
3 Rajko Osman, Muški, Koprivnica, CRO - Croatia
REG prijavljen/a