MK Hrvatski sokol

Polumaraton (21.1km) 04.04.2020. 10:30 04.04.2020. 15:00 21,1 km Više...

Prijave otvorene Prijave od 01.09.2019. 09:00 do 22.03.2020. 23:59 :: 586 prijavljeno, 365 plaćeno,

Prijavljeni natjecatelji :: Polumaraton (21.1km)

Događaj - Javno Utrka Prijava na utrku Prijavljeni natjecatelji Rezultati

Kraj prijava: 22.03.2020. 23:59
(56 dana, 4 sati, 41 minuta)

Start: 04.04.2020. 10:30
(68 dana, 14 sati, 12 minuta)

AUT 2 Austria
BIH 11 Bosnia and Herzegovina
CRO 503 Croatia
GER 1 Germany
HUN 12 Hungary
SLO 3 Slovenia
SRB 50 Serbia
SUI 2 Switzerland
SVK 1 Slovakia
USA 1 United States

AUT 2 Austria
BIH 3 Bosnia and Herzegovina
CRO 322 Croatia
HUN 3 Hungary
SRB 32 Serbia
SUI 1 Switzerland
SVK 1 Slovakia
USA 1 United States


St. br.PrezimeImeSpolKat.Grad/mjestoDržavaKlub/Škola/TimStartninaStatus
GavranHrvojeMuški M35Osijek CRO - CroatiaTriatlon klub Tri-Tim Osijek DaREG prijavljen/a
GeršakDeanMuški M35100090 CRO - CroatiaCool Runners DaREG prijavljen/a
GibičarZvonimirMuški M35Osijek CRO - CroatiaInd DaREG prijavljen/a
GjajićLukaMuški MSKutjevo CRO - CroatiaUZT, MK Hrvatski sokol Osijek DaREG prijavljen/a
GlickDamirMuški MSPožega CRO - CroatiaIND DaREG prijavljen/a
GojsovićNikolinaŽenski ŽU23 CRO - CroatiaKineziološki fakultet ZagrebREG prijavljen/a
GoljevačkiDejanMuški MSJosipovac, Osijek CRO - CroatiaAK Flash Gordon DaREG prijavljen/a
GotićZoranMuški M35Osijek CRO - CroatiaIND DaREG prijavljen/a
GrahovacBrankaŽenski Ž40Našice CRO - CroatiaURT NexeTeamREG prijavljen/a
GrahovacZdenkoMuški M50Našice CRO - CroatiaNEXE TEAM DaREG prijavljen/a
GrgićMarinaŽenski Ž35Osijek CRO - CroatiaIndREG prijavljen/a
GrgurevićZdravkoMuški M55Sibinj CRO - CroatiaSibinjacREG prijavljen/a
GRKOVIĆNENADMuški M40Subotica SRB - SerbiaARK TRON DaREG prijavljen/a
GulinNatalijaŽenski Ž50ZADAR CRO - CroatiaMk Festina Lente Zadar DaREG prijavljen/a
Gusak MikacAnaŽenski Ž35Osijek CRO - CroatiaIND DaREG prijavljen/a
GutesaDusanMuški M40Zrenjanin SRB - SerbiaArk petrovgradREG prijavljen/a
GvozdanovićLeaŽenski ŽSNašice CRO - CroatiaIND DaREG prijavljen/a
GvozdenovićVedranaŽenski ŽSBeograd-Zvezdara SRB - SerbiaPSK Balkan, BTLREG prijavljen/a
HajderEdinaŽenski Ž45Jajce BIH - Bosnia and HerzegovinaFloorball klub Lavovi Jajce DaREG prijavljen/a
HakszerErikaŽenski Ž55Komló HUN - HungaryEU-SOLAR SE DaREG prijavljen/a
HaramustekVatroslavMuški M35Osijek CRO - CroatiaUdruga Zdravo Trčanje DaREG prijavljen/a
HavicDarijaŽenski ŽSCerna CRO - CroatiaINDREG prijavljen/a
HeimHrvojeMuški M40 CRO - CroatiaAK Musavci DaREG prijavljen/a
HellyerRowanŽenski Ž40Jajce BIH - Bosnia and HerzegovinaLavovi DaREG prijavljen/a
HercegTomislavMuški M45Zagreb CRO - CroatiaA1 Running Team DaREG prijavljen/a