AK Slavonija-Žito

4. Baranjski Ferivi polumaraton - "1/x" štafeta (3x5 km) 22.09.2019. 12:30 22.09.2019. 14:30 15 km Više...

Prijave zatvorene :: 11 prijavljeno, 11 plaćeno, 11 s brojem,

Prijavljeni natjecatelji :: 4. Baranjski Ferivi polumaraton - "1/x" štafeta (3x5 km)

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati

Kraj prijava: 13.09.2019. 23:59

Start: 22.09.2019. 12:30
(0 dana, 23 sati, 36 minuta)

Broj prijavljenih natjecatelja: 11
Broj uplaćenih startnina: 11
Broj natjecatelja s brojem: 11
Prijave na utrku su zatvorene.

St. br.Naziv timaStartninaStatus
1016 BIB Ajmo Mladene
1 Filip Ruška, Muški, CRO - Croatia
2 Dino Škoda, Muški, CRO - Croatia
3 Davor Burja, Muški, CRO - Croatia
DaBIB dodijeljen startni broj
1017 BIB Bikea bike shop
1 Tena Plavac, Ženski, CRO - Croatia
2 Marija Kovačević, Ženski, CRO - Croatia
3 Petar Jakić, Muški, CRO - Croatia
DaBIB dodijeljen startni broj
1019 BIB D-team
1 Tomislav Čizmadija, Muški, CRO - Croatia
2 Denis Pajić, Muški, CRO - Croatia
3 Ivana Pajić, Ženski, CRO - Croatia
DaBIB dodijeljen startni broj
1015 BIB DUX_1
1 Matea Gavranić, Ženski, CRO - Croatia
2 Tomislav Juroš, Muški, CRO - Croatia
3 Antun Barišić, Muški, CRO - Croatia
DaBIB dodijeljen startni broj
1021 BIB Run for fun
1 Matej Merkaš, Muški, CRO - Croatia
2 Karlo Krstić, Muški, CRO - Croatia
3 Domagoj Zovko, Muški, CRO - Croatia
DaBIB dodijeljen startni broj
1012 BIB SOKOLICE-HAWKS
1 Ksenija Lacković-Ambruš, Ženski, CRO - Croatia
2 Marija Sesar, Ženski, CRO - Croatia
3 Helena Sakoman, Ženski, CRO - Croatia
DaBIB dodijeljen startni broj
1018 BIB SRCE
1 Ivona Pepić, Ženski, CRO - Croatia
2 Katarina Štern Kasa, Ženski, CRO - Croatia
3 Karlo Šatvar, Muški, CRO - Croatia
DaBIB dodijeljen startni broj
1020 BIB strongwomen
1 Jelena Stanimirović, Ženski, SRB - Serbia
2 Ljubica Vojnović, Ženski, SRB - Serbia
3 Renata Štajner, Ženski, SRB - Serbia
DaBIB dodijeljen startni broj
1014 BIB Tim Zaba Osijek - UnicreditGroup
1 ANICA BERKI, Ženski, CRO - Croatia
2 DANIJELA GROZDANIĆ, Ženski, CRO - Croatia
3 SANELA KONJAČIĆ, Ženski, CRO - Croatia
DaBIB dodijeljen startni broj
1013 BIB Tri zadnje
1 Katarina Bandalo, Ženski, CRO - Croatia
2 Marija Knežević, Ženski, CRO - Croatia
3 Marina Novoselec, Ženski, CRO - Croatia
DaBIB dodijeljen startni broj
1022 BIB Yamaha Osijek
1 Daniel Ikica, Muški, CRO - Croatia
2 Darko Smrčak, Muški, CRO - Croatia
3 Luka Gjajić, Muški, CRO - Croatia
DaBIB dodijeljen startni broj