SRK Samo Pozitiva

13. CRES TRIATLON 2019 - Sprint triatlon štafeta (750m - 20km - 5km)

31.08.2019. 16:00 31.08.2019. 18:00
25,75 km

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku

Rezultati - svi

 St. br.Naziv timaStatusProlazStartPlivanjeBiciklCiljBr. KT (2)VrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak
1 514Team ZRINSKI I
1 Plivač: Tomislav Baotić, CRO - Croatia, Team ZRINSKI TK Samobor, L
2 Biciklist: Martin Štefan, CRO - Croatia, Team ZRINSKI TK Zrinski, M
3 Trkač: Adrian Žgaljić, CRO - Croatia, Team ZRINSKI TK Zrinski, M
FIN
Cilj
31.08.2019. 17:21:44Start
31.08.2019. 16:04:05
Plivanje
2
11:22
 
31.08.2019. 16:15:26
Bicikl
1
48:29
(59:51)
31.08.2019. 17:03:55
Cilj
1
17:50
(1:17:40)
31.08.2019. 17:21:44
21:17:403:01 19,901
2 515Domaći Team
1 Plivač: Danijel Brnić, CRO - Croatia, Cres, XL
2 Biciklist: Dino Dorčić, CRO - Croatia, Cres, M
3 Trkač: Toni Brnić, CRO - Croatia, Cres, M
FIN
Cilj
31.08.2019. 17:23:56Start
31.08.2019. 16:04:05
Plivanje
3
11:27
 
31.08.2019. 16:15:31
Bicikl
2
48:53
(1:00:19)
31.08.2019. 17:04:24
Cilj
2
19:33
(1:19:52)
31.08.2019. 17:23:56
21:19:523:06 19,352
3 505CresExpress
1 Plivač: Martina Apollaro, ITA - Italy, M
2 Biciklist: Gaston Piljek, CRO - Croatia, S
3 Trkač: Oscar Piljek, CRO - Croatia, M
FIN
Cilj
31.08.2019. 17:24:59Start
31.08.2019. 16:04:05
Plivanje
1
10:24
 
31.08.2019. 16:14:28
Bicikl
3
50:20
(1:00:43)
31.08.2019. 17:04:47
Cilj
3
20:12
(1:20:55)
31.08.2019. 17:24:59
21:20:553:09 19,103
4 501No Name
1 Plivač: Domagoj Solenicki, CRO - Croatia, XL
2 Biciklist: Zlatko Šoić, CRO - Croatia, L
3 Trkač: Matija Žic, CRO - Croatia, L
FIN
Cilj
31.08.2019. 17:43:34Start
31.08.2019. 16:04:05
Plivanje
4
11:51
 
31.08.2019. 16:15:55
Bicikl
5
1:06:34
(1:18:24)
31.08.2019. 17:22:28
Cilj
4
21:06
(1:39:30)
31.08.2019. 17:43:34
21:39:303:52 15,534
5 508Team Yellow Socks
1 Plivač: Hermann Poppen, GER - Germany, Yellow Socks, M
2 Biciklist: Anke Maechler, GER - Germany, Yellow Socks, S
3 Trkač: Linda Hahn, GER - Germany, Yellow Socks, S
FIN
Cilj
31.08.2019. 17:46:19Start
31.08.2019. 16:04:05
Plivanje
5
13:56
 
31.08.2019. 16:18:00
Bicikl
4
1:03:33
(1:17:29)
31.08.2019. 17:21:33
Cilj
5
24:46
(1:42:15)
31.08.2019. 17:46:19
21:42:153:58 15,115
6 506Carpe Diem
1 Plivač: Tanja Šarić, CRO - Croatia, AK Maksimir, M
2 Biciklist: Ivo Burić, CRO - Croatia, IND, XL
3 Trkač: Goran Medarić, CRO - Croatia, F.HR Runners, L
FIN
Cilj
31.08.2019. 17:52:10Start
31.08.2019. 16:04:05
Plivanje
7
16:26
 
31.08.2019. 16:20:30
Bicikl
7
1:13:49
(1:30:14)
31.08.2019. 17:34:18
Cilj
6
17:52
(1:48:06)
31.08.2019. 17:52:10
21:48:064:12 14,296
7 51050 +
1 Plivač: Manuela Massimiani, ITA - Italy, M
2 Biciklist: Allesandro Milic, ITA - Italy, L
3 Trkač: Nikola Velčić, CRO - Croatia, Ribarski brod Tartaruga, XL
FIN
Cilj
31.08.2019. 17:55:07Start
31.08.2019. 16:04:05
Plivanje
6
15:11
 
31.08.2019. 16:19:15
Bicikl
6
1:12:46
(1:27:57)
31.08.2019. 17:32:01
Cilj
7
23:07
(1:51:03)
31.08.2019. 17:55:07
21:51:034:19 13,917
8 507CroMac
1 Plivač: Aldina Burić, CRO - Croatia, M
2 Biciklist: Angel Peltekovski, MKD - Macedonia, L
3 Trkač: Angel Peltekovski, MKD - Macedonia, L
FIN
Cilj
31.08.2019. 18:19:47Start
31.08.2019. 16:04:05
Plivanje
8
18:37
 
31.08.2019. 16:22:41
Bicikl
8
1:29:03
(1:47:39)
31.08.2019. 17:51:43
Cilj
8
28:04
(2:15:43)
31.08.2019. 18:19:47
22:15:435:16 11,398