TTK Strka

Vela Strka 2019 - Mali trail

21.09.2019. 16:00 21.09.2019. 19:00
10 km 500 m 500 m

Događaj - Javno Utrka Prijava na utrku Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati
Dalmatinska Trail Liga 2019 poredak

Rezultati - svi

 St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazVrijemeKontrolne točkeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak
100Senija BelasŽ HPD MOSOR CROBIB
 
101Sandra BogdanŽ Ind CROBIB
 
102Teuta BogdanŽ Ind CROBIB
 
103Anita BorovinaŽ IND CROBIB
 
104Jelena BudimlićŽ CROBIB
 
105Ana BulićŽ CROBIB
 
106Mila BulićŽ CROBIB
 
107Nina Nikolina DivićŽ IND CROBIB
 
108Ofelija DragojevicŽ Samostalno CROBIB
 
109Siniša DumanićM IND CROBIB
 
110Goran ĐakovićM IND CROBIB
 
111Tena FilipovićŽ HPD Mosor- Sikire CROBIB
 
112Sanja Gardijan ŽupanacŽ IND CROBIB
 
113damir gugićM team pretili CROBIB
 
114Katarina GugićŽ Bad u ❤ CROBIB
 
115Irena IvićŽ PD Perun CROBIB
 
116Tomislav IvićM Ind CROBIB
 
117Toni IvkovicM Ruzine CROBIB
 
118Ivana JazidžijaŽ IND CROBIB
 
119IVKA JUKIĆŽ IND CROBIB
 
120Mladen JukićM MK Marjan CROBIB
 
121Nikolina KlimentiŽ CROBIB
 
122IVANA KODŽOMANŽ IND CROBIB
 
123Darko KrmekM Maraton klub Marjan CROBIB
 
124Ljubica KunacŽ IND CROBIB
 
125MARIJA KUNACŽ IND CROBIB
 
126Marko KunacM IND CROBIB
 
127Tomislav KunjašićM Vranac CROBIB
 
128Pavao LigutićM TTK Strka CROBIB
 
129Krunoslav LokasM Ex Tichurine CROBIB
 
130Luči LončarŽ CROBIB
 
131Maja LovakovićŽ IND CROBIB
 
132Mario LovakovićM IND CROBIB
 
133JASMINKA LOZANCICŽ IND CROBIB
 
134Tea MarasovićŽ CROBIB
 
135Jasna MaričićŽ Ind CROBIB
 
136IVANA MARINOVIĆŽ / CROBIB
 
137Mate MeterM IND CROBIB
 
138Mario MihaljevićM Aerobic Studio Sinj CROBIB
 
139Milena MileusnićŽ / CROBIB
 
140Jadran MršićM CROBIB
 
141Jadranko MušićM CROBIB
 
142Nina MušićŽ CROBIB
 
143Danijel NemčićM CROBIB
 
144Dina OrebŽ Ind CROBIB
 
145Srđan OršulićM CROBIB
 
146David PadovanM IND CROBIB
 
147Zrinka PerićŽ CROBIB
 
148Tanja Petković-MaračićŽ CROBIB
 
149Antonia PlavsaŽ CROBIB
 
150Neno PrančevićM Ind CROBIB
 
151Antonela PrižmićŽ IND CROBIB
 
152Mario PrižmićM Ind CROBIB
 
153Nađa RamićŽ TTK Strka CROBIB
 
154Mihaela ReškovŽ IND CROBIB
 
155Ivana RomacŽ IND CROBIB
 
156Jelena SansevićŽ Ruzine CROBIB
 
157Zoran SikavicaM IND CROBIB
 
158Gordana SliškovićŽ - CROBIB
 
159Antonija SožaŽ IND CROBIB
 
160Elizabet StrunjeŽ PD Promina CROBIB
 
161Mirjana ŠarićŽ CROBIB
 
162Marija ŠeparovićŽ CROBIB
 
163Ana Marija TabainŽ CROBIB
 
164Boris TasovacM Vela Luka CROBIB
 
165Sanda TasovacŽ Bad u srcu CROBIB
 
166Lidija VarvodićŽ TK Split CROBIB
 
167Dragana VegarŽ Ruzine CROBIB
 
168Teo VidakovićM TTK Strka CROBIB
 
169Ines VidovićŽ CROBIB
 
170Elma VlašićŽ Dedrinta run club CROBIB
 
171Vedran VlašićM Dedrinta run club CROBIB
 
172Franko Josip VrdoljakM / CROBIB
 
173Željko VržinaM IND CROBIB
 
174Eva ZambataŽ IND CROBIB
 
175Jadranka ŽilićŽ Jesenice CROBIB
 
176Katarina ŽuvelaŽ IND CROBIB
 
178Josip BurmasŽ ind CROBIB
 
179Marija BogovacŽ CROBIB
 
180Ivan BokoM Aerobic studio Sinj CROBIB
 
181Ana MatićŽ Aerobic studio Sinj CROBIB
 
182Jelena Gugić BokoŽ Aerobic studio Sinj CROBIB
 
183Ante HrgaM CROBIB
 
184Sanda HrgaŽ Ind CROBIB
 
185Tonka HrgaŽ Ind CROBIB
 
186Ana PejdoŽ IND CROBIB