SRK Puls

Xrace MIX ŠTAFETA 01.06.2019. 11:05 01.06.2019. 14:00 37 km 500 m 500 m Više...

Prijave otvorene Prijave od 09.03.2019. 20:00 do 26.05.2019. 23:59 :: Limit natjecatelja: 100 :: 9 prijavljeno, 0 s brojem,

Prijavljeni natjecatelji :: Xrace MIX ŠTAFETA

Događaj - Javno Utrka Prijava na utrku Prijavljeni natjecatelji Rezultati

Kraj prijava: 26.05.2019. 23:59
(5 dana, 10 sati, 25 minuta)

Start: 01.06.2019. 11:05
(10 dana, 21 sati, 31 minuta)

Broj prijavljenih natjecatelja: 9
Broj natjecatelja s brojem: 0

St. br.Naziv timaStatus
ADRENALINA-ENDURO
1 Boris Šurbanovski, Muški, Pula, CRO - Croatia, KBBXS Adrenalina
2 Mario Pustijanac, Muški, Pula, CRO - Croatia, KBBXS Adrenalina
3 Bojana Alavuk Pustijanac, Ženski, Pula, CRO - Croatia, DSR Run&Fun
REG prijavljen/a
Banjolka i Puležani
1 Iva Rogulj Hrelja, Ženski, Banjole, CRO - Croatia, TK Pula
2 Serđo Peruško, Muški, Pula, CRO - Croatia, BK AXA
3 Marko Jelić, Muški, Pula, CRO - Croatia, TK Pula
REG prijavljen/a
FERODE
1 Gordana Rožić, Ženski, Zagreb, CRO - Croatia, PK PULA
2 Vanja Festić, Muški, Pula, CRO - Croatia, PD GLAS ISTRE
3 Dejan Buić, Muški, Pula, CRO - Croatia, DSR RUN&FUN
REG prijavljen/a
Krivi team
1 Lara Jurčić-Matošević, Ženski, Pula, CRO - Croatia, DSR Run&Fun
2 Ivan Lukačić, Muški, Pula, CRO - Croatia, DSR Run&Fun
3 Vesna Vareško, Ženski, Pula, CRO - Croatia, DSR Run&Fun
REG prijavljen/a
Liverpool
1 Sanja Zupančič, Ženski, Ljubljana, SLO - Slovenia, Liverpool
2 Robert Pobežin, Muški, Ljubljana, SLO - Slovenia, Liverpool
3 Meta Dagarin, Ženski, Ljubljana, SLO - Slovenia, Liverpool
REG prijavljen/a
MedVid Prčiš Šta
1 Boris Plastić, Muški, Banjole, CRO - Croatia, TK Pula
2 Igor Popović, Muški, Pula, CRO - Croatia, IND
3 Mani Plastić, Ženski, Banjole, CRO - Croatia, TK Pula
REG prijavljen/a
PINX
1 Roberto Bačić, Muški, Pula, CRO - Croatia, DSR Run&Fun
2 Žuža Gotesman, Ženski, Pula, CRO - Croatia, DSR Run&Fun
3 Ivan Pauletić, Muški, Pula, CRO - Croatia, DSR Run&Fun
REG prijavljen/a
TNT
1 Suzi Lakovic, Ženski, Lovrec, CRO - Croatia, TNT
2 Goran Pilat, Muški, Pazin, CRO - Croatia, TNT
3 Natali Pilat, Ženski, Pazin, CRO - Croatia, TNT
REG prijavljen/a
Tottenham
1 Rok Zupančič, Muški, Ljubljana, SLO - Slovenia, Tottenham
2 Andrej Bergant, Muški, Ljubljana, SLO - Slovenia, Tottenham
3 Mateja Kržišnik, Ženski, Ljubljana, SLO - Slovenia, Tottenham
REG prijavljen/a