Riva Rafting Centar
Putnička agencija d.o.o.

Zrmanja Adventures Festival 2019 - Trail Tri Rijeke 14 km - 4. kolo Coastal & mountain trails lige

27.04.2019. 10:00 27.04.2019. 16:00
14 km 615 m 515 m

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati MUŠKARCI - kategorije ŽENE - kategorije
Coastal & Mountain Trails 2019 liga poredak

Rezultati - nisu u poretku

St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazVrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak :: Kat.
86Ivica SupičićM KM Zadar CRODNS
 
108Božena TokićŽ Be fit by Božena CRODNS
 
112daniela VukušićŽ CRODNS
 
351Danijela BarisicŽ CRODNS
 
355Franka BorovecŽ Ak Rudolf Perešin CRODNS
 
366Davor ŠikićM Ak Velebit 2001 CRODNS
 
375Tatjana ArapinacŽ Run.hr CRODNS
 
378Svetlana BajićŽ CRODNS
 
381Dunja BarisicŽ CRODNS
 
394Svjetlana BijelicaŽ IND CRODNS
 
401Josipa BlazinovicŽ CRODNS
 
402Celina KolanovicŽ CRODNS
 
414ŽELJKO ŽILAVECM KRAV MAGA ZADAR CRODNS
 
422Luka MustaćM CRODNS
 
423Tia MustaćŽ CRODNS
 
425Marija KurtaŽ BoT Zadar CRODNS
 
426Majana KrsticŽ CRODNS
 
432Goran BurčulM * CRODNS
 
453Matea GrdovićŽ CRODNS
 
458branka bosnjakŽ CRODNS
 
459ivana bosnjakŽ CRODNS
 
460Igor BouškaM Nema CRODNS
 
474Josip ĆulićM #pomalo CRODNS
 
476Margareta DelicŽ CRODNS
 
486Ivan FlisM CRODNS
 
489Slavica Galić ZaradićŽ CRODNS
 
493Margareta GodrijanŽ CRODNS
 
513Marija JakovljevićŽ CRODNS
 
515Ivana JandrokovićŽ #pomalo CRODNS
 
516Dalibor JanjatovićM TiM CRODNS
 
519Renata JerkovićŽ #pomalo CRODNS
 
520Maja JokanovićŽ PD Glas Istre CRODNS
 
522Damir JooM CRODNS
 
530Svebor JurjevićM CRODNS
 
531Martina JurkovićŽ CRODNS
 
532Matea KalcicekŽ CRODNS
 
536Petra KamberŽ CRODNS
 
537Roberto Kanducar-LukicM CRODNS
 
538Borna KapovićM CRODNS
 
541Ana KaragaŽ CRODNS
 
548Iva KlarinŽ CRODNS
 
553Toni KosorM CRODNS
 
554Domagoj KoštićM BK Roda CRODNS
 
556Dražen KroflinM Smuceki CRODNS
 
557Ana PedišićŽ Smuceki CRODNS
 
558Maja LazarusŽ CRODNS
 
559Nenad MartinovicM CRODNS
 
563Damir KovacicM Smuceki CRODNS
 
566Roberto KovačićM PD Imber Omiš CRODNS
 
581Branimir LipoticaM CRODNS
 
595Jelena Trpimira Manzin IštvanovićŽ Emax CRODNS
 
607Senad OstermanM IND CRODNS
 
610Eva PavlinekŽ Tim Zrveća CRODNS
 
619Denis PlešaM SkrozFitGym CRODNS
 
620Ivica PletikosaM CRODNS
 
625Dorotea Ptaček CrvenkovićŽ ind CRODNS
 
633Andrea RaosŽ IND CRODNS
 
637Tanja ResmanŽ CRODNS
 
640magdalena rubinicM CRODNS
 
644Antonio SalopekM CRODNS
 
646Ana SamaržijaŽ CRODNS
 
653Dujo TroskotM PD Belveder Biograd CRODNS
 
657Toni Dokoza-NikpaljM SS Obrovac CRODNS
 
659Antonio KokićM SS Obrovac CRODNS
 
661Milan ZelićM SS Obrovac CRODNS
 
662Maja OltranŽ CRODNS
 
696Łukasz MrzygłódM Team RunZadar POLDNS
 
704Toni MilinM IND CRODNS
 
710Luka ŠopićM Individual CRODNS
 
714Radmila MaksimovicŽ Ak Šibenik CRODNS
 
717Sara SharifiŽ CRODNS
 
746Maja RudešŽ CRODNS
 
851Jakov SekovanićM CRODNS
 
853Katarina SeverŽ CRODNS
 
856Marija ŠimunovićŽ * CRODNS
 
863Luka SlonjaM CRODNS
 
867Sandro ŠmucM CRODNS
 
874Nataša ŠtefokŽ CRODNS
 
891Antonija ZadravecŽ CRODNS
 
892stjepan žagačM indiv. CRODNS
 
902Dario BelcarM CRODNS
 
903Luka BeloševićM CRODNS
 
904Tesa BuderŽ CRODNS
 
905Mirta CimpermanŽ CRODNS
 
906Bruno DugopoljacM CRODNS
 
907Lovre DundovM CRODNS
 
908Marin ĐakovićM CRODNS
 
910Luka MatkovićM CRODNS
 
911Mijo PerićM CRODNS
 
922Marina ŠišakŽ IND CRODNS
 
931Eva MileticŽ ne CRODNS
 
937Maja JakopovićŽ CRODNS
 
945Marko VlašićM CRODNS
 
946Josip VlašićM CRODNS
 
947Željana KostanićŽ CRODNS
 
958Natalija BejdićŽ CRODNS
 
959Senka BilićŽ CheerLidlice CRODNS
 
962Luka CopićM CRODNS
 
963Željana ĆosoŽ CheerLidlice CRODNS
 
966Romo PuharicM CRODNS
 
972Đurđic FiolićŽ CRODNS
 
976Predrag GrujićM IND CRODNS
 
995andrej petranovicM CRODNS
 
1000Tana Misdaris RamićŽ Be fit by Božena CRODNS