SU Neretva run

IV. Metkovska Skalinada - Građanska utrka 17.03.2019. 12:00 17.03.2019. 13:30 1,47 km 70 m 70 m Više...

Prijave otvorene Prijave od 17.01.2019. 00:01 do 12.03.2019. 23:59 :: Limit natjecatelja: 130 :: 80 prijavljeno, 16 plaćeno, 0 s brojem,

Prijavljeni natjecatelji :: IV. Metkovska Skalinada - Građanska utrka

Događaj - Javno Utrka Prijava na utrku Prijavljeni natjecatelji Rezultati

Kraj prijava: 12.03.2019. 23:59
(18 dana, 22 sati, 20 minuta)

Start: 17.03.2019. 12:00
(23 dana, 10 sati, 21 minuta)

AUT 3 Austria
BIH 14 Bosnia and Herzegovina
CRO 61 Croatia
MNE 2 Montenegro

BIH 6 Bosnia and Herzegovina
CRO 10 Croatia

Broj natjecatelja s brojem: 0

St. br.PrezimeImeSpolKat.DržavaKlub/Škola/TimStartninaStatus
BarbirIvanMuški M 20 CRO - CroatiaUdruga lađara Gospa KarmelskaREG prijavljen/a
BarićIvanMuški M 30 AUT - AustriaAt TechnixREG prijavljen/a
BatinovićDanijelMuški M 20 CRO - CroatiaUdruga lađara Gospa KarmelskaREG prijavljen/a
BatinovićKristijanMuški M 20 CRO - CroatiaUdruga lađara Gospa KarmelskaREG prijavljen/a
BebićAmilaŽenski Ž 30 CRO - CroatiaDVD METKOVIĆREG prijavljen/a
BorićIvanMuški M 20 CRO - CroatiaŠD Podgora DaREG prijavljen/a
BrljevićZvonkoMuški M 30 CRO - CroatiaUdruga lađara Gospa KarmelskaREG prijavljen/a
BulićLucijaŽenski  CRO - CroatiaO.Š. Stjepana RadićaREG prijavljen/a
BulićMilaŽenski Ž 40 CRO - CroatiaREG prijavljen/a
CvijanovićBiljanaŽenski Ž 30 BIH - Bosnia and HerzegovinaREG prijavljen/a
CviticDorisŽenski Ž 20 CRO - CroatiaHerbalife Dream fit team DubrovnikREG prijavljen/a
CviticDorisŽenski Ž 20 CRO - CroatiaHerbalife dream fit team DubrovnikREG prijavljen/a
ČančarPavoMuški M 30 CRO - CroatiaREG prijavljen/a
ČomorElmaŽenski Ž 30 BIH - Bosnia and HerzegovinaINDREG prijavljen/a
ČovićRomanaŽenski Ž 40 CRO - CroatiaMetković DaREG prijavljen/a
ĆendoIvanMuški M 20 CRO - CroatiaUdruga lađara Gospa KarmelskaREG prijavljen/a
ĆerlekSlavenMuški Juniori CRO - CroatiaREG prijavljen/a
ĆorićGrgurMuški M 20 BIH - Bosnia and Herzegovina DaREG prijavljen/a
DespotLukaMuški M 20 CRO - CroatiaREG prijavljen/a
DespotMilaŽenski Ž 50 CRO - CroatiaSun RunREG prijavljen/a
DjurdjevicBojanaŽenski Ž 30 BIH - Bosnia and HerzegovinaAK Novi grad Sarajevo/ARLREG prijavljen/a
FilipAleksandarMuški Juniori MNE - MontenegroTriatlon klub KotorREG prijavljen/a
FilipDavidMuški Juniori MNE - MontenegroTriatlon klub KotorREG prijavljen/a
Gabrić JurkovićRenataŽenski Ž 40 CRO - CroatiaMetkovićREG prijavljen/a
GlaviškićLukasMuški Juniori CRO - CroatiaREG prijavljen/a