AK Varaždin

3. brdska utrka "Ivanec - Grebengrad" 19.05.2019. 09:00 19.05.2019. 16:00 37,5 km 1671 m 1429 m Više...

Završena :: 129 prijavljeno, 97 plaćeno, 103 s brojem,

Prijavljeni natjecatelji :: 3. brdska utrka "Ivanec - Grebengrad"

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati

Kraj prijava: 17.05.2019. 00:00

Start: 19.05.2019. 09:00

AUT 1 Austria
CRO 125 Croatia
SLO 3 Slovenia

CRO 94 Croatia
SLO 3 Slovenia

CRO 100 Croatia
SLO 3 Slovenia

Prijave na utrku su zatvorene.

St. br.PrezimeImeSpolGod. rođ.Kat.Grad/mjestoDržavaKlub/Škola/TimStartninaStatus
16ArbanasAntonioMuški 1993M20Slavonski Brod CRO - CroatiaUltramaraton klub Mazator DaFIN završio/la utrku
18BanMiroslavMuški 1970M40Donji Mihaljevec CRO - CroatiaIND DaFIN završio/la utrku
84BarlovićBrankoMuški 1972M40Oroslavje CRO - CroatiaAK Oroslavje DaFIN završio/la utrku
BašićInesŽenski 1992Ž20Samobor CRO - CroatiaAK DubrovnikREG prijavljen/a
BernatRobertMuški 1982M30 CRO - CroatiaIzgubljeni. Ima nas još.REG prijavljen/a
BićanićMarkoMuški 1995M20Zagreb CRO - CroatiaUltramaraton klub MazatorREG prijavljen/a
96BogdanMladenMuški 1984M30Sveta Marija CRO - CroatiaTK Kotoripski begači DaFIN završio/la utrku
19BonačićMajaŽenski 1985Ž30Zagreb CRO - CroatiaAK Sljeme DaFIN završio/la utrku
91BračkoBojanMuški 1982M30Šenkovec CRO - CroatiaGPK Međimurje DaFIN završio/la utrku
82BrezakJelenaŽenski 1981Ž30Bedekovčina CRO - CroatiaAK ZabokDNS nije startao/la utrku
93BulekŽeljkoMuški 1975M40Oroslavje CRO - CroatiaAK Oroslavje DaFIN završio/la utrku
20BulićIvanMuški 1994M20Dubrovnik CRO - CroatiaAK Dubrovnik DaFIN završio/la utrku
9CenkoTihomirMuški 1982M30Ludbreg CRO - CroatiaAK VaraždinDNS nije startao/la utrku
CularDijanaŽenski 1975Ž40Šibenik CRO - CroatiaAK ŠibenikREG prijavljen/a
95ČakanićDavorMuški 1985M30Samobor CRO - CroatiaKCIPT Samobor DaFIN završio/la utrku
13ČonkašVišnjaŽenski 1982Ž30 CRO - CroatiaAK Varaždin DaFIN završio/la utrku
21DolenacKristijanMuški 1973M40Samobor CRO - CroatiaKCIPT Samobor DaFIN završio/la utrku
22DrakulaDarkoMuški 1983M30Rijeka CRO - CroatiaAk Sljeme DaFIN završio/la utrku
23DrakulićPetkoMuški 1974M40Vrbovsko CRO - CroatiaAK Plitvice DaDNS nije startao/la utrku
24DujmovićAntonioMuški 1987M30Osijek CRO - CroatiaMK Hrvatski Sokol DaFIN završio/la utrku
25DuljVedranMuški 1990M20Slavonski Brod CRO - CroatiaUltramaraton klub Mazator DaFIN završio/la utrku
94ĐogolovićGoranMuški 1986M30Zagreb CRO - CroatiaAK Sljeme DaFIN završio/la utrku
26ĐurđevićBorisMuški 1980M30Osijek CRO - CroatiaMK Hrvatski Sokol DaFIN završio/la utrku
ErdecAndrijanaŽenski 1976Ž40 CRO - CroatiaAK KoprivnicaREG prijavljen/a
104ErdecMarioMuški 1980M30 CRO - CroatiaIND DaFIN završio/la utrku