HPD Mosor

Kozjački Satarluk '19 - Srednja staza 28.09.2019. 09:30 28.09.2019. 19:00 25 km 1200 m 1350 m Više...

Završena :: 64 prijavljeno, 56 plaćeno, 56 s brojem,

Prijavljeni natjecatelji :: Kozjački Satarluk '19 - Srednja staza

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati

Kraj prijava: 27.09.2019. 23:59

Start: 28.09.2019. 09:30

BIH 5 Bosnia and Herzegovina
CRO 56 Croatia
SLO 1 Slovenia
SRB 2 Serbia

BIH 4 Bosnia and Herzegovina
CRO 49 Croatia
SLO 1 Slovenia
SRB 2 Serbia

BIH 4 Bosnia and Herzegovina
CRO 49 Croatia
SLO 1 Slovenia
SRB 2 Serbia

Prijave na utrku su zatvorene.

St. br.PrezimeImeSpolGrad/mjestoDržavaKlub/Škola/TimMajicaStartninaStatus
201BanovacAntonelaŽenski Split CRO - CroatiaStrkaM DaFIN završio/la utrku
202BaracZeljanaŽenski Split CRO - CroatiaTTK StrkaS DaFIN završio/la utrku
203BarovićFranoMuški Split CRO - CroatiaM DaFIN završio/la utrku
205BlaskovicMajaŽenski Split CRO - CroatiaHPD MOSOR SIKIREM DaFIN završio/la utrku
206BraovićMartinaŽenski Split CRO - Croatia"HPD Mosor - Sikire"S DaDNS nije startao/la utrku
207BubićAnteMuški Solin CRO - CroatiaTTK StrkaL DaFIN završio/la utrku
244DabovJakovMuški Sibenik CRO - CroatiaPd prominaL DaFIN završio/la utrku
210DedićGoranMuški Split CRO - CroatiaINDL DaFIN završio/la utrku
255DujisinDobrilaŽenski K.Kambelovac CRO - CroatiaTTK StrkaM DaFIN završio/la utrku
212DujmićMirelaŽenski Split CRO - CroatiaHPD Mosor SikireL DaFIN završio/la utrku
213DuplancicIvanMuški Split CRO - CroatiaHPD Mosor - SikireXL DaDNS nije startao/la utrku
214FeherJosipMuški Split CRO - CroatiaTriatlon klub SplitM DaFIN završio/la utrku
215FranchiniSrđanMuški Split CRO - CroatiaINDL DaFIN završio/la utrku
216FurčićMarinMuški Pirovac CRO - CroatiaFortuna/OkitS DaFIN završio/la utrku
217GašićDaliborMuški Split CRO - CroatiaRuzineL DaFIN završio/la utrku
GlavinaStipeMuški Makarska CRO - CroatiaINDLREG prijavljen/a
219HajekSonjaŽenski Split CRO - CroatiaindM DaFIN završio/la utrku
220JadrijevićIvicaMuški SInj CRO - CroatiaCetina AdventureL DaFIN završio/la utrku
246JajacMikulaMuški Sibenik CRO - CroatiaŠkaljaL DaFIN završio/la utrku
221JakelićJosipMuški Stari Grad CRO - CroatiaSLK HvarL DaFIN završio/la utrku
257JuričDragoMuški Tomislavgrad BIH - Bosnia and HerzegovinaAk.PulsL DaFIN završio/la utrku
223JurićAnteMuški SInj CRO - CroatiaCetina AdventureM DaFIN završio/la utrku
224KlarićIrenaŽenski VODICE CRO - CroatiaAK OkitS DaFIN završio/la utrku
225KneževićNikolaMuški Split CRO - CroatiaHPD Mosor - sikireL DaFIN završio/la utrku
226KnezovićAnđeloMuški Mostar BIH - Bosnia and HerzegovinaHpd Prenj 1933L DaFIN završio/la utrku