VSZ

OKI veslački triatlon 2018. - ekipno - MIX 24.11.2018. 10:00 24.11.2018. 14:00 18,4 km Više...

Završena :: 13 prijavljeno, 0 plaćeno, 13 s brojem,

Prijavljeni natjecatelji :: OKI veslački triatlon 2018. - ekipno - MIX

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati

Kraj prijava: 24.11.2018. 10:00

Start: 24.11.2018. 10:00

Broj prijavljenih natjecatelja: 13
Broj uplaćenih startnina: 0
Broj natjecatelja s brojem: 13
Prijave na utrku su zatvorene.

St. br.Naziv timaStartninaStatus
126MEF 1
1 Veslač: Dario Smirnjak, Muški
2 Biciklist: Erna Šarić, Ženski
3 Trkač: Karlo Nemet, Muški
FIN završio/la utrku
128MEF 2
1 Veslač: Stjepan Galić, Muški
2 Biciklist: Lara Pavlica, Ženski
3 Trkač: Ivan Putica, Muški
FIN završio/la utrku
127MEF 3
1 Veslač: Stanko Nižić, Muški
2 Biciklist: Gorana Lekić, Ženski
3 Trkač: Luka Kamenečki, Muški
FIN završio/la utrku
129MEF 6
1 Veslač: Karlo Tkalec, Muški
2 Biciklist: Zvonimir Begić, Muški
3 Trkač: Karla Jurić, Ženski
FIN završio/la utrku
130MEF 7
1 Veslač: Antea Zrnčić, Ženski
2 Biciklist: Ivan Perković, Muški
3 Trkač: Fran Cuvaj, Muški
FIN završio/la utrku
131MEF 8
1 Veslač: Đivo Antić, Muški
2 Biciklist: Iva Kušurin, Ženski
3 Trkač: Tomislav Smoljo, Muški
FIN završio/la utrku
150OKI TEAM
1 Veslač: Stanko Šašić, Muški
2 Biciklist: Gordana Koščević, Ženski
3 Trkač: Milan Pavlović, Muški
FIN završio/la utrku
125VK ZAGREB J
1 Veslač: Gabrijel Biočić, Muški
2 Biciklist: Doroteja Čižmek, Ženski
3 Trkač: Jane Doe, Ženski
FIN završio/la utrku
120VKT 5
1 Veslač: Patrik Papac, Muški
2 Biciklist: Dora Dragičević, Ženski
3 Trkač: Luka Mandić, Muški
FIN završio/la utrku
121VKT JB 1
1 Veslač: David Blagec, Muški
2 Biciklist: Beata Gržan, Ženski
3 Trkač: Jan Vučnjak, Muški
FIN završio/la utrku
123VKT JB 2
1 Veslač: Dominik Gračner, Muški
2 Biciklist: Lola Margita Antolić, Ženski
3 Trkač: Adrian Grbac Lacković, Muški
FIN završio/la utrku
122VKT JB 3
1 Veslač: David Fran, Muški
2 Biciklist: Zara Hamitouche Prpić, Ženski
3 Trkač: Simon Kralj, Muški
FIN završio/la utrku
124VKT JB 4
1 Veslač: Dominik Šajnović, Muški
2 Biciklist: Lucija Matijević, Ženski
3 Trkač: Pavao Tuščić, Muški
FIN završio/la utrku