PD Promina Drniš

ProminaTrail 2019 - Veliki Točak

23.03.2019. 09:30 23.03.2019. 16:30
30 km 2115 m 1567 m

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati
Dalmatinska Trail Liga 2019 poredak

Rezultati - svi

 St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazStartKT1 SiverićKT3 Kod domaKT4 RudnikKT5 Veliki TočakCiljBr. KT (4)VrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak
1 40Nikola SmolićM AK Sljeme CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:34:07Start
23.03.2019. 09:31:39
KT1 Siverić
M 1
40:50
 
23.03.2019. 10:12:29
KT3 Kod doma
M 1
1:19:12
(2:00:02)
23.03.2019. 11:31:40
KT4 Rudnik
M 1
34:31
(2:34:32)
23.03.2019. 12:06:11
KT5 Veliki Točak
M 1
1:08:08
(3:42:40)
23.03.2019. 13:14:18
Cilj
M 1
19:49
(4:02:28)
23.03.2019. 13:34:07
44:02:288:05 7,42
0,91
M 1
2 34Marko KožulM Trail Sekcija HPD Prenj 1933 Mostar BIHFIN
Cilj
23.03.2019. 13:36:06Start
23.03.2019. 09:31:39
KT1 Siverić
M 8
44:46
 
23.03.2019. 10:16:24
KT3 Kod doma
M 5
1:22:07
(2:06:52)
23.03.2019. 11:38:31
KT4 Rudnik
M 4
33:02
(2:39:54)
23.03.2019. 12:11:32
KT5 Veliki Točak
M 2
1:03:41
(3:43:34)
23.03.2019. 13:15:12
Cilj
M 2
20:54
(4:04:27)
23.03.2019. 13:36:06
44:04:278:09 7,36
0,90
M 2
3 1Daniel Krstulović OparaM HPD Mosor - Sikire CROFIN
Cilj
23.03.2019. 13:44:51Start
23.03.2019. 09:31:39
KT1 Siverić
M 5
42:11
 
23.03.2019. 10:13:49
KT3 Kod doma
M 2
1:20:37
(2:02:48)
23.03.2019. 11:34:26
KT4 Rudnik
M 2
34:46
(2:37:34)
23.03.2019. 12:09:12
KT5 Veliki Točak
M 3
1:07:11
(3:44:44)
23.03.2019. 13:16:22
Cilj
M 3
28:29
(4:13:12)
23.03.2019. 13:44:51
44:13:128:26 7,11
0,87
M 3
4 2Ivan LeženićM Trail sekcija HPD Prenj 1933 BIHFIN
Cilj
23.03.2019. 14:01:43Start
23.03.2019. 09:31:39
KT1 Siverić
M 4
41:47
 
23.03.2019. 10:13:25
KT3 Kod doma
M 3
1:21:11
(2:02:58)
23.03.2019. 11:34:36
KT4 Rudnik
M 3
34:48
(2:37:45)
23.03.2019. 12:09:24
KT5 Veliki Točak
M 4
1:24:00
(4:01:45)
23.03.2019. 13:33:23
Cilj
M 4
28:20
(4:30:04)
23.03.2019. 14:01:43
44:30:049:00 6,67
0,82
M 4
5 3Josip VolarićM Trail sekcija HPD Prenj 1933 / ČVRSNICA ULTRA TRAIL BIHFIN
Cilj
23.03.2019. 14:07:02Start
23.03.2019. 09:31:39
KT1 Siverić
M 6
42:15
 
23.03.2019. 10:13:54
KT3 Kod doma
M 6
1:24:42
(2:06:57)
23.03.2019. 11:38:35
KT4 Rudnik
M 6
39:23
(2:46:19)
23.03.2019. 12:17:57
KT5 Veliki Točak
M 5
1:21:54
(4:08:12)
23.03.2019. 13:39:51
Cilj
M 5
27:12
(4:35:24)
23.03.2019. 14:07:02
44:35:249:11 6,54
0,80
M 5
6 10Nenad OstojićM AK Jastreb99/Alikebaba trail team/Okit CROFIN
Cilj
23.03.2019. 14:12:54Start
23.03.2019. 09:31:39
KT1 Siverić
M 10
44:54
 
23.03.2019. 10:16:32
KT3 Kod doma
M 8
1:30:11
(2:15:04)
23.03.2019. 11:46:43
KT4 Rudnik
M 8
40:39
(2:55:43)
23.03.2019. 12:27:21
KT5 Veliki Točak
M 7
1:20:09
(4:15:51)
23.03.2019. 13:47:29
Cilj
M 6
25:25
(4:41:16)
23.03.2019. 14:12:54
44:41:169:23 6,40
0,79
M 6
7 26Dino BelakušićM TK Šibenik CROFIN
Cilj
23.03.2019. 14:12:55Start
23.03.2019. 09:31:39
KT1 Siverić
M 2
41:04
 
23.03.2019. 10:12:42
KT3 Kod doma
M 4
1:22:52
(2:03:56)
23.03.2019. 11:35:34
KT4 Rudnik
M 5
39:29
(2:43:24)
23.03.2019. 12:15:02
KT5 Veliki Točak
M 6
1:26:06
(4:09:29)
23.03.2019. 13:41:07
Cilj
M 7
31:48
(4:41:16)
23.03.2019. 14:12:55
44:41:169:23 6,40
0,79
M 7
8 12Eva Tušar SuhadolcŽ HPD Mosor - Sikire SLOFIN
Cilj
23.03.2019. 14:14:06Start
23.03.2019. 09:31:39
KT1 Siverić
Ž 1
45:57
 
23.03.2019. 10:17:35
KT3 Kod doma
Ž 1
1:31:59
(2:17:55)
23.03.2019. 11:49:33
KT4 Rudnik
Ž 1
40:02
(2:57:57)
23.03.2019. 12:29:35
KT5 Veliki Točak
Ž 1
1:20:27
(4:18:24)
23.03.2019. 13:50:02
Cilj
Ž 1
24:04
(4:42:27)
23.03.2019. 14:14:06
44:42:279:25 6,37
0,78
Ž 1
9 23Teo BaučićM CR7 CROFIN
Cilj
23.03.2019. 14:15:14Start
23.03.2019. 09:31:39
KT1 Siverić
M 12
45:18
 
23.03.2019. 10:16:56
KT3 Kod doma
M 11
1:33:11
(2:18:28)
23.03.2019. 11:50:06
KT4 Rudnik
M 11
41:17
(2:59:45)
23.03.2019. 12:31:23
KT5 Veliki Točak
M 8
1:18:33
(4:18:17)
23.03.2019. 13:49:56
Cilj
M 8
25:19
(4:43:36)
23.03.2019. 14:15:14
44:43:369:27 6,35
0,78
M 8
10 33Roko PribičevićM PD Imber CROFIN
Cilj
23.03.2019. 14:16:45Start
23.03.2019. 09:31:39
KT1 Siverić
M 9
44:51
 
23.03.2019. 10:16:30
KT3 Kod doma
M 9
1:30:54
(2:15:45)
23.03.2019. 11:47:23
KT4 Rudnik
M 9
41:16
(2:57:01)
23.03.2019. 12:28:39
KT5 Veliki Točak
M 9
1:22:14
(4:19:14)
23.03.2019. 13:50:53
Cilj
M 9
25:53
(4:45:06)
23.03.2019. 14:16:45
44:45:069:30 6,31
0,77
M 9
11 6Vjekoslav GašparM HPD Ljubuški/HPD Prenj 1933. Mostar BIHFIN
Cilj
23.03.2019. 14:26:59Start
23.03.2019. 09:31:39
KT1 Siverić
M 11
45:00
 
23.03.2019. 10:16:39
KT3 Kod doma
M 10
1:30:59
(2:15:59)
23.03.2019. 11:47:37
KT4 Rudnik
M 10
41:09
(2:57:08)
23.03.2019. 12:28:46
KT5 Veliki Točak
M 10
1:29:15
(4:26:23)
23.03.2019. 13:58:01
Cilj
M 10
28:58
(4:55:20)
23.03.2019. 14:26:59
44:55:209:51 6,09
0,75
M 10
12 19Branimir KrtalićM AK Okit/BK Faust Vrančić CROFIN
Cilj
23.03.2019. 14:28:45Start
23.03.2019. 09:31:39
KT1 Siverić
M 15
46:59
 
23.03.2019. 10:18:37
KT3 Kod doma
M 13
1:35:36
(2:22:34)
23.03.2019. 11:54:13
KT4 Rudnik
M 12
40:41
(3:03:15)
23.03.2019. 12:34:53
KT5 Veliki Točak
M 11
1:27:15
(4:30:29)
23.03.2019. 14:02:08
Cilj
M 11
26:38
(4:57:07)
23.03.2019. 14:28:45
44:57:079:54 6,06
0,74
M 11
13 14Ivana VrviloŽ PD Imber CROFIN
Cilj
23.03.2019. 14:32:22Start
23.03.2019. 09:31:39
KT1 Siverić
Ž 2
47:04
 
23.03.2019. 10:18:42
KT3 Kod doma
Ž 2
1:38:06
(2:25:09)
23.03.2019. 11:56:47
KT4 Rudnik
Ž 2
42:30
(3:07:38)
23.03.2019. 12:39:17
KT5 Veliki Točak
Ž 2
1:26:28
(4:34:06)
23.03.2019. 14:05:45
Cilj
Ž 2
26:37
(5:00:43)
23.03.2019. 14:32:22
45:00:4310:01 5,99
0,73
Ž 2
14 39Boris KoračakM HPD Mosor - Sikire CROFIN
Cilj
23.03.2019. 14:34:38Start
23.03.2019. 09:31:39
KT1 Siverić
M 14
46:39
 
23.03.2019. 10:18:17
KT3 Kod doma
M 14
1:38:42
(2:25:21)
23.03.2019. 11:56:59
KT4 Rudnik
M 14
44:30
(3:09:50)
23.03.2019. 12:41:28
KT5 Veliki Točak
M 12
1:23:26
(4:33:15)
23.03.2019. 14:04:53
Cilj
M 12
29:45
(5:02:59)
23.03.2019. 14:34:38
45:02:5910:06 5,94
0,73
M 12
15 16Lovre MihotićM HPD Mosor - Sikire CROFIN
Cilj
23.03.2019. 14:42:09Start
23.03.2019. 09:31:39
KT1 Siverić
M 13
46:20
 
23.03.2019. 10:17:59
KT3 Kod doma
M 15
1:43:31
(2:29:50)
23.03.2019. 12:01:29
KT4 Rudnik
M 15
42:14
(3:12:04)
23.03.2019. 12:43:43
KT5 Veliki Točak
M 13
1:28:20
(4:40:24)
23.03.2019. 14:12:03
Cilj
M 13
30:07
(5:10:31)
23.03.2019. 14:42:09
45:10:3110:21 5,80
0,71
M 13
16 17Marko RajkovićM AK Sljeme CROFIN
Cilj
23.03.2019. 14:43:09Start
23.03.2019. 09:31:39
KT1 Siverić
M 3
41:40
 
23.03.2019. 10:13:18
KT3 Kod doma
M 12
1:37:05
(2:18:45)
23.03.2019. 11:50:23
KT4 Rudnik
M 13
48:49
(3:07:33)
23.03.2019. 12:39:11
KT5 Veliki Točak
M 14
1:35:41
(4:43:14)
23.03.2019. 14:14:52
Cilj
M 14
28:17
(5:11:30)
23.03.2019. 14:43:09
45:11:3010:23 5,78
0,71
M 14
17 8Petra KulićŽ AK Okit, AK Sljeme, TK Swibir CROFIN
Cilj
23.03.2019. 14:47:18Start
23.03.2019. 09:31:39
KT1 Siverić
Ž 3
48:08
 
23.03.2019. 10:19:47
KT3 Kod doma
Ž 3
1:47:09
(2:35:17)
23.03.2019. 12:06:55
KT4 Rudnik
Ž 3
47:43
(3:22:59)
23.03.2019. 12:54:38
KT5 Veliki Točak
Ž 3
1:28:21
(4:51:20)
23.03.2019. 14:22:58
Cilj
Ž 3
24:20
(5:15:39)
23.03.2019. 14:47:18
45:15:3910:31 5,70
0,70
Ž 3
18 28Marko HermanM TTK Strka CROFIN
Cilj
23.03.2019. 14:49:06Start
23.03.2019. 09:31:39
KT1 Siverić
M 7
44:33
 
23.03.2019. 10:16:11
KT3 Kod doma
M 7
1:26:24
(2:10:56)
23.03.2019. 11:42:35
KT4 Rudnik
M 7
42:17
(2:53:13)
23.03.2019. 12:24:51
KT5 Veliki Točak
M 15
1:50:53
(4:44:05)
23.03.2019. 14:15:43
Cilj
M 15
33:23
(5:17:28)
23.03.2019. 14:49:06
45:17:2810:35 5,67
0,70
M 15
19 22Davor ŠikićM Ak Velebit 2001 CROFIN
Cilj
23.03.2019. 15:04:25Start
23.03.2019. 09:31:39
KT1 Siverić
M 18
49:00
 
23.03.2019. 10:20:38
KT3 Kod doma
M 16
1:44:10
(2:33:10)
23.03.2019. 12:04:48
KT4 Rudnik
M 17
50:13
(3:23:23)
23.03.2019. 12:55:01
KT5 Veliki Točak
M 16
1:37:59
(5:01:21)
23.03.2019. 14:32:59
Cilj
M 16
31:26
(5:32:47)
23.03.2019. 15:04:25
45:32:4711:06 5,41
0,66
M 16
20 11Diana VrdoljakŽ HPD Mosor - Sikire CROFIN
Cilj
23.03.2019. 15:10:01Start
23.03.2019. 09:31:39
KT1 Siverić
Ž 5
52:25
 
23.03.2019. 10:24:04
KT3 Kod doma
Ž 4
1:48:06
(2:40:30)
23.03.2019. 12:12:09
KT4 Rudnik
Ž 4
52:28
(3:32:58)
23.03.2019. 13:04:37
KT5 Veliki Točak
Ž 4
1:36:01
(5:08:59)
23.03.2019. 14:40:38
Cilj
Ž 4
29:24
(5:38:22)
23.03.2019. 15:10:01
45:38:2211:17 5,32
0,65
Ž 4
21 36Goran PerićM IND CROFIN
Cilj
23.03.2019. 15:10:51Start
23.03.2019. 09:31:39
KT1 Siverić
M 21
52:46
 
23.03.2019. 10:24:24
KT3 Kod doma
M 19
1:47:50
(2:40:36)
23.03.2019. 12:12:14
KT4 Rudnik
M 19
51:25
(3:32:01)
23.03.2019. 13:03:39
KT5 Veliki Točak
M 18
1:37:04
(5:09:04)
23.03.2019. 14:40:43
Cilj
M 17
30:09
(5:39:13)
23.03.2019. 15:10:51
45:39:1311:18 5,31
0,65
M 17
22 4Tomislav LokasM AK Okit CROFIN
Cilj
23.03.2019. 15:12:48Start
23.03.2019. 09:31:39
KT1 Siverić
M 23
52:55
 
23.03.2019. 10:24:34
KT3 Kod doma
M 18
1:47:32
(2:40:26)
23.03.2019. 12:12:05
KT4 Rudnik
M 18
49:26
(3:29:52)
23.03.2019. 13:01:30
KT5 Veliki Točak
M 17
1:38:50
(5:08:41)
23.03.2019. 14:40:19
Cilj
M 18
32:29
(5:41:10)
23.03.2019. 15:12:48
45:41:1011:22 5,28
0,65
M 18
23 7Vedran UgrinM Cetina Adventure Team CROFIN
Cilj
23.03.2019. 15:22:59Start
23.03.2019. 09:31:39
KT1 Siverić
M 16
48:38
 
23.03.2019. 10:20:16
KT3 Kod doma
M 17
1:47:55
(2:36:32)
23.03.2019. 12:08:11
KT4 Rudnik
M 20
55:46
(3:32:18)
23.03.2019. 13:03:56
KT5 Veliki Točak
M 19
1:45:24
(5:17:42)
23.03.2019. 14:49:20
Cilj
M 19
33:39
(5:51:20)
23.03.2019. 15:22:59
45:51:2011:43 5,12
0,63
M 19
24 24Martin MataićM Gospić-panona tim CROFIN
Cilj
23.03.2019. 15:43:31Start
23.03.2019. 09:31:39
KT1 Siverić
M 22
52:48
 
23.03.2019. 10:24:27
KT3 Kod doma
M 20
1:52:32
(2:45:20)
23.03.2019. 12:16:58
KT4 Rudnik
M 21
54:58
(3:40:17)
23.03.2019. 13:11:55
KT5 Veliki Točak
M 20
1:56:09
(5:36:25)
23.03.2019. 15:08:03
Cilj
M 20
35:28
(6:11:53)
23.03.2019. 15:43:31
46:11:5312:24 4,84
0,59
M 20
25 9Josip ŠkorićM AK Puls Tomislavgrad BIHFIN
Cilj
23.03.2019. 15:44:18Start
23.03.2019. 09:31:39
KT1 Siverić
M 19
50:36
 
23.03.2019. 10:22:14
KT3 Kod doma
M 21
1:55:39
(2:46:15)
23.03.2019. 12:17:53
KT4 Rudnik
M 22
1:00:25
(3:46:39)
23.03.2019. 13:18:17
KT5 Veliki Točak
M 21
1:50:02
(5:36:40)
23.03.2019. 15:08:19
Cilj
M 21
35:59
(6:12:39)
23.03.2019. 15:44:18
46:12:3912:25 4,83
0,59
M 21
26 29Ana PerićŽ Trail sekcija HPD Prenj 1933 BIHFIN
Cilj
23.03.2019. 15:52:44Start
23.03.2019. 09:31:39
KT1 Siverić
Ž 6
57:48
 
23.03.2019. 10:29:26
KT3 Kod doma
Ž 5
2:02:44
(3:00:32)
23.03.2019. 12:32:10
KT4 Rudnik
Ž 5
51:58
(3:52:29)
23.03.2019. 13:24:07
KT5 Veliki Točak
Ž 5
1:57:04
(5:49:32)
23.03.2019. 15:21:10
Cilj
Ž 5
31:34
(6:21:06)
23.03.2019. 15:52:44
46:21:0612:42 4,72
0,58
Ž 5
27 21Ana-Marija PavićŽ AK Šibenik CROFIN
Cilj
23.03.2019. 15:57:39Start
23.03.2019. 09:31:39
KT1 Siverić
Ž 7
59:31
 
23.03.2019. 10:31:09
KT3 Kod doma
Ž 6
2:02:57
(3:02:27)
23.03.2019. 12:34:06
KT4 Rudnik
Ž 6
55:32
(3:57:58)
23.03.2019. 13:29:37
KT5 Veliki Točak
Ž 6
1:54:06
(5:52:04)
23.03.2019. 15:23:43
Cilj
Ž 6
33:57
(6:26:01)
23.03.2019. 15:57:39
46:26:0112:52 4,66
0,57
Ž 6
28 30Ante BalićM IND CROFIN
Cilj
23.03.2019. 16:07:01Start
23.03.2019. 09:31:39
KT1 Siverić
M 29
1:05:14
 
23.03.2019. 10:36:52
KT3 Kod doma
M 23
2:04:33
(3:09:46)
23.03.2019. 12:41:25
KT4 Rudnik
M 24
56:36
(4:06:22)
23.03.2019. 13:38:00
KT5 Veliki Točak
M 22
1:55:32
(6:01:53)
23.03.2019. 15:33:31
Cilj
M 22
33:30
(6:35:22)
23.03.2019. 16:07:01
46:35:2213:11 4,55
0,56
M 22
29 37Filip BaukM PDTreksyDR CROFIN
Cilj
23.03.2019. 16:11:13Start
23.03.2019. 09:31:39
KT1 Siverić
M 25
59:23
 
23.03.2019. 10:31:02
KT3 Kod doma
M 22
2:06:01
(3:05:24)
23.03.2019. 12:37:02
KT4 Rudnik
M 23
1:00:11
(4:05:34)
23.03.2019. 13:37:12
KT5 Veliki Točak
M 23
1:59:31
(6:05:05)
23.03.2019. 15:36:43
Cilj
M 23
34:31
(6:39:35)
23.03.2019. 16:11:13
46:39:3513:19 4,50
0,55
M 23
30 32Nikola DomitrovićM DSR Elektra Križ CROFIN
Cilj
23.03.2019. 16:34:35Start
23.03.2019. 09:31:39
KT1 Siverić
M 24
57:50
 
23.03.2019. 10:29:28
KT3 Kod doma
M 25
2:18:00
(3:15:50)
23.03.2019. 12:47:28
KT4 Rudnik
M 25
1:09:29
(4:25:19)
23.03.2019. 13:56:57
KT5 Veliki Točak
M 24
2:03:51
(6:29:09)
23.03.2019. 16:00:47
Cilj
M 24
33:48
(7:02:56)
23.03.2019. 16:34:35
47:02:5614:06 4,26
0,52
M 24
31 5Tomislav KrajcM Capricorn CROFIN
Cilj
23.03.2019. 16:50:56Start
23.03.2019. 09:31:39
KT1 Siverić
M 30
1:05:22
 
23.03.2019. 10:37:00
KT3 Kod doma
M 26
2:16:31
(3:21:53)
23.03.2019. 12:53:31
KT4 Rudnik
M 26
1:10:16
(4:32:08)
23.03.2019. 14:03:47
KT5 Veliki Točak
M 27
2:50:58
(7:23:06)
23.03.2019. 16:54:45
Cilj
M 25
56:12
(7:19:17)
23.03.2019. 16:50:56
47:19:1714:39 4,10
0,50
M 25
32 31Ivan DuplančićM HPD Mosor - Sikire CROFIN
Cilj
23.03.2019. 16:59:29Start
23.03.2019. 09:31:39
KT1 Siverić
M 28
1:05:09
 
23.03.2019. 10:36:47
KT3 Kod doma
M 27
2:21:27
(3:26:35)
23.03.2019. 12:58:14
KT4 Rudnik
M 27
1:11:00
(4:37:35)
23.03.2019. 14:09:14
KT5 Veliki Točak
M 25
2:17:15
(6:54:50)
23.03.2019. 16:26:28
Cilj
M 26
33:01
(7:27:50)
23.03.2019. 16:59:29
47:27:5014:56 4,02
0,49
M 26