SRK Alba

IstraTrek Ultra: 45 km

28.03.2015. 09:00 28.03.2015. 18:00
45 km 2000 m 2000 m

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati

Rezultati - nisu u poretku

St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazStartKT3KT7KT12KT17CiljBr. KT (4)VrijemeKontrolne točkeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak
73Marko VučinićM CRODNF
28.03.2015. 17:47:41Start
28.03.2015. 09:14:45
KT3
M 45
56:33
 
28.03.2015. 10:11:18
KT7
M 47
2:43:53
(3:40:26)
28.03.2015. 12:55:11
KT12

 
 
                    
KT17

 
 
                    
Cilj

 
 
                    
28:32:561811:24 5,26
0,47
21Edo KapetanovićM % CRODNF
28.03.2015. 17:47:42Start
28.03.2015. 09:06:00
KT3
M 49
1:04:58
 
28.03.2015. 10:10:58
KT7
M 48
2:43:37
(3:48:35)
28.03.2015. 12:54:35
KT12

 
 
                    
KT17

 
 
                    
Cilj

 
 
                    
28:41:421811:36 5,18
0,46
17Robert MilošM Sušak CRODNF
28.03.2015. 17:53:06Start
28.03.2015. 09:05:15
KT3
M 31
45:00
 
28.03.2015. 09:50:15
KT7
M 41
2:19:20
(3:04:20)
28.03.2015. 12:09:35
KT12

 
 
                    
KT17
M 32
5:18:04
(8:22:24)
28.03.2015. 17:27:39
Cilj

 
 
                    
38:47:511811:44 5,12
0,45
65Miran RojkoM Tekaški forum SLODNF
KT17
28.03.2015. 15:16:23Start
28.03.2015. 09:13:29
KT3
M 4
39:04
 
28.03.2015. 09:52:33
KT7
M 13
1:33:37
(2:12:41)
28.03.2015. 11:26:10
KT12

 
 
                    
KT17
M 4
3:50:13
(6:02:54)
28.03.2015. 15:16:23
Cilj

 
 
                    
36:02:54 
86Vanja SuhinaM Trail Running Croatia CRODNF
KT17
28.03.2015. 17:46:23Start
28.03.2015. 09:16:45
KT3
M 15
41:22
 
28.03.2015. 09:58:07
KT7
M 30
1:47:27
(2:28:49)
28.03.2015. 11:45:34
KT12
M 38
5:08:36
(7:37:25)
28.03.2015. 16:54:10
KT17
M 33
52:13
(8:29:38)
28.03.2015. 17:46:23
Cilj

 
 
                    
48:29:38 
98Vedran DakićM Pd Lisina Running Team CRODNF
KT12
28.03.2015. 16:59:34Start
28.03.2015. 09:19:00
KT3
M 43
52:56
 
28.03.2015. 10:11:56
KT7
M 38
2:05:39
(2:58:35)
28.03.2015. 12:17:35
KT12
M 39
4:41:59
(7:40:34)
28.03.2015. 16:59:34
KT17

 
 
                    
Cilj

 
 
                    
37:40:34 
79Rozana VeselicaŽ IND CRODNF
KT12
28.03.2015. 16:59:17Start
28.03.2015. 09:15:46
KT3
Ž 14
55:56
 
28.03.2015. 10:11:42
KT7
Ž 9
2:05:57
(3:01:53)
28.03.2015. 12:17:39
KT12
Ž 11
4:41:38
(7:43:31)
28.03.2015. 16:59:17
KT17

 
 
                    
Cilj

 
 
                    
37:43:31 
43Erik ElezovićM IND SLODNF
KT7
28.03.2015. 11:07:59Start
28.03.2015. 09:09:29
KT3
M 13
41:01
 
28.03.2015. 09:50:30
KT7
M 4
1:17:29
(1:58:30)
28.03.2015. 11:07:59
KT12

 
 
                    
KT17

 
 
                    
Cilj

 
 
                    
21:58:30 
53Marija TronteljŽ TopAtlet SLODNF
KT7
28.03.2015. 11:21:38Start
28.03.2015. 09:11:16
KT3
Ž 3
41:54
 
28.03.2015. 09:53:10
KT7
Ž 3
1:28:28
(2:10:22)
28.03.2015. 11:21:38
KT12

 
 
                    
KT17

 
 
                    
Cilj

 
 
                    
22:10:22 
35Ivan SlukanM Padobranski sportski klub Maksimir CRODNF
KT7
28.03.2015. 12:14:50Start
28.03.2015. 09:07:44
KT3
M 23
42:38
 
28.03.2015. 09:50:22
KT7
M 42
2:24:28
(3:07:06)
28.03.2015. 12:14:50
KT12

 
 
                    
KT17

 
 
                    
Cilj

 
 
                    
23:07:06