MK Hrvatski sokol

Polumaraton (21.1km) 06.04.2019. 10:30 06.04.2019. 15:00 21,1 km Više...

Prijave otvorene Prijave od 01.08.2018. 11:00 do 25.03.2019. 23:59 :: Limit natjecatelja: 0 :: 526 prijavljeno, 313 plaćeno, 0 s brojem,

Prijavljeni natjecatelji :: Polumaraton (21.1km)

Događaj - Javno Utrka Prijava na utrku Prijavljeni natjecatelji Rezultati

Kraj prijava: 25.03.2019. 23:59
(61 dana, 23 sati, 36 minuta)

Start: 06.04.2019. 10:30
(73 dana, 9 sati, 7 minuta)

AUT 2 Austria
BIH 12 Bosnia and Herzegovina
CRO 455 Croatia
ETH 8 Ethiopia
GER 2 Germany
HUN 6 Hungary
IND 1 India
SRB 39 Serbia
SUI 1 Switzerland

AUT 2 Austria
BIH 1 Bosnia and Herzegovina
CRO 280 Croatia
GER 1 Germany
HUN 2 Hungary
IND 1 India
SRB 26 Serbia

Broj natjecatelja s brojem: 0

St. br.PrezimeImeSpolKat.Grad/mjestoDržavaKlub/Škola/TimStartninaStatus
ABIČIĆBORISMuški M40VALPOVO CRO - CroatiaDRAVSKI ALASI DaREG prijavljen/a
AlarEditaŽenski ŽSSlavonski Brod CRO - CroatiaSaucony Akademija trčanja Slavonski Brod DaREG prijavljen/a
AlilovićZrinoslavMuški M40Slavonski Brod CRO - CroatiaSaucony Akademija trčanja Slavonski Brod DaREG prijavljen/a
AlmašiIvanMuški MSOsijek CRO - CroatiaIND DaREG prijavljen/a
AmanDejanMuški MSOsijek CRO - CroatiaIND DaREG prijavljen/a
AndresDragoMuški MSOsijek CRO - CroatiaIND DaREG prijavljen/a
Andrić PejakIvanaŽenski Ž35Valpovo CRO - CroatiaUdruga Zdravo Trčanje DaREG prijavljen/a
AnđelićKristijanMuški MSRetkovci CRO - CroatiaUDRUGA ZDRAVO TRČANJE OSIJEKREG prijavljen/a
AnđelićSašaMuški M40Osijek CRO - CroatiaINDREG prijavljen/a
Antolovic-AmidzicAuroraŽenski Ž45Osijek CRO - CroatiaUdruga zdravo trcanjeREG prijavljen/a
ARBANASANTONIOMuški MSSLAVONSKI BROD CRO - CroatiaSAUCONY AKADEMIJA TRČANJA SLAVONSKI BROD DaREG prijavljen/a
ArnautTihomirMuški M45OSIJEK CRO - CroatiaSRK ŽUTI ŠEŠIR DaREG prijavljen/a
AzenićAnaŽenski ŽSOsijek CRO - CroatiaMK Hrvatski Sokol DaREG prijavljen/a
BajamićSašaMuški M35Osijek CRO - CroatiaUdruga zdravo trčanjeREG prijavljen/a
BajićSašaMuški M45Osijek CRO - CroatiaINDREG prijavljen/a
BalaćDavorMuški M40Subotica SRB - SerbiaDudova šuma tim,Subotica DaREG prijavljen/a
BaltićMartinaŽenski Ž35Slavonski Brod CRO - CroatiaSaucony Akademija trčanja Slavonski Brod DaREG prijavljen/a
BArićHrvojeMuški M40Zagreb CRO - CroatiaAK Martin Dugo Selo DaREG prijavljen/a
BarićKristinaŽenski Ž35Zagreb CRO - CroatiaAK Martin Dugo Selo DaREG prijavljen/a
Barišić - LasovićAntonijaŽenski Ž45Osijek CRO - CroatiaIND DaREG prijavljen/a
BartolovićIvanMuški M40Graz AUT - AustriaSU Tri Styria DaREG prijavljen/a
BartolovićTomislavMuški M45Osijek CRO - CroatiaPD Zanatlija DaREG prijavljen/a
BašićInesŽenski ŽSSamobor CRO - CroatiaAk DubrovnikREG prijavljen/a
BatorAlenMuški M35Subotica SRB - SerbiaINDREG prijavljen/a
BečkeiDanielMuški MSBačka Topola SRB - SerbiaIND DaREG prijavljen/a