SportBox

100 Milja Istre: RED / UTWT RACE

12.04.2019. 16:00 14.04.2019. 14:00
168 km 6539 m 6819 m

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni/uplaćeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati MUŠKARCI - kategorije ŽENE - kategorije

Rezultati - svi

 St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazVrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak :: Kat.
1Antoine GuillonM HOKA ONE ONE, Globetrailers FRABIB
 
2Andrea MacchiM 100% anima trail ITABIB
 
3Federica BoifavaŽ ITABIB
 
4Kazufumi OseM salomon suunto JPNBIB
 
5Michele YatesŽ RUGGED RUNNING USABIB
 
6Gerhard SchiemerM Naturfreunde Bad Vöslau AUTBIB
 
7Cristiana FolladorŽ TEAM LA SPORTIVA ITABIB
 
8thomas wagnerM Salomon Running Team Germany AUTBIB
 
9Luzia BuehlerŽ Capricorn Endurance Team SUIBIB
 
10Alessandra BoifavaŽ Ultrabericus Team ITABIB
 
11Alissa St LaurentŽ Salomon CANBIB
 
12Fernando De Samaniego StetaM San Francisco Running Company USABIB
 
13Luca Manfredi NegriM ITABIB
 
14Katja Kegl VenceljŽ Tektonik SLOBIB
 
15Petr ZakovskyM CZEBIB
 
16Janez Justin ml.M ŠD Vaitapu SLOBIB
 
17Gregoire CurmerM Compressport international FRABIB
 
18Denise BourassaŽ Patagonia/ Injinji USABIB
 
19Jeremy ScanlanM USABIB
 
20Zdeněk HruškaM Runsport.cz/Salomon CZEBIB
 
21Lucien LOYERM Team Trail LMR Performance FRABIB
 
22Luca MoroM Emme running team ITABIB
 
23Luca GueriniM Bione Trailers Team ITABIB
 
24Rafal KotM Muay Running Team POLBIB
 
25Tomáš ŠtverákM INOV-8 Team CZEBIB
 
26Daniel GajosM GrupaLuktrans.pl POLBIB
 
27Federica MentiŽ ATLETICA VICENTINA ITABIB
 
28Kaloyan ChanevM BioFresh - Bulgaria / BUFF BULBIB
 
29Javier Blanco FinkM kabrankeros SUIBIB
 
30Miha VidaliM SLOBIB
 
31linda bengtssonŽ Sisu Forshaga SWEBIB
 
32Harald KaltenbacherM Die Laxen Haxen AUTBIB
 
33Sandi BayerM sd 184 extreme SLOBIB
 
34Massimiliano CalcinoniM ALPAGO TORNADO RUN ITABIB
 
35Anna HaileyŽ Rugged running USABIB
 
36Jure OblakM Clouds SLOBIB
 
37Uroš KožarM KinVital Salomon/Suunto SLOBIB
 
38René FahrengruberM runninGraz AUTBIB
 
39Tünde NagyŽ CoffeeRun SE HUNBIB
 
40Frantisek KanaM MSK 1895 Kezmarok SVKBIB
 
41Dariia BodnarŽ Mountain club "Extrem" UKRBIB
 
42Martin GrillM Fc DJK Tiefenbach GERBIB
 
43Eugeni roselló soléM Team haglöfs/ buff ESPBIB
 
44Alice Modignani FasoliŽ Ferrino Women Team ITABIB
 
45Patrizia SiniŽ Trailrunning Vienna AUTBIB
 
46Maryann DevallyŽ SERPENTINE RUNNING CLUB GBRBIB
 
47Giorgio PIEROBONM ITABIB
 
48Denis TreuM Aquile Friulane ITABIB
 
49Uroš VidičM Idrje SLOBIB
 
50Jakub HajekM 55 Peaks Projects CZEBIB
 
51Hannes TautscherM Die laxen Haxen AUTBIB
 
52Valerii ShypunovM High Runners UKRBIB
 
53Boštjan ErjavšekM Calcit bike team SLOBIB
 
54Anja KlančnikŽ UTVV Race Team SLOBIB
 
55Sónia TubalŽ TBSS Team PORBIB
 
56Stefan HaasM Fante Bukowsky AUTBIB
 
57Csaki KarolyM ROUBIB
 
58Helenca Fric KrižanecŽ SLOBIB
 
59Patrick MoranM USABIB
 
60Igor RudanM Tiki Team CROBIB
 
61Sebastian PichlerM Lenzing AUTBIB
 
62Gil CatherineM FRABIB
 
63andrea chiarelloM ITABIB
 
64Tabea FianŽ AUTBIB
 
65Alessandro AlberioliM ITABIB
 
66Sztranyiczki GaborM Rupicapra Team ROUBIB
 
67Anton KühbergerM AUTBIB
 
68Serhii KovalskyiM UKRBIB
 
69Stefan KondićM Ultra Trkač Srbija SRBBIB
 
70Luca CandidoM Blade runners maniago ITABIB
 
71MASSIMO RABITOM FAIZANE' RUNNERS TEAM ITABIB
 
72Istvan SzokolszkyM ACS Xterra ROUBIB
 
73Markus BlumM Never give up! GERBIB
 
74Luka HrenM KinVital Salomon/Suunto SLOBIB
 
75Laurentiu VezentanM ROUBIB
 
76Eva UrbancŽ ŠD Divji Zajci SLOBIB
 
77Ken Vui YapM MASBIB
 
78alessandro cimarostiM ITABIB
 
79Adrián NagyM HUNBIB
 
80Amelie KarlssonŽ SWEBIB
 
81Hélder LemosM PORBIB
 
82Celeste BoeriM Asd tremalzo ITABIB
 
83Guillaume ClementM le 22 à asnières FRABIB
 
84Matthew ArcherM USABIB
 
85Joerg FuchsluegerM BIConcepts Runners AUTBIB
 
86Cyril HursonM ITRA LUXBIB
 
87DANIELE SARETTAM Gruppo Atletica Vedelago ITABIB
 
88Primoz LindičM SLO SLOBIB
 
89Jorge Martinez carreraM PERBIB
 
90Elena Simona BalzariniŽ ARONA ITABIB
 
91Luca GiuriatoM gs mercuryus ITABIB
 
92Andrea BuoncristianiM ITABIB
 
93Marcin TomalskiM POLBIB
 
94Anja GolobŽ TIR SLOBIB
 
95Peter KoracaM Arh Deko GBRBIB
 
96Yann LecuyerM FRABIB
 
97Yin Kwan ChengŽ HKICPA Zebra HKGBIB
 
98Toomas UntM Estonian Ultrarunners Team ESTBIB
 
99Daniel DruzinaM ITABIB
 
100Lubos GelcinskyM ULTRA Bolave nohy SVKBIB
 
101Miha MarkovičM Team Amelie SLOBIB
 
102Stefano CarloniM Atletica Alto Garda ITABIB
 
103Ivan SemenovM UKRBIB
 
104Pui hung ChanŽ HKGBIB
 
105Denis SitarM SKD Mekinje SLOBIB
 
106Nataša Rogić JukopilaŽ SRK Alba / IPA Istra CROBIB
 
107Alex BeauvalM SUIBIB
 
108Jan BrenkM Ultra & Duathlon Team CZEBIB
 
109Roberto GrossoM CIMAVILLA RUNNING TEAM ITABIB
 
110Andrej SimacM 007 SLOBIB
 
111Marco StrizzoloM Asd Sentierouno ITABIB
 
112Marcin ZatorskiM Krejzi Tim Błonie POLBIB
 
113Pavel GorunM RUSBIB
 
114Tomas AglinskasM Goodlife LTUBIB
 
115Vytautas ZarauskasM LTUBIB
 
116Andreas PatekM SV Tragöß AUTBIB
 
117Jana StudzinskaŽ Salomon Running FRABIB
 
118Marko GrasselliM SLOBIB
 
119Victor KotaiM GBRBIB
 
120Niko MisjaM SLOBIB
 
121Priit ValkM Run It Fast ESTBIB
 
122Daliborka DokićŽ Srk Alba CROBIB
 
123Franco PiccinM ITABIB
 
124Thierry GaudineauM FRABIB
 
125James Ross MackenzieM NORBIB
 
126BAHADIR ISSEVENM TrainingZone-UzunEtap TURBIB
 
127Magdalena PiekarowiczŽ POLBIB
 
128Gabriele CimarostiM polisportiva montereale valcellina ITABIB
 
129Mikael GottbergM URCG / Majornas IK SWEBIB
 
130Samuel KranjcM SLOBIB
 
131Marko PanicM AK SLOBODA NOVI GRAD BIHBIB
 
132Branko BarlovićM AK Oroslavje/Zagorje Adventure Team CROBIB
 
133Peter GrunowM Durbanville Athletics Club RSABIB
 
134Toni TorbarinaM CROBIB
 
135Vittorio BenvenutiM ITABIB
 
136Aramis ŠašinkaM URCG CROBIB
 
137Ivan PerićM Triatlon klub ZADAR CROBIB
 
138Roman ChládekM RunSport Team CZEBIB
 
139STYLIANOS PANTAZISM LYKOI Kehagioglou GREBIB
 
140Lucian DinceaM Veniti cu noi Arad ROUBIB
 
141Dejan VukotičM ŠD Divji Zajci SLOBIB
 
142Jan HajekM CZEBIB
 
143Jiri HolecM AC GoMango-Hogner CZEBIB
 
144Ivan MučnjakM UPRI Gelender CROBIB
 
145Milijan DimitrijevićM PED Subjel SRBBIB
 
146Primož LavričM IND SLOBIB
 
147Nándor KuruncziM HUNBIB
 
148Wolfgang LamplM Tri Schedina AUTBIB
 
149Patrik LukeziM Pula CROBIB
 
150Peter MacuhM Team Grmada SLOBIB
 
151Sarah OhmŽ GERBIB
 
152Gergely KapásM CoffeeRun HUNBIB
 
153Tomislav KlančnikM UTVV Race Team SLOBIB
 
154Elza BožićŽ AK Sljeme CROBIB
 
155Ralf Thortsen JürgensM 1. FC Union Berlin e.V. GERBIB
 
156Silvo MarkičM Amfibija Trail Adventures SLOBIB
 
157Dragana TabakovićŽ SRBBIB
 
158Teemu UotilaM Vincit Club FINBIB
 
159Igor JuršeM SLOBIB
 
160Marcello BortolottiM ASD Atletica 2000 ITABIB
 
161Sergey ChuvyrinM RUSBIB
 
162Sho OkuraM River City Runners JPNBIB
 
163Goran PerićM IND CROBIB
 
164Domagoj GalkowskiM Zagrebačka Treking Škola CROBIB
 
165Hayanari TachibanaM JPNBIB
 
166João ValenteM GO!Runners PORBIB
 
167Stefan WeitzerM Trailrunning Vienna AUTBIB
 
168Anton BaumannM Stanzer Trailrun AUTBIB
 
169Marco GallettoM Bione Trailers Team ITABIB
 
170Andrej ZamanM 100 ob Mrzli reki SLOBIB
 
171Barbara JolićŽ Pustolovec RAJD SLOBIB
 
172Stefano NegriM Monza Marathon Team ITABIB
 
173Alberto ToldoM IND ITABIB
 
174Sinn Bing ChauŽ HKICPA Zebra HKGBIB
 
175Aleš DolencM M Sora SLOBIB
 
176Miruna GaborŽ ROUBIB
 
177Florian KimmelM Team Vegan.AT AUTBIB
 
178Toni LekšeM NOTRANJSKO PRIMORSKE NOVICE SLOBIB
 
179Stjepan Tomislav ŠvaljekM CROBIB
 
180Franz LahnsteinerM AUTBIB
 
181Karl DerntlM AUTBIB
 
182Fredrik NorlinM Sandviken Trail Running SWEBIB
 
183Tomislav BilandžićM SRK Žuti šešir CROBIB
 
184Rudolf ProcházkaM Run my dream... CZEBIB
 
185Martin StahalaM Alpenrunners GERBIB
 
186Wolfgang KölliM MT-Hausmannstätten AUTBIB
 
187walter cartelliM road runners club milano ITABIB
 
188Michal MatoušM RunPORG CZEBIB
 
189Johannes EbnerM LC Geinberg AUTBIB
 
190Aleš MarsM SiWIM team SLOBIB
 
191Claus PetersenM Strong4life DENBIB
 
192Kiss AndrásM HUNBIB
 
193Alfio CattaruzzaM Blade Runners Maniago ITABIB
 
194Ilkka LassilaM FINBIB
 
195Marcin MikosM Night Runners POLBIB
 
196Georgi PehlevM BULBIB
 
197MARCIN SZYMIKM NATURE'S SUNSHINE POLAND POLBIB
 
198Gita ErramŽ GBRBIB
 
199Roman MAXIMOVM RUSBIB
 
200Giulio SchiavonM URSUS FXD TRIESTE ITABIB
 
201Ivan SlukanM IND CROBIB
 
202Werner WeisslM Team Vegan.at AUTBIB
 
203Bernard IvanovM SRK Alba CROBIB
 
204Dmytro KravchenkoM DneprRun UKRBIB
 
205MAURO NACCIM SCUOLA DI MARATONA VITTORIO VENETO ITABIB
 
206Paweł ObradovićM Brembo POLBIB
 
207Jörgen ZimmerM SV Blau-Weiß Petershagen/Eggersdorf GERBIB
 
208Tomas BromanM SWEBIB
 
209Aigars CekstersM VSK Noskrien LATBIB
 
210Mitsuji KonoshitaM APF SINBIB
 
211Djordje NikolovM Kronos SLOBIB
 
212Marco RamelloM Turin Crew Running Company ITABIB
 
213Alessio DebertolisM ITABIB
 
214Paul O'BrienM SINBIB
 
215Andre ZimmermannM THABIB
 
216Gábor KrasznaiM HUNBIB
 
217Gregory LafitteM FRABIB
 
218Leonardo SoresiM Spirito trail ASD ITABIB
 
219Benjamin KronaveterM Trail highlander SLOBIB
 
220PETRU RARES VODAM ROUBIB
 
221Reinhard BuchingerM AUTBIB
 
222DAMJAN ZUPANCM TOP FIT CELJE SLOBIB
 
223Danijela HorvatŽ AK Sljeme CROBIB
 
224Marko MastrovićM AK Liburnija CROBIB
 
225Yuriy ShaginM RUSBIB
 
226Janez ŽefranM SLOBIB
 
227Ivan BakunM Fell Wolves UKRBIB
 
228Mario RamosM PERBIB
 
229Ji WuM CHNBIB
 
230Thierry GuelffM Courir à Seyssins Seyssinet FRABIB
 
231Jelena RosandićŽ Super nonići CROBIB
 
232Jörg StachowiakM GERBIB
 
233Sai Hung Patrick ChanM Never let go HKGBIB
 
234Hans LemsM NEDBIB
 
235Antonio BerardiM Asd Bione Trailers Team ITABIB
 
236Csaba PappM RUPICAPRA TEAM ROUBIB
 
237Guinivere RogersŽ Durbanville Athletics Club RSABIB
 
238Saša KulinovićM Orjen Outdoor / Niskogorci MNEBIB
 
239Michal ThomkaM Cyprus Trail Runners CYPBIB
 
240Joachim VitteM New York Road Runners GERBIB
 
241Julian BuchingerM AUTBIB
 
242Pasqualino CrucittiM ITABIB
 
243louise mcwilliamsŽ GBRBIB
 
244Alfred SkenderovicM CoffeeRUN HUNBIB
 
245Branko LucicM Ultra Trkač Srbija SRBBIB
 
246Teja MundaŽ Team Grmada SLOBIB
 
247luigi rodeghieroM ercole tempo libero ITABIB
 
248Vedran ValeM Ind CROBIB
 
249James LambertM USABIB
 
250Danijel MandićM TK SPrint SRBBIB
 
251Gabriele PizzolatoM Gruppo Podistico Avis Musano ITABIB
 
252Chris SaylesM GBRBIB
 
253Dean NovoselM Olimpik Umag CROBIB
 
254Thomas ChristenssonM Malmö SWEBIB
 
255Dr. Hentsch TorstenM SV Hermsdorf GERBIB
 
256Franz TschiltschM TRI Schedina / trailrunning@home AUTBIB
 
257Bernard PerkovićM CROBIB
 
258Vallo PrintsM IRLBIB
 
259Richard StillionM Trail Running Association GBRBIB
 
260giuseppe antoniassiM ITABIB
 
261Igor VerbnjakM RIKA / nu3sport CROBIB
 
262Petar ŠokčićM SRK Žuti šešir CROBIB
 
263Simone CapoferriM ITABIB
 
264MICHAEL MCLOUGHLINM AVA 81 ALMERE GBRBIB
 
265Robert DundaraM Srk Alba CROBIB
 
266Michal SoukupM CZEBIB
 
267Goran ŠagiM IND CROBIB
 
268Christophe ClémotM FRABIB
 
269Robert ŠturbejM ROUTE66 SLOBIB
 
270Matthias WeitmannM MTV Stuttgart GERBIB
 
271Anđela JankovićŽ Ultra Trkac Srbija SRBBIB
 
272Franjo KorićM SRK Alba CROBIB
 
273Björn Rúnar LúðvíkssonM ISLBIB
 
274Hubert MaierM LAUFTEAM HOLZBAU MAIER GERBIB
 
275Michael AlvanderM MåBra SK SWEBIB
 
276Karel BrackoM TRAIL HIGHLANDER SUIBIB
 
277Claudio NorioM as dolomiti friulane ITABIB
 
278Benjamin KrnićM Trail Running Sarajevo / Skakavac Trail BIHBIB
 
279Robson LimaM Run & Fun Selva BRABIB
 
280Eva HochbauerŽ Szivecske Team ROUBIB
 
281Eduard PetrovM ROUBIB
 
282richard wiesnerM CZEBIB
 
283Željko BulekM Zagorje adventure team / AK Oroslavje CROBIB
 
284Michael HayesM Indiana Trail Runners GERBIB
 
285Andrej OgrajenšekM SLOBIB
 
286Dalibor OzvačićM Ind CROBIB
 
287Eric LucasM USABIB
 
288Marijo VranaričićM IND CROBIB
 
289Claudiu BeletoiuM SUNT IN FORMA ROUBIB
 
290Damir LeskovšekM AK Sljeme CROBIB
 
291Aleksander SvetinaM ŠD 3šport SLOBIB
 
292Wolfgang HaasM AUTBIB
 
293Roberto TomasiM Scuola di maratona Vittorio Veneto ITABIB
 
294Vladimir Dražen DobrićM lepidečki CROBIB
 
295Tomislav BudinšćakM Jastreb extreme CROBIB
 
296Benjamin ViolotM Let's Trail Paris CANBIB
 
297Thomas MayerhoferM TRT Diepolz AUTBIB
 
298Adnan SelimovicM Vucko Trail Team BIHBIB
 
299Paweł ŚcieburaM POLBIB
 
300Nicolas FouilleM Team Trail Paris FRABIB
 
301Marko MarkovićM CROBIB
 
302Koen Van HemelrijckM Run Devil Run BELBIB
 
303Rachel SklarŽ WAA CANBIB
 
304Maik GuentherM GERBIB
 
305Mladen MilicM Laufen gegen Leiden SUIBIB
 
306Daniel BalanM ROUBIB
 
307Milan GržanM Svemirci CROBIB
 
308Radek HajnM czech ultra-trail team CZEBIB
 
309Zvonimir LalićM Laganini CROBIB
 
310Ivan MarušićM CROBIB
 
311ALEXANDER MILILISM GREBIB
 
312Marco HrlićM CROBIB
 
313Michal KurowskiM Night Runners Gliwice POLBIB
 
314Jakov ŠuranM IND CROBIB
 
315Aleksandar DjakovicM Ultra Trkac srbija SRBBIB
 
316Edgars ZakisM VSK Noskrien LATBIB
 
317Gergely SzéllM HUNBIB
 
318Dmitry RusakovM TopLigaClub RUSBIB
 
319Miodrag ŽivkovićM SRBBIB
 
320Stephen AllenM DENBIB
 
321Alexandre Washington AndradeM JVM TRAIL RUN BRABIB
 
322Zbyněk MatysM AK Přezletice CZEBIB
 
323SIRO ULIANAM ITABIB
 
324Jason SiedlerM USABIB
 
325Roman TanningerM ATRA AUTBIB
 
326Yuen Tai LiuM HKICPA ZEBRA CHNBIB
 
327Nicola CescaM ITABIB
 
328Martin ČernýM CZEBIB
 
329Ronald StraßerM AUTBIB
 
330Goran ŠiljegM SVEMIRCI CROBIB
 
331Giovanni MozzoneM Bestie Barbute ITABIB
 
332Shannon JohnsonM BULBIB
 
333Dean ŠtrlekM IND CROBIB
 
334Roman ŠvigirM CROBIB
 
335Ivaylo IvanovM BULBIB
 
336Ian MartincichM Durbanville AC RSABIB
 
337Zvonko MEZGAM ELEKTRO MARIBOR SLOBIB
 
338Mikhail GrushkoM RUSBIB
 
339stefano de nadaiM ITABIB
 
340Vladimir PerićM S.F.S.N. CROBIB
 
341Hock Meng Wain KhooM SINBIB
 
342Vladimir AlimpyevM RUSBIB
 
343Goran StanojevićM RaN 047 CROBIB
 
344Edward AlexanderM Itchen Spitfires CROBIB
 
345Stefano PizzolM ITABIB
 
346KAZUHIRO SASABEM Accenture Japan Almuni JPNBIB
 
347Szabolcs SzamosiM HUNBIB
 
348Elvis SalamonM SRK Alba CROBIB
 
349Mladen ŽivčićM Super nonići SLOBIB
 
350Tonko ViskovićM MK Festina Lente CROBIB
 
351Aleksandar AcevskiM Ultra Trkač Srbija SRBBIB
 
352Aleksandar DamnjanovicM DRK Pass Mater SRBBIB
 
353Mattis Koivuniva NilsenM TSI Fjellgruppa NORBIB
 
354Domagoj KusićM CROBIB
 
355Zoltan BogyaM Rupicapra team ROUBIB
 
356BORUT ROJCM NEVER GIVE UP SLOBIB
 
357Vice BuljatM TRIATLON KLUB ZADAR CROBIB
 
358Nilendu MukherjeeM India INDBIB
 
359Miloš LevičnikM Športno društvo Telekom Slovenije SLOBIB
 
360Stefan MihaylovM BULBIB
 
361Igor DundićM Ultra Trkac Srbija SRBBIB
 
362Gábor BorsosM HUNBIB
 
363Miroslav MayerM Wild Snail Trail Club CROBIB
 
364Branislav MračićM Ultra Trkač Srbija SRBBIB
 
365DRAGAN VULETIĆM PSD RADNIČKI SRBBIB
 
366Jocić BrankoM PK Gucevo SRBBIB
 
367Mihailo TaticM Ultra Trkac Srbija SRBBIB
 
368Blaž BurčulM Vučje Bratstvo CROBIB
 
369Thomas MohlM Awesome X Wolfpack AUTBIB
 
370Stefan ScherzM SV Semperit AUTBIB
 
371ZORAN MARTINOVIĆM RUN.HR CROBIB
 
372Saša BelićM lepidečki CROBIB
 
373Dražen CenčićM lepidečki CROBIB
 
374Saša DankovićM Ultra Trkac Srbija SRBBIB
 
375Mladen MitrovicM NORBIB
 
376Marko GerasimovićM Ultra Trkac Srbija SRBBIB
 
377Ivan MilosavljevićM Ultra Trkač Srbija SRBBIB
 
378Jürgen BrunnerM B-runners AUTBIB
 
379Linus CandelariaM GERBIB
 
380Niko GolobM SLOBIB
 
381René KaletaM KILPI RACING TEAM CZEBIB
 
382Aleksandar KikanovićM SRBBIB
 
383Mladen LevačićM MK Marjan CROBIB
 
384Jürgen PaulitschM Weber Runners AUTBIB
 
385Milan PokrajacM SRBBIB
 
386Dejan RogeljM SLOBIB
 
387Nenad RoknićM Staro Petrovo Selo CROBIB
 
388Jürgen SpritzendorferM investia real estate projects AUTBIB
 
389Jerko ŠebaljM IND CROBIB
 
390Timmo TammemäeM Estonian ACE Adventure ESTBIB
 
391Zlatko ZetovićM SRK Baraber CROBIB
 
392Paul ZrostM GERBIB
 
393Martina MartonŽ TK Petrinja CROBIB
 
394Linda TekeliovᎠKILPI RACING TEAM CZEBIB