SportBox

100 Milja Istre: GREEN

13.04.2019. 12:00 14.04.2019. 03:00
67 km 2441 m 2521 m

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni/uplaćeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati MUŠKARCI - kategorije ŽENE - kategorije

Rezultati - svi

 St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazVrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak :: Kat.
1001Janez KlančnikM Olimpija TK SLOBIB
 
1002Donatello RotaM Prozis Athletes ITABIB
 
1003Matic ČačulovičM Zelene doline SLOBIB
 
1004YURY SHTANKOVM INOV-8 TEAM RUSSIA RUSBIB
 
1005Lukas SchaffenrathM Sportalpen, Salzburg Trailrunning Festival AUTBIB
 
1006Nikolaos RodopoulosM Tecnica team GREBIB
 
1007Alen BožičM SLOBIB
 
1008Denis FavotM Zerod+ Trail Team ITABIB
 
1009Mattia MalusaM ZEROD+ TRAIL TEAM ITABIB
 
1010Todor TsankovM BULBIB
 
1011Katja LedererŽ AUTBIB
 
1012Niko TutlandM USABIB
 
1013Aleš NovakM ind SLOBIB
 
1014Darko DrakulaM AK Sljeme CROBIB
 
1015Elisabetta LucheseŽ Team La Sportiva ITABIB
 
1016Marcela MikuleckᎠRunSport Team CZEBIB
 
1017GIACOMO VIDOTTOM TEAM PEGGIORI ALPINE RUNNING ITABIB
 
1018Matej KolencM ŠD Vrhpolje SLOBIB
 
1019Sabrina KondelisŽ USABIB
 
1020Nicoletta PassuelloŽ Bione Trailers Team ITABIB
 
1021Francesco PotrataM CAI CIM ITABIB
 
1022Raphael SojerM SC Leogang AUTBIB
 
1023Marija SekulovicŽ Skyrunning Serbia SRBBIB
 
1024Manuel JakobM Forstenrieder Park GERBIB
 
1025Wolfgang VrzalM Klosterneuburg AUTBIB
 
1026Federico GrigolettoM Emme Running Team ITABIB
 
1027Marinella PignatŽ ITABIB
 
1028Marina MaslekŽ HPD Sniježnica, AK Sljeme CROBIB
 
1029Sanjin VučanM Veliki Zdenci CROBIB
 
1030Matej BajdeM ŠD Partizan Dolsko SLOBIB
 
1031Katja DrobežŽ Energe team SLOBIB
 
1032matteo tararanM ITABIB
 
1033chiara pinarelŽ TEAM PEGGIORI ALPINE RUNNING ITABIB
 
1034Bojan GrbićM IND CROBIB
 
1035Bogdana KrašovecŽ Tek.si SLOBIB
 
1036Kristoffer StensrudM Romerike Ultraløperklubb NORBIB
 
1037Gerhard EggenreichM RC Norske Skog Bruck AUTBIB
 
1038Tina ŠorliŽ PD Podbrdo SLOBIB
 
1039Urška ŠipecŽ SLOBIB
 
1040Matej HribarM Hoka One One Slovenija SLOBIB
 
1041Georg KreerM TriundRun Autohaus Mayr AUTBIB
 
1042marco venierM ZERO D+ TRAIL TEAM ITABIB
 
1043Dare BavdekM Team Grmada SLOBIB
 
1044Magdalena ŚwierzowskaŽ Klub Ślimaka Torpedy POLBIB
 
1045Anela MUHTAREVICŽ ARK TUZLA BIHBIB
 
1046Tatiana YanoŽ BRABIB
 
1047Henrik LangeM Team Forstenrieder Park GERBIB
 
1048Hannes WeilandM GERBIB
 
1049Josip BabićM AK Sljeme CROBIB
 
1050Goran ĐogolovićM Ak Sljeme CROBIB
 
1051LUCA NOVELLIM ASD MARATONA DELLE CITTA' DEL VINO ITABIB
 
1052Petra BuresovaŽ CZEBIB
 
1053Michael KnocheM GERBIB
 
1054Harald ZundelM USABIB
 
1055Katarina CapicikovaŽ Trail Runners Trnava SVKBIB
 
1056Benjamin Dos SantosM FRABIB
 
1057David NádeníčekM KESBUK CZEBIB
 
1058Ketrin VelićŽ Olimpik Umag/SAK Fit Zaprešić CROBIB
 
1059Vadim IashchenkoM RUSBIB
 
1060Andrey ShevchukM RUSBIB
 
1061Tadeja KrušecŽ AK Sljeme CROBIB
 
1062Nenad KaranovićM ne molamo SLOBIB
 
1063Tina BončinaŽ Strmške sekire SLOBIB
 
1064RAFFAELA MARCAZZANŽ DURONA TEAM ITABIB
 
1065Lea OblakŽ Clouds SLOBIB
 
1066Janja OblakŽ Clouds SLOBIB
 
1067Fatma SevikŽ TURBIB
 
1068Darija KlemenŽ KD LPP SLOBIB
 
1069Fabien RoutierM FRABIB
 
1070NESRIN ISSEVENŽ TrainingZone-UzunEtap TURBIB
 
1071Csilla VaradiŽ HUNBIB
 
1072Hrvoje LovrićM UPRI Gelender CROBIB
 
1073David BausaniM TTM TRAIL TEAM MAREMMA ASD ITABIB
 
1074Ievhenii KharchenkoM Trail Ukraine UKRBIB
 
1075Ivana MomcilovicŽ UTS SRBBIB
 
1076martin codigliaM A.S.D Gino Bartali ITABIB
 
1077Marija ŠekoranjaŽ SLOBIB
 
1078Valentina TrilerŽ NORTHFINDER SLOBIB
 
1079Amila Šunje-RizvanŽ Vučko trail team BIHBIB
 
1080Gergely NémethM HUNBIB
 
1081Elisa DevettiŽ URSUS FXD TRIESTE ITABIB
 
1082Darek SkwarskiM gRUNwald Team Poznan POLBIB
 
1083Bruno RadićM Tk.DoPunteiNazad CROBIB
 
1084Fredl ZitzenbacherM TRI+RUN Autohaus Mayr Schwarzach AUTBIB
 
1085Peter UlrichM ROBEL AUTBIB
 
1086Gabor GalambM HUNBIB
 
1087Jaka ObidM Podbrdo SLOBIB
 
1088Primož PuckoM SLOBIB
 
1089Csaba KeresztesM Ultra Trail-Hungary Team HUNBIB
 
1090Agnes LaczkoŽ Jakus Team HUNBIB
 
1091Richard PirngruberM TRI+RUN Autohaus Mayr Schwarzach AUTBIB
 
1092Daria BednarczykŽ POLBIB
 
1093Beata NemethŽ Szombathelyi Futóklub HUNBIB
 
1094Andrea VitykóŽ HUNBIB
 
1095Peter LahM ŠD Tinje SLOBIB
 
1096Neža Pika PajničŽ Never Give Up SLOBIB
 
1097Jacek JaronskiM ZAPIERDALACZE POLBIB
 
1098Senad KaričM K24 trail team SLOBIB
 
1099marina bermenievaŽ chips_crew RUSBIB
 
1100Jasmina SinanovićŽ Skakavac Trail BIHBIB
 
1101Irene MalinskyŽ LG St. Paul AUTBIB
 
1102Thomas MaierM My Mountain Moment GERBIB
 
1103stefano muscoM ITABIB
 
1104Ewald GappmaierM AUTBIB
 
1105Ivan LeženićM Trail sekcija HPD Prenj 1933 BIHBIB
 
1106Tomo PetekM ŠD Šmartno SLOBIB
 
1107Marina De BonŽ Atletica Mottense ITABIB
 
1108Benoit BiernackiM FRABIB
 
1109SIU MAN CHANM HKGBIB
 
1110Renata DaujoteŽ O.Klaipeda LTUBIB
 
1111LUCA TENERINIM ASD TTM TRAIL TEAM MAREMMA ITABIB
 
1112Stefka StoyanovaŽ Burgas BULBIB
 
1113Maurizio PastoreM sisport ITABIB
 
1114Agnieszka WiśniewskaŽ BB runners POLBIB
 
1115andrea poserM ITABIB
 
1116Tami GantarŽ IDRIJA SLOBIB
 
1117Hannes EppichM LCA Hochschwab AUTBIB
 
1118Andrej DrobežM Energe team SLOBIB
 
1119Vedran MohorovičićM CROBIB
 
1120Artem CherepanovM VOKUEVA TEAM RUSBIB
 
1121Adi KirbišM PATA TEAM SLOBIB
 
1122Giray CurgunluM Curgunlu brothers GERBIB
 
1123Maciej GronauM POLBIB
 
1124Michał ParwaM Biegiem Na Rower POLBIB
 
1125luca sovillaM TEAM PEGGIORI ALPINE RUNNING ITABIB
 
1126Nives ŠarićŽ Triatlon klub Zadar CROBIB
 
1127Kenneth LiljaM Umara Sports Club SWEBIB
 
1128Jelena BoškovićŽ AK Forca CROBIB
 
1129Sergii KhrapkoM UKRBIB
 
1130Markus QuinesserM LLC Suetschach AUTBIB
 
1131Małgorzata Poliwka-KisielŽ Team Biegowy Szczecinek POLBIB
 
1132David ToićM Cres CROBIB
 
1133HIROSHI ANDOM FENIX RACING JPNBIB
 
1134Tanja FabrisŽ DSR Run & Fun CROBIB
 
1135Polina MaximovaŽ RUSBIB
 
1136Antonija KalšanŽ KCIPT SAMOBOR CROBIB
 
1137FABIO DA REM ITABIB
 
1138Tihomir KraljM Lonjica CROBIB
 
1139Juri MaraldoM Blade Runners Maniago ITABIB
 
1140Ira BlazinaŽ Nu3sport/Rika CROBIB
 
1141Nenad KoletićM KCIPT Samobor CROBIB
 
1142Ihor PlisaM Kinosura UKRBIB
 
1143Kruno TomljanovićM SRK Baraber CROBIB
 
1144Lukas StarkerM TRI Stronger AUTBIB
 
1145Alessio SemenzatoM ITABIB
 
1146Branko TomišićM SRK Sutivanac CROBIB
 
1147Alexey KotovM RUSBIB
 
1148NILUFER KUNTŽ Dogus Running Club TURBIB
 
1149Borut GerbajsM SLOBIB
 
1150Radana StanarŽ Srk Alba SWEBIB
 
1151Rok SteinacherM SLOBIB
 
1152Dora PappŽ HUNBIB
 
1153Ekaterina UshakovaŽ ELTON ULTRA RUSBIB
 
1154Florian OberhueberM AUTBIB
 
1155Karolina KumerŽ Medikem Ravne na Koroškem SLOBIB
 
1156Igor DorićM Wheels on the run CROBIB
 
1157valentina rondiŽ ASD EVINRUDE ITABIB
 
1158KWAI CHUN CHANŽ Antelope HKGBIB
 
1159Cristian GorellaM CAI CIM SAG TRIESTE ASD ITABIB
 
1160Guido PerinM GRAN RAID ASD ITABIB
 
1161Klemen PušnikM K24 Team SLOBIB
 
1162Bakir SujoldžićM IND BIHBIB
 
1163Vladimir ŠimovićM Sam svoj majstor CROBIB
 
1164Zlatko VIŠNARM L.F.C. SLOBIB
 
1165Crystal Wing Ching HoŽ HKGBIB
 
1166Attila BorsosM IND HUNBIB
 
1167Krešimir ValentićM Srk Baraber Extream Team CROBIB
 
1168Zsolt TraxlerM HUNBIB
 
1169Sara ZampieriŽ GERBIB
 
1170luca baradelloM atletica buja ITABIB
 
1171Maksimilian KorotajM Los Pollos Hermanos CROBIB
 
1172Boštjan LupšaM SLOBIB
 
1173Dunja GrašičŽ KinVital SLOBIB
 
1174Tomaž LipicerM mojchka.wordpress.com SLOBIB
 
1175Dmitriy LobastovM RUSBIB
 
1176Sergey SavinM RUSBIB
 
1177Darja SkazaŽ AK Slovenj Gradec SLOBIB
 
1178Utkan CorbaciogluM Dogus Running Team TURBIB
 
1179Anton KnavsM KLJUKA SLOBIB
 
1180Suzana SokačŽ IPA Istra CROBIB
 
1181Selma BrčićŽ BIHBIB
 
1182Ivan KoshkinM RUSBIB
 
1183CEDRIC LOIZEAUM FRABIB
 
1184Tomasz DziedzinaM MUAY Running Team POLBIB
 
1185Relja MirovićM Ultra Trkač Srbija SLOBIB
 
1186Vedran MušuraM B2M CROBIB
 
1187Romano BraguttiM g.m. Udinesi ITABIB
 
1188Jessica BehrensŽ Warhawk Athletic Society USABIB
 
1189Caitlin NicholsŽ Warhawk Athletic Society USABIB
 
1190Daniel RadetićM Ind CROBIB
 
1191Stefano BiscaM ITABIB
 
1192GIANPAOLO MAROCCHIM DURONA TEAM ITABIB
 
1193Marko ŠpeharM IND CROBIB
 
1194Matjaž GaborM RIKITEAM SLOBIB
 
1195Aleksandar KosanovićM B2M CROBIB
 
1196Martina PattieraŽ adidas runnes Zagreb CROBIB
 
1197Primož ProsenM Agroizbira Kranj SLOBIB
 
1198Marina Brbaklic TepavacŽ ARK Somaraton SRBBIB
 
1199Gorazd KrnaičM SLOBIB
 
1200Luka LahajnarM SLOBIB
 
1201Miha ŠtefeM ŠD Divji zajci SLOBIB
 
1202Ivana LojoŽ KCIPT CROBIB
 
1203Admir ŠabićM VUČKO TRAIL TEAM BIHBIB
 
1204Renata HršakŽ BBK Krpelj CROBIB
 
1205Jozsef BazsoM HUNBIB
 
1206Dirk MelliesM GERBIB
 
1207Entoni ŠirolM SD Trickeri/Nu3sport CROBIB
 
1208Mojca Lipicer StanticŽ mojchka.wordpress.com SLOBIB
 
1209Ivana JozićŽ AR Zagreb CROBIB
 
1210Luka BakarićM SD Vrhovac CROBIB
 
1211Franci UrbancM ŠD Divji zajci SLOBIB
 
1212Dunja StrakaŽ SRK Baraber CROBIB
 
1213Haris HusanovićM Ind BIHBIB
 
1214Nur Faizah Mohamed YussofŽ UltraRunning Singapore SINBIB
 
1215Nikola ZidarićM Nu3sport / SRK Alba CROBIB
 
1216Hana Trnková KocourkovᎠRunsport team CZEBIB
 
1217Sándor SebhelyiM Extreme Trail Hungary SE HUNBIB
 
1218Sofija VušovićŽ AK "Kozarska Dubica" BIHBIB
 
1219Nicola GarganoM IND ITABIB
 
1220Alexander StanglM AUTBIB
 
1221SUZANA MAVRINACŽ CROBIB
 
1222DENIS DRANDIĆM DSR Run&Fun CROBIB
 
1223Vlado FrankovicM PD Skitaci CROBIB
 
1224Ana LovincicŽ Gillian CROBIB
 
1225Ljubica MiloševićŽ Delta Running Team SRBBIB
 
1226Diana RešetarŽ MRT CROBIB
 
1227Vice GrubišićM IND CROBIB
 
1228SIMON ŠIROLAM CROBIB
 
1229Janusz WiśniewskiM BB runners POLBIB
 
1230Katarina TomcŽ IND SLOBIB
 
1231Denis PanichkinM RUSBIB
 
1232Tomislav PejićM AK Sljeme CROBIB
 
1233Carlo AnselmiM Atletica Mottense ITABIB
 
1234Beata GlinskaŽ AK Forca / OK Kapela CROBIB
 
1235Samir SerdarevićM Avalon Team BIHBIB
 
1236NATAŠA MUSAR MIŠELJIĆŽ SLOBIB
 
1237Cagatay UlusoyM FINBIB
 
1238Hrvoje FićurinM Ak Jastreb99 CROBIB
 
1239Branko GašparacM ŠD - PULZ SLOBIB
 
1240Pal NagyM HUNBIB
 
1241Matija CuljakM B2M CROBIB
 
1242Anita ŠtefićŽ Tk Swibir / Ak Maksimir CROBIB
 
1243Bojan PovšičM AK Forca CROBIB
 
1244Darijo VukančićM Treking majstori CROBIB
 
1245Andrej BakijaM TK 3K Šport Ljubljana SLOBIB
 
1246Martina VadljaŽ Tk Matulji CROBIB
 
1247Antonio BujanM ind CROBIB
 
1248Boris ĐurđevićM Baraber CROBIB
 
1249Raidas LatakasM Baltjuta LTUBIB
 
1250Mladenka Buić GržetaŽ Dsr Run&Fun CROBIB
 
1251Igor KorenM AK Forca CROBIB
 
1252Rok TerzanM SLOBIB
 
1253Janko SmolnikarM SLOBIB
 
1254Branko RoškarM Tečem sam SLOBIB
 
1255Adnan BajićM ARK Rekreativci Tuzla BIHBIB
 
1256Róbert FülekiM Extreme Trail Hungary SE HUNBIB
 
1257Marco GirardiM Evinrude ITABIB
 
1258Roberto BenassuttiM IND ITABIB
 
1259Kenan KapoM Vučko Trail Team BIHBIB
 
1260Jakša RošinM TTK Strka CROBIB
 
1261Morana BrlekovićŽ AK Zaprešić CROBIB
 
1262Zoltán CsiszárM HUNBIB
 
1263Valéry FranscellaM SP Locarnese SUIBIB
 
1264Damir MartinovićM AUTBIB
 
1265Aleksandar PercM CROBIB
 
1266Marcin KozibrodaM Team Biegowy Szczecinek POLBIB
 
1267Damir SpahićM CROBIB
 
1268Robert SpanovicM Treking majstori CROBIB
 
1269Róbert JuhászM HUNBIB
 
1270Sebastijan KolenkoM Scenic Trail Rock Goats EAT SLOBIB
 
1271Darko TementM Mariborski tekači SLOBIB
 
1272EMILIO VELLANDIM Team Peggiori Alpine Running ITABIB
 
1273Predrag RadićM AK Jastreb 99 CROBIB
 
1274Dejan BuićM DSR Run & Fun CROBIB
 
1275Mario JelićM IND CROBIB
 
1276Andrija KostelacM GIdoo CROBIB
 
1277Bohdan VoronaM UKRBIB
 
1278Marko MakucM SLOBIB
 
1279Alan SinovčićM Pag trail running CROBIB
 
1280Petr AdamecM RunSport CZEBIB
 
1281Inot KlemenčičM SLOBIB
 
1282Luka VugerM IND CROBIB
 
1283Mladen BudinšćakM Jastreb extreme CROBIB
 
1284Milena SimicŽ Zivi zdravo SRBBIB
 
1285Matej LetnikM Lidl Österreich RG Wundschuh AUTBIB
 
1286Daniel DekovićM Psk Pulaštro CROBIB
 
1287Bojan DivjakM SRK "Žuti šešir" CROBIB
 
1288Yannick HeuperM GERBIB
 
1289Goran IvančićM CROBIB
 
1290Michal KlinovskýM ULTRA Boľavé nohy SVKBIB
 
1291Peter ZuzicM ULTRA Bolave nohy SVKBIB
 
1292Ivan DolićM IND CROBIB
 
1293Ivan BiničkiM IND CROBIB
 
1294Karlo Mirković-KnausM Hrvatska udruga za neurofibromatozu CROBIB
 
1295Matteo StellaM ITABIB
 
1296Zhenyu ZhuM HKGBIB
 
1297Hrvoje KapetanovicM CROBIB
 
1298Aleksandar JerkovićM Olimpik Umag CROBIB
 
1299Boris OsolnikM TK Olimpija SLOBIB
 
1300Ervin JagatićM CROBIB
 
1301Luka VišićM CROBIB
 
1302Manho CheungM HKGBIB
 
1303Saša CvitanM SRK RIKA CROBIB
 
1304Dariusz LutomskiM POLBIB
 
1305Gregor DobnikarM Ind SLOBIB
 
1306Vladimir SaracM Dobri Drago SRBBIB
 
1307Andrea StankovićM IND CROBIB
 
1308Dean GalovićM SRK Alba, pd.knezgrad CROBIB
 
1309Hrvoje BastaćM Tango Šoić! CROBIB
 
1310Željko VukadinovićM CROBIB
 
1311Kresimir KudoicM CROBIB
 
1312Jure BićanićM SLOBIB
 
1313Iurii OvadenkoM UKRBIB
 
1314Krešimir BrlekovićM AK Zaprešić CROBIB
 
1315Igor Stefano BrkaricM CROBIB
 
1316Ivan ŠkurinaM Hotch Potch CROBIB
 
1317Marko VujnovićM Hotch Potch CROBIB
 
1318Branislav KneževićM SRBBIB
 
1319Goran KonjićM TK Maraton Krapina CROBIB
 
1320Goran CrnkovićM CROBIB
 
1321Ilija IvoševićM BELhospice SRBBIB
 
1322Matt MarenićM Team Ledlenser CROBIB
 
1323Lazar ObradovićM Ultra Trkač Srbija SRBBIB
 
1324Cojocaru Adriana AnisiaŽ ROUBIB
 
1325Avram AriadnaŽ ROUBIB
 
1326Jelena BorisicŽ SRBBIB
 
1327Martina Brelih GantarŽ IDRIJA SLOBIB
 
1328Silvia FeichtŽ LTV Fischatal AUTBIB
 
1329Nikolina FioreniniŽ AK Forca CROBIB
 
1330Baumann GerlindeŽ Stanzer Trailrun AUTBIB
 
1331Sarka HasikovaŽ Lukovsti laufari CZEBIB
 
1332Martyna Anna JanikŽ Dynafit POLBIB
 
1333Vlatka Kirinčić OrbanićŽ Srk Rika/Nu3sport CROBIB
 
1334Petra KissŽ HUNBIB
 
1335Jelena KobasićŽ Brooks akademija trčanja Slavko petrović CROBIB
 
1336Tina KrnićŽ HPK Sv.Mihovil/AK Okit CROBIB
 
1337Kristina KržišnikŽ TIR SLOBIB
 
1338Nataša MaljkovićŽ Trčaona CROBIB
 
1339Monika MihalecŽ TrCaona CROBIB
 
1340Mirjana NinkovićŽ Ultra Trkač Srbija SRBBIB
 
1341Katerina PlihalovaŽ CZEBIB
 
1342Petra RimanićŽ IND CROBIB
 
1343Morana VoukŽ AK Perpetuum mobile CROBIB
 
1344Farhad AbilovM RUSBIB
 
1345Juraj ArambašićM SRK Žuti Šešir CROBIB
 
1346Bánfalvi BalázsM HUNBIB
 
1347Christopher BehrensM Warhawk Athletic Society USABIB
 
1348leo biukM CROBIB
 
1349Damir BlaškovićM Run&Fun CROBIB
 
1350Darko BlaškovićM CROBIB
 
1351Stroe Bogdan MaximilianM ROUBIB
 
1352Zlatko BokulićM Tango Šoić! CROBIB
 
1353Ivan BondarevM TriTime RUSBIB
 
1354Mladen BorovinšekM Triatlon klub 3KM SLOBIB
 
1355Antonio BoškovićM Dsr maraton uljanik CROBIB
 
1356Bojan BračkoM GPK MEĐIMURJE CROBIB
 
1357Vojislav BrankovićM Delta Running Team SRBBIB
 
1358Raffaele BRATINAM CAI CIM SAG TS ITABIB
 
1359Brane BrelihM SLOBIB
 
1360Luka BrezinščakM adidas runners Zagreb CROBIB
 
1361Ivan CakićM SRBBIB
 
1362Damir DubrovicM IND CROBIB
 
1363Adnan DžombaM Skakavac Trail team BIHBIB
 
1364Drazen GjurasM IND CROBIB
 
1365Alen GotalM CROBIB
 
1366Marko GrgačevićM Torpedo runners | Nu3sport CROBIB
 
1367Martin HaasM Moos Racing Team AUTBIB
 
1368Krešimir HafnerM Maratonjare Kutina CROBIB
 
1369Ruben HermansM GBRBIB
 
1370Alen HeroM Psk Pulaštro CROBIB
 
1371Nikola JozićM Addidas Runners Zagreb CROBIB
 
1372Marko KogejM TIR SLOBIB
 
1373Adnan KoljićM Ind BIHBIB
 
1374Tomislav KrajcM IND CROBIB
 
1375Erik KraševecM ŠD 184 Extreme SLOBIB
 
1376Mauro KršulM SRK Rika CROBIB
 
1377Sanel KurtagićM BURT BIHBIB
 
1378Miha LavrinšekM ŠD SKB SLOBIB
 
1379Blaž LovšinM Klub Ponosnih Posameznikov SLOBIB
 
1380Goran MarićM CROBIB
 
1381Zoran MarkešićM AK Šoić&Pantić CROBIB
 
1382Stanislav MartinM VK Zagreb CROBIB
 
1383Danijel MartinčićM Ind CROBIB
 
1384Slaven MedicM Cro Running Team - Leverkusen GERBIB
 
1385Dejan MijićM ind CROBIB
 
1386Danijel MoharićM CROBIB
 
1387Vernes MulićM BIHBIB
 
1388Alexandru NedelcuM ROUBIB
 
1389Matúš NémetM Velke Lovce SVKBIB
 
1390Thomas NicholsM Warhawk Athletic Society USABIB
 
1391Ivica NikolićM AK Perpetuum mobile CROBIB
 
1392Ahmet OezgencM TURBIB
 
1394Damir PelozaM Morda SRK Alba CROBIB
 
1395Goran PoropatM IND CROBIB
 
1396Adam RadićM AK Jastreb 99 CROBIB
 
1397Erwin RothM AUTBIB
 
1398Nejc RusjanM Kajak Klub Soške Elektrarne SLOBIB
 
1399Svyatoslav RymarM Fell wolves UKRBIB
 
1400Blaz SajovicM Proteuslab.com SLOBIB
 
1401Thomas SchwaldM Wolli AUTBIB
 
1402Matěj SiedlaczekM CZEBIB
 
1403Irvin SirotićM ŠD Metrel SLOBIB
 
1404Igor SklenákM SRTG PODLUŽÍ CZEBIB
 
1405Hermann SteinacherM TimeResult.at AUTBIB
 
1406Jiri SvehlakM Lukovsti laufari CZEBIB
 
1407Macarie SzabolcsM HUNBIB
 
1408Szima SzabolcsM ROUBIB
 
1409Željko ŠaronjaM TrailRunning Vienna / AK Sljeme AUTBIB
 
1410Ivan ŠerugaM IND CROBIB
 
1411Denis ŠmitM Alfa sigurnost CROBIB
 
1412Serhii TykhonovM Crimea Trail Running UKRBIB
 
1413Kris Van LimbergenM IND BELBIB
 
1414Juergen VeitM StyriaBiker AUTBIB
 
1415Matej VidičM SLOBIB
 
1416Paul WaroquierM FRABIB
 
1417Mihael ZavrškiM IND CROBIB
 
1418Zoran ZoričićM Nema kluba CROBIB