TK PETRINJA

BatMan 10km EXPERIENCE 2018.

28.09.2018. 19:00 28.09.2018. 20:15
10 km

Događaj - Javno Utrka Prijava na utrku Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati

Rezultati - svi

 St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazVrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak
1Ivana AntonićŽ IND CROBIB
 
2Marija DubičanacŽ TK Petrinja CROBIB
 
3Larisa ŠustićŽ Tjelesna revolucija CROBIB
 
4Krešimir ČudinaM AK Individualac CROBIB
 
5Marko CestarićM ŠAK CROBIB
 
6Mirsad MemićM TK Swibir CROBIB
 
7Martina MartonŽ TK Petrinja CROBIB
 
8Mario MartonM IND CROBIB
 
9Igor RadoševićM TriatlonKlubPetrinja CROBIB
 
10Jerko ŠebaljM IND CROBIB
 
11Miro KozicM Triatlon klub Jarun CROBIB
 
12STEVO TUREKM XXX CROBIB
 
13Silvija RimajŽ SisaćkaDivljaLiga CROBIB
 
14Branka Vidovic KostelacŽ AK Sisak CROBIB
 
15Emac BrodaracM BikeAround CROBIB
 
16Saša LukačevićM IND CROBIB
 
17Vedran CvancigerM BK Roda Sisak CROBIB
 
18Jurica DugečM AK Marathon Brčko BIHBIB
 
19Ante DugečM AK Marathon Brčko CROBIB
 
20Ivo NikićM Tk Swibir CROBIB
 
21Martin RešetarM BBK Krpelj Samobor CROBIB
 
22Irena MihanićŽ IND CROBIB
 
23Zlatko MatanovićM AK Marathon Brčko BIHBIB
 
24Zeljko KezicM IND CROBIB
 
25Ana KresojevićŽ AK MAKSIMIR CROBIB
 
26Franjo KresojevićM AK MAKSIMIR CROBIB
 
27Karlo BaumanM Geodetska Tehnička škola CROBIB
 
28Sead KeserovićM IND CROBIB
 
29Vanja RomanićM AK Marathon BIHBIB
 
30Ana BlaževŽ IND CROBIB
 
31Sonja ČatićŽ IND CROBIB
 
32Romano ŠčurićM Tk Zrinski CROBIB
 
33Davor DamjanovićM TK PETRINJA CROBIB
 
34Matija IvakovicM AK Marathon Brčko BIHBIB
 
35Jelena MarinkovićŽ IND CROBIB
 
36Goran BakšićM AK Glina CROBIB
 
37Goran BakšićM AK Glina CROBIB
 
38Josipa BakšićŽ AK Glina CROBIB
 
39Marijan KirinM AK Glina CROBIB
 
40Marija MatkovicŽ Ak Glina CROBIB
 
41Milorad RomčevićM AK GLINA CROBIB
 
42Maja VukinovacŽ Ak Glima CROBIB
 
43Vlado PlemenčićM AK Glina CROBIB
 
44Mario MartinovićM INd CROBIB
 
45Alen KostelacM SAK Sisak CROBIB
 
46Dalibor TrohaM AK Vrbovec CROBIB
 
47marijan cindrićM ak noga novska CROBIB
 
48Ana SladićŽ Sisačka Divlja Trkačka Liga CROBIB
 
49Mladen ZlovolićM ind CROBIB
 
50Boris LončarevićM AK SISAK CROBIB
 
51Dijana LončarevićŽ IND CROBIB
 
52Maja TominacŽ TK Petrinja CROBIB
 
53Savo BlazonijaM AK Sisak CROBIB
 
54MINE KURTOVIĆŽ IND CROBIB
 
55ŽARKO KRNJAIĆM IND CROBIB
 
56Dražen BožurićM Ind CROBIB
 
57Boris BrkanacM Triatlon Klub Petrinja CROBIB
 
58Borislav BriševacM šak sisak CROBIB
 
59Livio DužićM Top step CROBIB
 
60Daniel VuksanM IND CROBIB
 
61Franko SimićM Ak Sljeme CROBIB