Cres - Insula activa

8. CRESKI TRIATLON 2014 - štafete / relay 24.08.2014. 17:00 24.08.2014. 19:00 8,8 km Više...

Završena :: 32 prijavljeno, 0 plaćeno, 29 s brojem,

Prijavljeni natjecatelji :: 8. CRESKI TRIATLON 2014 - štafete / relay

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati

Kraj prijava: 24.08.2014. 17:00

Start: 24.08.2014. 17:00

Broj prijavljenih natjecatelja: 32
Broj uplaćenih startnina: 0
Broj natjecatelja s brojem: 29
Prijave na utrku su zatvorene.

St. br.Naziv timaStartninaStatus
T7Blesk
1 Plivač: Michaela Mnukova, M
2 Biciklist: Pavla Mnukova, M
3 Trkač: Adam Cener, L
FIN završio/la utrku
Brzi i žestoki
1 Plivač: Pipi Piljek, S
2 Biciklist: Tomislav Tokić, S
3 Trkač: Kuzma Perković, S
REG prijavljen/a
T16Brzi i žestoki
1 Plivač: Pipi Piljek, S
2 Biciklist: Tomislav Tokić, S
3 Trkač: Kuzma Perković, S
FIN završio/la utrku
T18Brzina svjetlosti
1 Plivač: Veronika Stojšić, L
2 Biciklist: Giovanna Jerolimić, M
3 Trkač: Tereza Sorić, M
FIN završio/la utrku
T25ČOF I PRIJATELJI
1 Plivač: Damian Jedretić, M
2 Biciklist: Filip Jedretić, M
3 Trkač: Matej Salković, M
FIN završio/la utrku
T19DIM
1 Plivač: Mateo Toic, S
2 Biciklist: David Pavlovic, S
3 Trkač: Ivan Ilcic, S
FIN završio/la utrku
T15Dixi
1 Plivač: Benjamin Biereder, S
2 Biciklist: Jonas Biereder, S
3 Trkač: Lorenz Helmschrott, M
FIN završio/la utrku
T10Eis am stiel
1 Plivač: Meret Krapf, M
2 Biciklist: Tom Adelt, M
3 Trkač: Maresa Kalischko, S
FIN završio/la utrku
Gavza Pro Team
1 Plivač: Josip Dlačić, L
2 Biciklist: David Toić, L
3 Trkač: Teo Sintić, M
REG prijavljen/a
T26Gavza pro team
1 Plivač: Josip Dlačić, L
2 Biciklist: David Toić, L
3 Trkač: Teo Sintić, M
FIN završio/la utrku
T8Glubb
1 Plivač: Anke Krapf, M
2 Biciklist: Stephan Krapf, L
3 Trkač: Andreas Krapf, XL
FIN završio/la utrku
T2Haddys
1 Plivač: Maritz Hardt, S
2 Biciklist: Felix Hardt, S
3 Trkač: Frederik Hardt, S
FIN završio/la utrku
T4Holly 3T
1 Plivač: Nadine Gelbert, S
2 Biciklist: Lisa Gelbert, S
3 Trkač: Tania Horst, S
FIN završio/la utrku
T14Intim
1 Plivač: Roland Kalischenko, XL
2 Biciklist: Andi Bierede, M
3 Trkač: Uta Adelt, L
FIN završio/la utrku
T20Jušto da je
1 Plivač: Emil Jurjako, XL
2 Biciklist: Dorijan Lovrečić, L
3 Trkač: Ivan Toić, L
FIN završio/la utrku
T29Kokolo Team
1 Plivač: Danijel Brnić, L
2 Biciklist: Dino Dorčić, L
3 Trkač: Tomislav Salković, L
FIN završio/la utrku
T22Leteći medvjedići
1 Plivač: Jan Tomich, L
2 Biciklist: Nikola Jerolimić, L
3 Trkač: Dominik Karčić, L
FIN završio/la utrku
T28Macmalići
1 Plivač: Katia Gobić, L
2 Biciklist: Robertino Mužić, L
3 Trkač: Dalibor Gabrić, L
FIN završio/la utrku
T24MALAVI 3
1 Plivač: Vid Ilčić, S
2 Biciklist: Matej Žakić, S
3 Trkač: Lucija Gojmerac, S
FIN završio/la utrku
T12Mašu pišu
1 Plivač: Ivan Maraš, S
2 Biciklist: Dino Salković, S
3 Trkač: Nikola Budimir, S
FIN završio/la utrku
T3Patatoe with Tzatziki
1 Plivač: Nina Hardt, S
2 Biciklist: Phillipas Chamarakis, S
3 Trkač: Yannick Hardt, S
FIN završio/la utrku
T13PDL
1 Plivač: Paolo Kaštelan, S
2 Biciklist: Daniela Toich, M
3 Trkač: Luca Apollaro, S
FIN završio/la utrku
T5Salzburger nockerl
1 Plivač: Benjamin Wein, L
2 Biciklist: Herbert Wein, L
3 Trkač: Jonathan Wein, M
FIN završio/la utrku
T1Schwaben- Express
1 Plivač: Barbara Holly, M
2 Biciklist: Lars Ulbrich, S
3 Trkač: Lea Ulbrich, S
FIN završio/la utrku
T9Spigelei
1 Plivač: Jalian Hatter, S
2 Biciklist: Daniel Hatter, S
3 Trkač: Hannah Adelt, S
FIN završio/la utrku