DSR RASLINA

9. PLIVAČKI MARATON RASLINA 2018. - 5000m

21.07.2018. 10:00 21.07.2018. 12:30
5 km

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati MUŠKARCI - kategorije ŽENE - kategorije

Rezultati - svi

 St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimStatusProlazVrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak :: Kat.
1Dina LevačićŽ KDP SplitBIB
 
2Sanja DemutŽ KDP Berislav GaušBIB
 
3Danijel VuksanovićM IndBIB
 
4Bojan HudecM KDP PosejdonBIB
 
5Mislav PolonijoM INDBIB
 
6Damir KragićM AK Perpetuum mobileBIB
 
7Aljoša PribacM KDPSR POOREČBIB
 
8Boris KorbarM KDP Berislav GaušBIB
 
9Predrag ŠarecM PK PosejdonBIB
 
10Tomislav JalušićM KDP Berislav GaušBIB
 
11Mario JerkovićM INDBIB
 
12Jelena BoškovićŽ KDP PosejdonBIB
 
13Vedran HudecM AK ForcaBIB
 
14Ivona HribernikŽ KDP PosejdonBIB
 
15Zdravko StefanovskiM KDP PosejdonBIB
 
16Mato SmrdeljM PK PosejdonBIB
 
17Frane LokasM RekreativacBIB
 
18Ante LokasM RekrativacBIB
 
19Ivan MarkovićM INDBIB
 
20Jakov AralicaM KDP Donat ZadarBIB
 
21Doris BerosŽ Kdp splitBIB
 
22Antonia BulicicŽ KDP SplitBIB
 
23Matija SoricM PosejdonBIB
 
24Dinko SrkočM KDP PosejdonBIB
 
25Mladen MiloševićM KDP SplitBIB
 
26Draško VujovićM KDP SPLITBIB
 
27Stjepko MerdžoM RekreativacBIB
 
28Igor GrašoM RekreativacBIB
 
29Šime RalićM INDBIB
 
30Andrzej GabrukM BIB
 
31JAKUB KULESZAM TRIATHLON CLUB WROCŁAWBIB
 
32Christian AamodtM Holmenkollen CycleklubbBIB
 
33Ľuboslav MozaM INDBIB
 
34Frane VlatkovićM KDP ZADARBIB
 
35Denis VitezM KDP ZadarBIB
 
36Mateo PerošM Kdp ZadarBIB
 
37Lynn HarropŽ BIB
 
38David BishopM BIB
 
39Livija KalmetaŽ INDBIB
 
40Sven TroskotM KDP "ZADAR"BIB
 
41Neven PedišićM Kdp DonatBIB
 
42Toni PedišićM Kdp DonatBIB
 
43Šimun SrzićM Kdp DonatBIB
 
44Josip Bepo SrzićM Kdp DonatBIB
 
45Tomislav BaotićM TK ZrinskiBIB
 
46Saša PrižmićM KDP DonaBIB
 
47Ante BalićM IndBIB
 
48Davor HercegM RekreativacBIB
 
49Ivo SabioncelloM TK JarunBIB
 
50Ante GelineoM TK ŠibenikBIB
 
51Dino BelakušićM Triatlon klub ŠibenikBIB
 
52Boris KneževićM BIB
 
53Ivan MimicaM INDBIB
 
54Jakov IgrecM KDPSR POOREČBIB
 
55Luka BenetaM KDPDBIB
 
56Joško NekićM KDP DonatBIB
 
57Silva MasnovŽ KDP DonatBIB
 
58Alen FainM KDP DonatBIB
 
59Krunoslav JerčićM BIB
 
60Dejan LjepavaM BIB
 
61Jelena VračarŽ BIB
 
62Elizabeta MikolićŽ Kdp DonatBIB
 
63Sanja NovoselŽ Kdp DonatBIB
 
64Dražen VassungM BIB
 
65Branko TucakM BIB
 
66Tereza VukovićŽ Tk JarunBIB
 
67Zrinka KolegaŽ KDP DonatBIB
 
68Dražen AdžićM KDP DONATBIB
 
69Hrvoje BailoM KDP DonatBIB
 
70Filip ErcegM Kdp Donat ZadarBIB
 
71Sabina RzepkaŽ Cyklosport BoleslawiecBIB
 
72Karla ŠitićŽ KDP SplitBIB
 
73Ivica FranceschiM INDBIB
 
74Josip PaićM rekreativacBIB
 
75Filip SvibenM BIB
 
76Leon MartinjašM KDPSR POOREČBIB
 
77Ivica VrankovićM TK ŠibenikBIB
 
78Longino SošićM KDPSR POOREČBIB
 
79Željko SušekM KDPSR POOREČBIB
 
80Daniel PopovićM KDPSR POOREČBIB
 
81Blanka KvarantaŽ KDPSR POOREČBIB
 
82Vesna Zečević BratulićŽ KDPSR POOREČBIB
 
83Karin BolkovićŽ KDPSR POOREČBIB
 
84Mojmir JancicM BIB
 
85Joško PetkovićM VK KRKABIB
 
86Krešimir BoškovićM KDP SPLITBIB
 
87Dino ŠpadinaM KDP SplitBIB
 
88Grgo MujanM KDP SplitBIB
 
89Filip HusnjakM KDPSR POOREČBIB