SRK Alba

Obiteljska orijentacija Kanfanar 27.05.2018. 11:00 27.05.2018. 13:00 4 km 100 m 100 m Više...

Završena :: 49 prijavljeno, 41 s brojem,

Prijavljeni natjecatelji :: Obiteljska orijentacija Kanfanar

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati

Kraj prijava: 27.05.2018. 10:30

Start: 27.05.2018. 11:00

Broj prijavljenih natjecatelja: 49
Broj natjecatelja s brojem: 41
Prijave na utrku su zatvorene.

St. br.Naziv timaStatus
29Aria
1 Vedran Mocibob, Muški, Olimpik Umag
2 Lukas Mocibob, Muški, Olimpik Umag
FIN završio/la utrku
12Baloo
1 Franko, Matija, Katja Bajlo, Muški, OK Kapela
2 Slađana Lučić, Ženski, OK Kapela
FIN završio/la utrku
Benčići
1 Ivan; Roberto Benčić, Muški, IND
2 Mojca Tavčar-Benčić, Ženski, IND
REG prijavljen/a
17bili
1 nenad,veronika,maša,greta labinjan, Ženski
2 maša labinjan, Muški
FIN završio/la utrku
35Bipsići
1 Tomislav i Barbara Hek, Muški, Heki
2 Manuel i Mihael Hek, Muški, Heki
FIN završio/la utrku
28Bombe
1 Anto Mijatović, Muški
2 Renata Kmet, Ženski
FIN završio/la utrku
21Boškarini
1 Neven Brajuha, Muški
2 Doris i Ema Brajuha, Ženski
FIN završio/la utrku
15Brečići
1 Ivano Flegar, Muški, TK Pula
2 Robert Flegar, Muški, TK Pula
FIN završio/la utrku
27BRNCUKI
1 Amela Cukon, Ženski
2 Petar/Jakov, Martin Cukon/Brnić, Muški
FIN završio/la utrku
13Crevatini
1 Zrinka,lean,emi Metikoš, Ženski
2 brečević leni, Muški
FIN završio/la utrku
30Cure
1 Bojana Benazic, Ženski, Olimpik Umag
2 Aria Mocibob, Ženski
FIN završio/la utrku
20Ćosići
1 Vito,Alexandra Ćosić, Muški
2 Ognjen Ćosić, Muški
FIN završio/la utrku
Dorčići
1 Dora Ujčić, Ženski, ind
2 Vedran Ujčić, Muški, ind
REG prijavljen/a
19Fantastična petorka
1 Goran Mateo Noa Grbac, Muški
2 Ana Laura Grbac, Ženski
FIN završio/la utrku
2High five
1 Barbara Sintić Uhač, Ženski, IND
2 Davor, Vito i Niko Uhač, Muški, AK Medulin
FIN završio/la utrku
34kako ćeš
1 lea,leon,kiki,dubi orešković, Muški
2 dubi orešković, Muški
FIN završio/la utrku
23Kanfanarovi gusari
1 Irena Kotiga, Ženski
2 Petar Lenček, Muški
FIN završio/la utrku
11Kirini
1 Vanja Metikoš Kirin, Ženski
2 Grga-Nikola Kirin, Muški
FIN završio/la utrku
Kiron
1 Erik Manigrasso Jakin, Muški
2 Maša Jakin, Ženski
REG prijavljen/a
8krug
1 olaf,Marcia,robert kunčee, Muški
2 krug krunčer, Ženski
FIN završio/la utrku
32Lavovi
1 Emanuela Vukadinovic, Ženski
2 Manuel, Leonard Vukadinovic, Muški
FIN završio/la utrku
41Leteći medvjedići
1 Olga, Marija Brana Tesar, Brana, Ženski
2 Ozana i Ana Tesar, Ženski
FIN završio/la utrku
38Maretim
1 Marijana Zufic, Ženski
2 Andrija Zufic, Muški
FIN završio/la utrku
Minionsi u opakom juriču!
1 Slaven Krklješ, Muški, Torpedo runners
2 Bartol Krklješ, Muški, Torpedo runners
REG prijavljen/a
42Naša i nedved
1 Nives,leona Nedved, Ženski
2 Ivan Topić, Muški
FIN završio/la utrku