SRK Alba

Obiteljska orijentacija Kanfanar 27.05.2018. 11:00 27.05.2018. 13:00 4 km 100 m 100 m Više...

Prijave otvorene Prijave od 15.01.2018. 08:00 do 27.05.2018. 10:30 :: Limit natjecatelja: 100 :: 24 prijavljeno, 0 s brojem,

Prijavljeni natjecatelji :: Obiteljska orijentacija Kanfanar

Događaj - Javno Utrka Prijava na utrku Prijavljeni natjecatelji Rezultati

Kraj prijava: 27.05.2018. 10:30
(5 dana, 8 sati, 12 minuta)

Start: 27.05.2018. 11:00
(5 dana, 8 sati, 42 minuta)

Broj prijavljenih natjecatelja: 24
Broj natjecatelja s brojem: 0

St. br.Naziv timaStatus
Baloo
1 Franko, Matija, Katja Bajlo, Muški, OK Kapela
2 Slađana Lučić, Ženski, OK Kapela
REG prijavljen/a
Benčići
1 Ivan; Roberto Benčić, Muški, IND
2 Mojca Tavčar-Benčić, Ženski, IND
REG prijavljen/a
Bipsići
1 Tomislav i Barbara Hek, Muški, Heki
2 Manuel i Mihael Hek, Muški, Heki
REG prijavljen/a
Boškarini
1 Neven Brajuha, Muški
2 Doris i Ema Brajuha, Ženski
REG prijavljen/a
Crevatini
1 Zrinka Metikoš, Ženski
2 Cristian Crevatin, Muški
REG prijavljen/a
Ćosići
1 Vito Ćosić, Muški
2 Ognjen Ćosić, Muški
REG prijavljen/a
Dorčići
1 Dora Ujčić, Ženski, ind
2 Vedran Ujčić, Muški, ind
REG prijavljen/a
Frankenštajnova ekipa
1 Irena Kotiga, Ženski
2 Petar Lenček, Muški
REG prijavljen/a
High five
1 Barbara Sintić Uhač, Ženski, IND
2 Davor, Vito i Niko Uhač, Muški, AK Medulin
REG prijavljen/a
Minionsi u opakom juriču!
1 Slaven Krklješ, Muški, Torpedo runners
2 Bartol Krklješ, Muški, Torpedo runners
REG prijavljen/a
Patuljci pojma nemaju
1 Ivo Krajnović, Muški, Ind
2 Ana Krajnović, Ženski, Ind
REG prijavljen/a
PJ Masks
1 Matea Matić, Ženski, Ind.
2 Vedran Matić, Muški, Ind.
REG prijavljen/a
Pohanci
1 Marela, Petra, Nataša, Milohanović, Ženski
2 Igor, Toni Milohanović, Muški
REG prijavljen/a
Prerijski indijanci
1 Mirjana Glavić Lakić, Ženski
2 Moris Glavic Lakić, Muški
REG prijavljen/a
S.T.A.R. Labs
1 Ares Starčić, Muški
2 Ivana, Dorotea i Veronika Starčić, Ženski
REG prijavljen/a
Slukići
1 Ivan Slukan, Muški, Slukići
2 Ante Slukan, Muški, Slukići
REG prijavljen/a
Spaljeni
1 Tea Gobo, Ženski
2 Anton Rosanda, Muški
REG prijavljen/a
Super Girls
1 Tatjana Ban Bastijančić, Ženski, DVD Kanfanar
2 Antonia Ferlin, Ženski
REG prijavljen/a
Šugari
1 Ivica i Borna Šugar, Muški, IND
2 Antea i Ivana Šugar, Ženski, IND
REG prijavljen/a
Trickeri-mama i sin
1 Sandro Križmanić, Muški, SD Trickeri
2 Sanela Križmanić, Ženski, SD Trickeri
REG prijavljen/a
Trickeri-tata i sin
1 Paulo Križmanić, Muški, SD Trickeri
2 Mauricio Križmanić, Muški, SD Trickeri
REG prijavljen/a
Vatreni kauboji
1 Zoran Glavić, Muški
2 Raul Glavic Lakić, Muški
REG prijavljen/a
Veli i mali Šijanci
1 Matija Jerković, Muški
2 Gordana, Maja i Ivan Jerković, Ženski
REG prijavljen/a
Žufić Team
1 Toni Jakov Rebeka Žufić, Muški
2 Eva Žufić, Ženski
REG prijavljen/a