MK Velika Gorica

2. Sretna trka 2018 - Glavna utrka na 12 km

21.07.2018. 10:30 21.07.2018. 12:00
12 km 350 m 350 m

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati MUŠKARCI - kategorije ŽENE - kategorije

Rezultati - svi

Poredak po neto (čip) vremenu

 St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazVrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak :: Kat.
1768Sandra VukićŽ PK Horizont CROBIB
 
1789Nikolina KovačevićŽ PK Horizont VG CROBIB
 
1790Nada KaštelanŽ IND CROBIB
 
1791Vera FrancŽ CROBIB
 
1792Tamara IharošŽ CROBIB
 
1793Gordan GoljaM - CROBIB
 
1796Antun RajnovićM AK Dubrovnik CROBIB
 
1800Helena GleđaŽ AK Dubrovnik CROBIB
 
1801Josip PetrusaM Amaterunning SLOBIB
 
1803Josip MartinovićM CROBIB
 
1807Jasmina WardeŽ individualac CROBIB
 
1808Tomislav PejićM AK Sljeme CROBIB
 
1809Zdravko BožinovićM IND CROBIB
 
1812Dora MlinarićŽ ind CROBIB
 
1813Ivana BudimirŽ ZTŠ CROBIB
 
1821Maja ČavlovićŽ Ind CROBIB
 
1822Željko BrkićM AK Maksimir FSMBIB
 
1825Marija VrajićŽ AK Maksimir CROBIB
 
1835Vesna FabijanovŽ MK Velika Gorica CROBIB
 
1851Tomislav MarkulinčićM AK Maksimir CROBIB
 
1858SUZANA MAJSTOROVIĆŽ IND CROBIB
 
1860Safet ČučukM AK Sljeme CROBIB
 
1861Boris BognarM CROBIB
 
1862Tatjana DurnŽ CROBIB
 
1872Domagoj PurićM CROBIB
 
1876Laura JakovčićŽ AK Sljeme CROBIB
 
1877Veronika ErlićŽ AK Kvarner CROBIB
 
1887Mladen TisajM MK Velika Gorica CROBIB
 
1894Jasminka ZvonarŽ MK Velika Gorica CROBIB
 
1895Matej JanjićM MK Velika Gorica CROBIB
 
1902Mijo BenkovićM SRK BARABER CROBIB
 
1911Svetlana ŽagarŽ Adler&sager CROBIB
 
1912Martin RešetarM BBK Krpelj Samobor CROBIB
 
1913Ozren BajsM IND CROBIB
 
1914Tamara IgrecŽ Ak sljeme CROBIB
 
1923Srecko HusnjakM IND CROBIB
 
1926Monika DelačŽ MK Velika Gorica CROBIB
 
1932Želimir DelačM MK Velika Gorica CROBIB
 
1933Mario VukovićM AK Plitvice CROBIB
 
1934Ivan LuketićM CROBIB
 
1936Goran PoznanovićM Atletski Klub Plitvice CROBIB
 
1937Zoran ŽilićM AK Kvarner Rijeka CROBIB
 
1939Ana TibljašŽ AK Kvarner Rijeka CROBIB
 
1942Goranka Košutić ParavićŽ Rajkine galebice CROBIB
 
1943Mirna ParavicŽ Mur CROBIB
 
1951Domagoj JakopovićM AG Agram CROBIB
 
1955Zeljko HorvatM CROBIB
 
1956Valentina CokloŽ CROBIB
 
1957Tea HorvatŽ CROBIB
 
1961Slaven SakačićM IND CROBIB
 
1966Damir CesarM AK Zaprešić CROBIB
 
1996Artur WójciakM wojciakteam POLBIB
 
1998Bruno ŠkrinjarićM MK Velika Gorica CROBIB
 
1999Martin PečnikM MK Velika Gorica CROBIB
 
2000Lana PečnikŽ MK Velika Gorica CROBIB