Cro Run

BROD ROCK

25.08.2017. 20:00 25.08.2017. 22:00
10 km

Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati

Rezultati - svi

 St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazVrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak
1Petar BajicM CROBIB
 
2Ivan BartolovićM Lege Osijek CROBIB
 
3Matko BednjanecM CROBIB
 
4Nikola BencevicM KPA Marsonia CROBIB
 
5Dalibor BilicM CroRun CROBIB
 
6Snjezana BlajdaŽ Zagreb Runners CROBIB
 
7Vlatka Boras IvanagićŽ Tim Škafiškafnjački Optimalizatori CROBIB
 
8Perica BrainovićM Individualac CROBIB
 
9Aleksandar BuranjiM IND CROBIB
 
10Manuel ČarđićM IND CROBIB
 
11Irena Čugura ĆerićŽ KKK Marsonia CROBIB
 
12Davor ĆerićM KKK Marsonia CROBIB
 
13Vedran DankoM KeglićBoys CROBIB
 
14Mirza DelićM IND CROBIB
 
15Mihaela ĐurasovićŽ CROBIB
 
16Antonio ĐurčevićM AK Žumberak CROBIB
 
17Danijel FakM AK ''Svetice'' CROBIB
 
18Leonora GašparŽ IND CROBIB
 
19Ivica GelemanovićM IND CROBIB
 
20Antonio GrgićM Tehnička škola - Slavonski Brod CROBIB
 
21Marina HrnjakŽ CROBIB
 
22Dario IvanagićM Tim Škafiškafnjački Optimalizatori CROBIB
 
23Martina IvankovicŽ IND CROBIB
 
24Maja JedinakŽ AK Požega CROBIB
 
25Dalibor JovicicM AK JOVICIC BIHBIB
 
26Ena JurčićŽ IND CROBIB
 
27Mario KladarićM IND CROBIB
 
28Tomislav KlinčićM Individualac CROBIB
 
29Vladimir KlinčićM Ak Moslavina u pokretu CROBIB
 
30Darko KljajićM CROBIB
 
31Davor KokićM IND BIHBIB
 
32Luka KovačM CROBIB
 
33TIHOMIR KOVAČIĆM IND CROBIB
 
34Nikolina KrajinovićŽ IND CROBIB
 
35Bojan KraljM CROBIB
 
36Hrvoje KrpanM Vip Running Team CROBIB
 
37Veselko KurtovićM TK Brace CROBIB
 
38Davor LatasM CROBIB
 
39Ivica LenardM Individualac CROBIB
 
40Dario LjubićM IND CROBIB
 
41Ivica LjubićM IND CROBIB
 
42Vlatka Lovrenc-PoljanacŽ IND CROBIB
 
43Antonija MaričićŽ AK Forca CROBIB
 
44Niko MartićM CROBIB
 
45Mladen MartinovićM AK ŽUMBERAK CROBIB
 
46ŽELJKO MENDEŠM INDIV. CROBIB
 
47Damir MesecM AK Maksimir CROBIB
 
48Dubravka MesecŽ AK Maksimir CROBIB
 
49Romana MilovanovićŽ CROBIB
 
50Alen MušijaM CROBIB
 
51Amela MušijaŽ AK Forca CROBIB
 
52Denis NamjestinkM IND CROBIB
 
53Igor NuždaM TK Brace CROBIB
 
54Dubravka OreškovićŽ CROBIB
 
55Leonardo PerinovićM AK Požega CROBIB
 
56Darko PetekM Marathon Staro Petrovo Selo CROBIB
 
57Mislav PetekM Marathon Staro Petrovo Selo CROBIB
 
58Dejan RadanacM AK Sljeme CROBIB
 
59Nenad RoknićM Marathon Staro Petrovo Selo CROBIB
 
60Mihaela RosandićŽ Saucony škola trčanja CROBIB
 
61Tomislav RosandićM Tim Škafiškafnjački Optimalizatori CROBIB
 
62Danijel SimeonM IND CROBIB
 
63Fran SmaićM CROBIB
 
64Jelena ŠakićŽ CROBIB
 
65Miroslav ŠolićM CROBIB
 
66Mario TolićM IND CROBIB
 
67Ines TonkovićŽ IND CROBIB
 
68Mirna Tot NuždaŽ TK Brace CROBIB
 
69Ivana Tušek VitoracŽ IND CROBIB
 
70Goran UgrčićM Ak Sljeme CROBIB
 
71Krešimir ValentićM IND CROBIB
 
72Dario VeselinovicM BIHBIB
 
73Ninoslav VitoracM IND CROBIB
 
74Dalibor VujićM IND CROBIB
 
75Krešimir VukelićM IND CROBIB
 
76Nikola VuksanovicM IND CROBIB
 
77Hrvoje ZebićM Ak Maksimir CROBIB
 
78Nives ZebićŽ Ak Maksimir CROBIB
 
79Zlatko ŽivatovićM CROBIB
 
80Ante ŽivkovićM AK Dubrovnik CROBIB