SportBox

Štriga! Trail 6 sati 21.10.2017. 10:00 21.10.2017. 16:00 20 km 500 m 500 m Više...

Prijave otvorene Prijave od 25.04.2017. 12:00 do 19.10.2017. 20:00 :: Limit natjecatelja: 100 :: 25 prijavljeno, 0 s brojem,

Prijavljeni natjecatelji :: Štriga! Trail 6 sati

Događaj - Javno Utrka Prijava na utrku Prijavljeni natjecatelji Rezultati

Kraj prijava: 19.10.2017. 20:00
(1 dana, 8 sati, 41 minuta)

Start: 21.10.2017. 10:00
(2 dana, 22 sati, 41 minuta)

Broj prijavljenih natjecatelja: 25
Broj natjecatelja s brojem: 0

St. br.Naziv timaStatus
A Je To
1 Igor Prenz, Muški, CRO - Croatia, SRK Puls
2 Kristijan Zrinic, Muški, CRO - Croatia, SRK Alba
REG prijavljen/a
Azimutavci
1 Borko Zugan, Muški, CRO - Croatia, Srk RIKA
2 Andrej Vadlja, Muški, CRO - Croatia, DSR 3. MAJ
REG prijavljen/a
Bire fute
1 Patrik Kontuš, Muški, CRO - Croatia, Trickeri
2 Gabrijel Vretenar, Muški, CRO - Croatia
REG prijavljen/a
Boška
1 Morena Boljunčić, Ženski, CRO - Croatia
2 Fausto Modrušan, Muški, CRO - Croatia
REG prijavljen/a
GR20 Team
1 Dino Dorcic, Muški, CRO - Croatia, IND
2 Darin Dezelic, Muški, CRO - Croatia, IND
REG prijavljen/a
Ital Vital
1 Oscar Piljek, Muški, CRO - Croatia
2 Gaston Piljek, Muški, CRO - Croatia
REG prijavljen/a
Mišići
1 Igor Cvek, Muški, CRO - Croatia, Ind
2 Nina Grabrovoć, Ženski, CRO - Croatia, Ind
REG prijavljen/a
Nastavnik V.B.
1 branimir paškvan, Muški, CRO - Croatia, Vladimir Gortan
2 vedran matić, Muški, CRO - Croatia, Vladimir Gortan
REG prijavljen/a
Nesnosan pseći svrbež
1 Ervin Radulović, Muški, CRO - Croatia, Nacho Vidal Fan Club
2 Antonio Chiavalon, Muški, CRO - Croatia, SRK Puls
REG prijavljen/a
PK Pedrovica
1 David Ivaninić, Muški, CRO - Croatia, PK Pedrovica
2 Dino Ivaninić, Muški, CRO - Croatia, PK Pedrovica
REG prijavljen/a
Preko trnja do kopriva
1 Luka Filetin, Muški, CRO - Croatia, OK Kapela / ZTŠ
2 Vedran Kaldi, Muški, CRO - Croatia, OK Kapela
REG prijavljen/a
PUK Shrek
1 Alex Gulta, Muški, CRO - Croatia, PUK Shrek
2 Katja Rajačić, Ženski, CRO - Croatia, PUK Shrek
REG prijavljen/a
PUK Shrek ELIT
1 Nina Tišlerić, Ženski, CRO - Croatia, PUK Shrek
2 Tomislav Harapin, Muški, CRO - Croatia, PUK Shrek
REG prijavljen/a
Raramuri team
1 Dražena Berović, Ženski, CRO - Croatia, HPK Sv. Mihovil
2 Anita Ofner, Ženski, CRO - Croatia, HPK Sv. Mihovil
REG prijavljen/a
Raramuri team II
1 Krunoslav Lokas, Muški, CRO - Croatia, Tichurine
2 Tomislav Lokas, Muški, CRO - Croatia, Tichurine
REG prijavljen/a
Rock Caffe Labin
1 Vlado Franković, Muški, CRO - Croatia
2 Edis Botić, Muški, CRO - Croatia
REG prijavljen/a
RoMax team
1 Ronald Korotaj, Muški, CRO - Croatia, IND
2 Maksimilian Korotaj, Muški, CRO - Croatia, IND
REG prijavljen/a
SRK Puls - štriguni
1 Miomir Carek, Muški, CRO - Croatia, SRK Puls
2 Thomas Carek, Muški, CRO - Croatia, SRK Puls
REG prijavljen/a
SS Štrige
1 Sandra Zrinić Terlević, Ženski, CRO - Croatia
2 Sanja Cinkopan Korotaj, Ženski, CRO - Croatia
REG prijavljen/a
Stari delavac&Tea
1 Tea Žiganto, Ženski, CRO - Croatia
2 Marin Rubinić, Muški, CRO - Croatia
REG prijavljen/a
Super nonići
1 Jelena Rosandić, Ženski, CRO - Croatia, Super nonići
2 Mladen Živčić, Muški, SLO - Slovenia, Super nonići
REG prijavljen/a
Toivonen Foot
1 Vilhelm Toivonen, Muški, FIN - Finland, Kangasala SK
2 Eevert Toivonen, Muški, FIN - Finland, Kangasala SK
REG prijavljen/a
TRC Rogue
1 Vanja Suhina, Muški, CRO - Croatia, Trail Running Croatia
2 Monika Kovaljesko, Ženski, CRO - Croatia, Trail Running Croatia
REG prijavljen/a
Triatlonci
1 Ivan Kernjus, Muški, CRO - Croatia, TK Tar Vabriga
2 Mauricio Krizmanic, Muški, CRO - Croatia, TK Albona Trickeri
REG prijavljen/a
Žmanjana dica
1 Roberto Varesko, Muški, CRO - Croatia, SRK PULS
2 Elvis Catela, Muški, CRO - Croatia, SRK PULS
REG prijavljen/a