URT Nexe Team

LAPOVAC BACKYARD ULTRA 2022 17.06.2022. 18:00 21.06.2022. 18:00 6,706 km Više...

Završena :: 113 prijavljeno, 75 plaćeno, 75 s brojem,

Prijavljeni natjecatelji :: LAPOVAC BACKYARD ULTRA 2022

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati

Kraj prijava: 01.06.2022. 20:00

Start: 17.06.2022. 18:00

BIH 1 Bosnia and Herzegovina
CRO 111 Croatia
SLO 1 Slovenia

BIH 1 Bosnia and Herzegovina
CRO 73 Croatia
SLO 1 Slovenia

BIH 1 Bosnia and Herzegovina
CRO 73 Croatia
SLO 1 Slovenia

Prijave na utrku su zatvorene.

St. br.PrezimeImeSpolGrad/mjestoDržavaKlub/Škola/TimStartninaStatus
AnđelićKristijanMuški Retkovci CRO - CroatiaAK MARATON VUKOVARREG prijavljen/a
1AntoljakMirkoMuški Virje CRO - CroatiaAk Koprivnica DaBIB dodijeljen startni broj
2BalenFilip IvanMuški Sveta Nedelja CRO - Croatia/ DaBIB dodijeljen startni broj
53Barišić-LasovićAntonijaŽenski Osijek CRO - CroatiaInd DaBIB dodijeljen startni broj
3BašićHrvojeMuški Osijek CRO - CroatiaAK Sljeme DaBIB dodijeljen startni broj
4BednjanecMatkoMuški Slavonski Brod CRO - CroatiaULTRAMARATON KLUB MAZATOR DaBIB dodijeljen startni broj
5BegovićRenatoMuški Koprivnica CRO - CroatiaAK Koprivnica DaBIB dodijeljen startni broj
BićanićMarkoMuški Zagreb CRO - CroatiaUMK MazatorREG prijavljen/a
BiroAlanMuški Osijek CRO - CroatiaRun4FunREG prijavljen/a
6BogdanMladenMuški Sveta Marija CRO - CroatiaTK KOTORIPSKI BEGAČI DaBIB dodijeljen startni broj
BorislavaLehkiŽenski Našice CRO - CroatiaINDREG prijavljen/a
7BorošRatkoMuški Daruvar CRO - CroatiaDARC DaBIB dodijeljen startni broj
8BostjančićIrisŽenski Zagreb CRO - CroatiaAd Natura DaBIB dodijeljen startni broj
BrlekovićKrešimirMuški Zapresic CRO - CroatiaAK ZaprešičREG prijavljen/a
9CesarDamirMuški Zapresic CRO - CroatiaAK Zaprešić DaBIB dodijeljen startni broj
54CvitanovićLukaMuški Dugo Selo CRO - CroatiaAK Martin Dugo Selo DaBIB dodijeljen startni broj
10ČarđićManuelMuški Požega CRO - CroatiaAK Požega DaBIB dodijeljen startni broj
ČižmešijaNenadMuški Donja Dubrava CRO - CroatiaTK Kotoripski begačiREG prijavljen/a
11ĆurićSlavišaMuški Slavonski Brod CRO - CroatiaUMK Mazator DaBIB dodijeljen startni broj
12DobrenićDobrišaMuški Zagreb CRO - CroatiaAK Sljeme DaBIB dodijeljen startni broj
13DrakslerGoranMuški Slatina CRO - CroatiaAU Moslavina u pokretu DaBIB dodijeljen startni broj
DrakulićPetkoMuški Vrbovsko CRO - CroatiaAK PlitviceREG prijavljen/a
DrobnjakSinišaMuški VELIKA GORICA CRO - Croatia-REG prijavljen/a
14DujmovićAntonioMuški Valpovo CRO - CroatiaDiŠ DaBIB dodijeljen startni broj
15DundovićHrvojeMuški Našice CRO - CroatiaURT NEXE TEAM Našice DaBIB dodijeljen startni broj