Udruženje DEČKI U PLAVOM

UNUSUAL MARATHON – ŠTAFETNI MARATON 16.01.2022. 09:00 16.01.2022. 15:00 42,195 km Više...

Završena :: 51 prijavljeno, 50 plaćeno, 50 s brojem,

Prijavljeni natjecatelji :: UNUSUAL MARATHON – ŠTAFETNI MARATON

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati

Kraj prijava: 06.01.2022. 23:59

Start: 16.01.2022. 09:00

Broj prijavljenih natjecatelja: 51
Broj uplaćenih startnina: 50
Broj natjecatelja s brojem: 50
Prijave na utrku su zatvorene.

St. br.Naziv timaStartninaStatus
519GSS Stanica Sarajevo-Tim 2
1 Rusmir Mešić, Muški
2 Anel Vejzović, Muški
3 Džanin Kudus, Muški
DaFIN završio/la utrku
514Filovana paprika
1 Dino Kamarić, Muški
2 Dino Martinović, Muški
3 Asmir Merdić, Muški
DaFIN završio/la utrku
516GSS Stanica Sarajevo - Tim 3
1 Dijana Rađo, Ženski
2 Adnan Herenda, Muški
3 Amar Lemeš, Muški
DaFIN završio/la utrku
540Štafeta mladosti
1 Amer Žilić, Muški
2 Draganche Krešić, Muški
3 Bojan Krejović, Muški
DaFIN završio/la utrku
513F.E.R.
1 Ferid Ekinović, Muški
2 Reuf Husejnović, Muški
3 Ermin Mujkić, Muški
DaFIN završio/la utrku
535Running Team Tešanj 2
1 Mirnes Delić, Muški
2 Edin Merdić, Muški
3 Ajdin Mešić, Muški
DaFIN završio/la utrku
534Running Team Tešanj 1
1 Mihret Delić, Muški
2 Vehid Bilinović, Muški
3 Ajdin Ribić, Muški
DaFIN završio/la utrku
542TiTo Beauties & The Beast
1 Edina Harbinja, Ženski
2 Nermina Kraljić, Ženski
3 Irma Kolja, Ženski
DaFIN završio/la utrku
523Leteći medvjedići
1 Irina Arnaut, Ženski
2 Mahir Šabić, Muški
3 Anis Odobašić, Muški
DaFIN završio/la utrku
518GSS Stanica Sarajevo - Tim za 10
1 Sead Mahmutović, Muški
2 Amir Beganović, Muški
3 Elvir Kurić, Muški
DaFIN završio/la utrku
517GSS Stanica Sarajevo - Tim 5
1 Emir Smječanin, Muški
2 Jasmin Trle, Muški
3 Sumedin Pljevljak, Muški
DaFIN završio/la utrku
5005element2031
1 Demir Halilović, Muški
2 Zerina Halilović, Ženski
3 Nejra Siručić, Ženski
DaFIN završio/la utrku
511Džeparoši
1 Aldin Rizvić, Muški
2 Renato Šabanović, Muški
3 Emir Hadžić, Muški
DaFIN završio/la utrku
504AK Bosna
1 Džemal Jašarević, Muški
2 Kosta Šumar, Muški
3 Berin Mušanović, Muški
DaFIN završio/la utrku
521Kilometar života M
1 Adnan Kozlo, Muški
2 Esmin Brodlija, Muški
3 Emir Čaluk, Muški
DaFIN završio/la utrku
527Mostar half/Zmajeva eskadrila
1 Ivan Mustapić, Muški
2 Grgur Zmaj Ćorić, Muški
3 Mihovil Ćorić, Muški
DaFIN završio/la utrku
505BLRC
1 Snježana Pisarić, Ženski
2 Dobrica Petrović, Muški
3 Milan Spasojević, Muški
DaFIN završio/la utrku
530One World Sports BiH
1 Caleb Greenwich, Muški
2 Jeremy Greenwich, Muški
3 Gabriel Greenwich, Muški
DaFIN završio/la utrku
546Trio za Rio
1 Branko Lukić, Muški
2 Janja Todorović, Ženski
3 Mina Popović, Ženski
DaFIN završio/la utrku
525LIGA BEZ BRIGA
1 Dragan Miskovic, Muški
2 Valentina Vagner, Ženski
3 Tamara Cankovic, Ženski
DaFIN završio/la utrku
541tinto de la noche
1 Aleksandar Stojanović, Muški
2 Bojana Milašinović, Ženski
3 Sandra Atijas, Ženski
DaFIN završio/la utrku
503AK Bihać
1 Edin Okanovic, Muški
2 Enes Ibahimagić, Muški
3 Sanel Kasic, Muški
DaFIN završio/la utrku
507Brzi i zestoki
1 Kenan Halvadzija, Muški
2 Tea Papic, Ženski
3 Mirza Kazic, Muški
DaFIN završio/la utrku
515FOGGY MARATHON RUNNERS
1 Josip Mandić, Muški
2 Erdin Konjević, Muški
3 Sead Turković, Muški
DaFIN završio/la utrku
543TiTo Snow Queens
1 Sanela Fočo, Ženski
2 Fatima Đozo, Ženski
3 Lana Šehović, Ženski
DaFIN završio/la utrku