PD Imber

Srednji trail 20km

14.03.2020. 10:30 14.03.2020. 18:00
18,5 km 1100 m 1100 m

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati

Rezultati - svi

 St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazVrijemeKontrolne točkeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak
101Marko BabićM Ekstremni piketaši CROBIB
 
102antonela banovacŽ CROBIB
 
103Željana BaraćŽ HPD Kozjak - Dračari CROBIB
 
104Ivan BarčotM Vela Luka Outdoors CROBIB
 
105Dražan BaučićM CROBIB
 
106Senija BelasŽ HPD MOSOR CROBIB
 
107Ivo BeovicM CROBIB
 
108Damir BilandžićM Mk marjan CROBIB
 
109jakov božikovićM CROBIB
 
110Ante BubićM HPD Kozjak - Dračari CROBIB
 
111Kata ČarićŽ Ind CROBIB
 
112Mijo ČizmićM CROBIB
 
113Silvio ČovićM B Gym CROBIB
 
114Bruno DolenčićM Bjelovarska kros liga CROBIB
 
115Siniša DumanićM MK Marjan CROBIB
 
116Tomislav DžoićM IND CROBIB
 
117Branimir ErgićM Ekstremni piketaši CROBIB
 
118Ivan EterovićM Inv CROBIB
 
119Boris Filipović GrčićM Cetina adventure CROBIB
 
120Dren FranićM Igračka vjetrova CROBIB
 
121Grgo Franin PečaricaM CROBIB
 
122Dalibor GašićM HPD Kozjak - Dračari CROBIB
 
123Katarina GlavinovicŽ Aerobic studio Sinj CROBIB
 
124Josip GrepoM Tk X CROBIB
 
125Joško GugićM CROBIB
 
126Jelena Gugić BokoŽ Aerobic studio Sinj CROBIB
 
127Sonja HajekŽ ind CROBIB
 
128Ivica HrncicM Ind CROBIB
 
129Josip JakelićM Forski Buškori CROBIB
 
130Ivo JerčićM IND CROBIB
 
131Dragan JurakM ind CROBIB
 
132Josip JurisicM B gym CROBIB
 
133Nina KaštelanŽ PD Imber CROBIB
 
134Katija KovacicŽ PD Imber CROBIB
 
135Karlo KovačićM PD Imber Omiš CROBIB
 
136Roberto KovačićM PD Imber Omiš CROBIB
 
137Ante MamićM AK Puls Tomislavgrad BIHBIB
 
138Luka MandićM CROBIB
 
139Ivana Markov ČvrljakŽ HPD Mosor CROBIB
 
140Mihovil MimicaM PD Imber CROBIB
 
141Mili MimicaM PD Imber CROBIB
 
142Jadranko MušićM CROBIB
 
143Nikola NajevM HPD Kozjak-dracari CROBIB
 
144Marija PerkovićŽ CROBIB
 
145Saša PivčevićM HPD Kozjak Dračari CROBIB
 
146Duško PlazonićM IND CROBIB
 
147Nikola PrelasM CROBIB
 
148Ivan RadanM Cetina Adventure CROBIB
 
149ante raljevicM PD Imber CROBIB
 
150Nađa RamićŽ TTK Strka CROBIB
 
151Ivana RoguljicŽ Hpd Mosor - Sikire CROBIB
 
152Ana RomacŽ NOPD Koćari Sinj CROBIB
 
153Ivica RomacM NOPD Koćari Sinj CROBIB
 
154andrea rubinŽ HPD Kozjak Dračari CROBIB
 
155Toma StanićM CROBIB
 
156Denis ŠuprahaM Uvik kontra CROBIB
 
157Jelena ŠutoŽ CROBIB
 
158Saša UtješinovićM Bjelovarska kros liga CROBIB
 
159Antonio VidovićM IND CROBIB
 
160Petra VrljicakŽ IND CROBIB
 
161Hrvoje VukovićM CROBIB
 
162Jadranka ŽilićŽ Dračari CROBIB
 
163Edin ČolakovićM Trail sekcija HPD Prenj 1933. Mostar BIHRDY
 
164ivan dugandžićM Trail sekcija HPD Prenj 1933 Mostar BIHBIB
 
165Marko RozićM Trail sekcija HPD Prenj 1933. Mostar BIHBIB
 
166Biljana ZemunikŽ PD Imber CROBIB
 
167Boris ZemunikM PD Imber CROBIB
 
168Linda NovakovicŽ Pd imber CRORDY