SU Neretva run

3. Mandarina polumaraton - STUDENA 5K

03.11.2019. 10:00 03.11.2019. 10:45
5 km

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati MUŠKARCI - kategorije ŽENE - kategorije

Rezultati - nisu u poretku

St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazVrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak :: Kat.
1Jelena BabićŽ FIT4EVER CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
3Martina BajoŽ FIT4EVER CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
48Mile BajoM FIT4EVER CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
49Paula BajoŽ FIT4EVER CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
51Zdravka BarišićŽ CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
185Jurica BatinovićM CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
7Pero BatinovićM KSB Predator CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
54Tomica BatinovićM FIT4EVER CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
63Ante BlaževićM Škrapa Momići CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
142Ivana BlaževićŽ Škola trčanja Sanus Motus BIHDNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
12Ante BukovacM FIT4EVER CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
65Josipa BukovacŽ Fit4ever CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
187Ivan DodigM FIT4EVER CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
208Marija GnječŽ Fit for ever CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
207Tina GnječŽ Fit for ever CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
150Tina GradacŽ RK DALMATINKA CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
76Marijana GrgurovićŽ FIT4EVER CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
77Monika GrubisicŽ CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
78Milana GujinovićŽ CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
86Marino JerkovićM Udruga Lađara Jerkovac CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
22Stipe JerkovićM Udruga Lađara Jerkovac CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
188Vedran JurinovićM FIT4EVER CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
24Ivan JurkovićM FIT4EVER CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
189Dragan KadijevićM CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
90Marija KaračićŽ FIT4EVER CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
92Marijana KneževićŽ Kiseljak BIHDNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
190Nadira KovačevićŽ Zenica trči BIHDNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
96Vanja KrešićŽ Škola trčanja Sanus Motus Mostar BIHDNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
162Marina LoncarŽ Sanus Motus Mostar CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
192Franjo LovrićM Mostar half marathon BIHDNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
103Sara LovrićŽ Mostar half marathon BIHDNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
166Tanja MirkoŽ Sun-Run CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
31Josip MusulinM Udruga lađara Crni put CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
32Ivan ObšivačM Udruga Lađara Jerkovac CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
204Aida PalinicŽ Girice BIHDNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
108Dragan PandžićM Udruga lađara Crni put CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
171Antea PavličevićŽ Rama u srcu BIHDNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
111Greta PetkovićŽ FIT4EVER CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
174Ivona RadicŽ CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
120Ana StipicŽ Sun Run - Gradac CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
127MAJA TOŠIĆŽ CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
125Pavica TomaševićŽ KSB Predator CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
198Irma ZerdoŽ TiTo BIHDNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
133Sandra ZloićŽ CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
69Ante ĆelićM Udruga Lađara Jerkovac CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
70Petar ĆelićM Udruga Lađara Jerkovac CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
66Tereza ČamberŽ FIT4EVER CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
186Vinka ČamberŽ FIT4EVER CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
145Martina ČarićŽ IND CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
68Aida ČehajićM UDRUŽENJE KA Plus Kakanj BIHDNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
38Antonio ŠimunovićM Udruga Lađara Jerkovac CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
178Gabrijela Šutić GalićŽ Sun-Run CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
177Renata ŠušnjarŽ Škola trčanja Sanus Motus Mostar BIHDNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
44Miranda ŽderićŽ Sun Run CRODNF
Start
03.11.2019. 10:00:58 
4Šime BarbirM CRODNS
 
11Tomislav BrecicM AK Imotski CRODNS
 
21Danijel JelčićM IND CRODNS
 
26Ana KovačićŽ CRODNS
 
29Vedran MarkotićM Sanus Motus Mostar BIHDNS
 
36Ivana ŠakotaŽ IND CRODNS
 
37Paulina ŠiljegŽ CRODNS
 
39Jan ŠokovešekM NO CZEDNS
 
41Kobus van RensburgM CRODNS
 
42Renata VitasovićŽ Sun-Run CRODNS
 
45Amel AhmečkovićM Jezero BIHDNS
 
46Roko BaćeM Kick boxing club Libertas - Dubrovnik CRODNS
 
55Josipa BebićŽ Ženski rukometni klub METKOVIĆ CRODNS
 
58Elma BecicŽ Ngo Marathon sarajevo BIHDNS
 
62Darko BilićM Rehabilitacijski Centar Život BIHDNS
 
72Hasna EfendiraŽ BIHDNS
 
73Aleksandar FilipM Triatlon klub Kotor - Tivat Running Club MNEDNS
 
79Malik HalilovicM Ark Tuzla BIHDNS
 
82Dalila HusejnovićŽ AF Academica BIHDNS
 
88Belma KadicŽ Ngo Marathon sarajevo BIHDNS
 
95Katica KotorasŽ CRODNS
 
102Marko LoncarM CRODNS
 
110MARIJA PEHARŽ IND BIHDNS
 
116Alma RibićŽ BIHDNS
 
135Renata BagarićŽ BIHDNS
 
139Josip BatinovićM CRODNS
 
141noa bebićM CRODNS
 
144Marijana CrnčevićŽ CRODNS
 
148Gordana DjonlagaŽ Sanus motus BIHDNS
 
149David FilipM Triatlon klub Kotor - Tivat Running Club MNEDNS
 
152Eldina HasančevićŽ BIHDNS
 
153Ajnur HusejnovićM AF Academica BIHDNS
 
158Josip KežićM RK Jerkovac CRODNS
 
164Laura MajićŽ Ženski rukometni klub METKOVIĆ CRODNS
 
175Hanna RozhkoŽ Individual UKRDNS
 
176Natalija SulaverŽ Ljubinje BIHDNS
 
180Darko TotM KK Metković CRODNS
 
183Emir AlibegovicM BIHDNS
 
205Božidar SulaverM Ljubinje BIHDNS